دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 394714
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

رئیس جمهور پس از نشست هیات دولت در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از آقای احمدی ن‍ژاد سوال کرد ،

 

 آقای رییس جمهور آیا شما تاریخ ازدواج خود را به یاد دارید؟
احمدی نژاد بی درنگ گفت : بله ... روز شنبه 2۳ خردادماه سال 1359

وقتی این تاریخ را گفت :‌همه یک صدا به یاد روز جمعه تاریخ 22 خردادماه 1388 یعنی جمعه گذشته افتادند که ملت ایران در یک حماسه تاریخی و ماندگار و با مشارکت 85 درصدی خود برای بار دوم با بیش از 24 میلیون رای به ریاست جمهوری دکتر احمدی ن‍ژاد، مهر تایید گذاشتند.

خبرنگار دیگری از رییس جمهوری پرسید،‌آیا به یاد دارید که مراسم ازدواج شما کجا برگزار شد؟

رییس جمهوری هم پاسخ داد:‌بله در عباسی در انتهای خیابان نواب قرار داشت که البته امروز شکل آن کاملا تغییر کرده است، مگر می شود که انسان بهترین روز زندگیش را از یاد ببرد.


 

جمعه بیست و نهم 3 1388

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، پیروزی قاطعانه دکتر احمدی‌نژاد را به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران را تبریک گفت.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با رجانیوز، ضمن اشاره به روحیه ظلم ستیز مردم ایران در طول تاریخ و تجلی این خصیصه در این انتخابات گفت: از ملت شهید پروری که بار دیگر نشان دادند همچنان در خط امام(ره) و رهبری هستند، صمیمانه تشکر می‌کنم و دست یکایک آنها را می‌بوسم.
وی با بیان اینکه ملت عزیز ایران بار دیگر با رأی قاطع خود به جهانیان نشان داد که ملتی همیشه سرزنده و با نشاط است که همواره در برابر دنیای استکبار خواهد ایستاد، گفت: مخالفین داخلی بدانند اگر بخواهند در برابر اراده و رأی قاطع ملت ایستادگی کنند یا آن را زیر سئوال ببرند، سیل ملت آنها را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد.
شنبه بیست و سوم 3 1388

دکتر احمدی نژاد امروز در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران که از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، اعلام کرد امشب در برنامه تلویزیونی به مدت 45 دقیقه به سخنان ناروای دیگر نامزدهای انتخابات در غیاب ایشان در مناظره ها و برخی تخریب ها پاسخ خواهد گفت.

ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد از ملت عزیز و بزرگوار ایران خواست که امشب پس از سخنان تلویزیونی رییس جمهور که براساس مقررات ساعت 22:30 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد، در جهت حمایت از گفتمان امام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مواضع ایشان ، طنین "الله اکبر" را در سراسر کشور بیفکنند .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

رئیس‌جمهور گفت: آنها یک آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند. سالها را در این آمارها عوض کرده و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند. آنها سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود

به گزارش راسخون به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران که از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، با اشاره به یکی از افراد توهین‌کننده به دولت گفت: یکی از همین افراد که امروز به دولت توهین می‌کند، قرار بود برای یک جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند که برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس که شما عازم آن هستید، تظاهرات کنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن کشور برای شرکت در آن اجلاس لغو کرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار که رسانه‌های آمریکایی به صراحت اعلام کردند که اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاکمه می‌کنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم که آمریکایی‌ها که چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شرکت خواهم کرد.
وی با ذکر یک خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریکا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت که‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شرکت کنی و زمانی که پاسخ مثبت از من شنید گفت که ‌آنها گفته‌اند که تو را زندانی می‌کنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌کنم که شما در این اجلاس شرکت نکنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه کلمبیا گفت: در این دانشگاه یکی از مسئولان آمریکایی در تلویزیون گفت که رئیس دانشگاه اشتباه کرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌کنیم و این امر به حدی بود که برخی به من گفتند که این جلسه را لغو کن و من به او پاسخ دادم که آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌کنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید که پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.
رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی کاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از کاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل کردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم کرد و در موردی صحبت خواهم کرد که آنها یک نمونه آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض کردند و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، که من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم کرد.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یکی از توهین‌کنندگان به دولت گفت: من در مناظره یک مدرک تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم که آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح کنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی که فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی که اگر آن پرونده برای یک خانم دیگری بود او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.
وی افزود: تمام حرف من این بود که مگر می‌شود یک نفر قبل از اینکه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دکترا شود و همزمان که کارمند است، در دو رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور کامل تشریح خواهم کرد.
رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم که عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و کتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بکشد و کار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و کتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است که فردی که می‌خواهد استادیار بشود باید دکترا داشته باشد.
احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است که یک خانم در مدت کوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و کمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است که خانمی ظرف سه سال فوق لیسانس و دکترا را دریافت می‌کند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماما خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.
وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت کشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌کنند تا لیسانس و دکترا بگیرند و از خواب و خوراک خود می‌زنند و چگونه است که در یک دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینکه در کنکور شرکت کنند یا سر کلاس بروند مدرک دکترا داده می‌شود ؟ با دادن این مدارک، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌کش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم که از شهریه سنگین گله کرده‌اند و حرف من این است که این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌کنند ؟
رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر کرده‌اند که محل چاپ و تکثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی که ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند که ما خرافی هستیم اما خود آنها به یک تکه پارچه متوسل می‌شوند.
احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر کردند و من را به هزار فامیل متهم کرده‌اند و پاسخ این است که ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم ! یک زمانی می‌گفتند که من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند که آیت‌الله جنتی اصلا دختری ندارد که من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود که در سال 72 در اثر یک سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها سه باجناق دارم یکی در کارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یک بازنشسته و یک کوهنورد و ورزشکار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند که آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی کردند، اما من 4 تا شوهر خواهر بیشتر ندارم و کسانی که به این کارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌کنند در حالیکه هیچ کدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.
منبع : راسخون

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

یک مجله آمریکایی در گزارشی با اشاره به رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران نوشت که حجم جستجوی نام "محمود احمدی‌نژاد " در جستجوگر گوگل دو برابر حجم جستجوی نام "میرحسین موسوی " است.

به گزارش راسخون به نقل از  فارس، در حالی که رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران به آخرین روزهای خود نزدیک می‌شود مجله "فارین پالیسی " آمریکا در گزارشی تحت عنوان " برنده جنگ گوگلی ایران کیست؟ " نوشت: اطلاعات 64 میلیون کاربر اینترنت در خاورمیانه در "گوگل ترندز " ذخیره شده که نیمی از آنها در ایران زندگی می‌کنند. شاید از این طریق بتوان پی برد که در حال حاضر در ذهن رای دهندگان احتمالی ایرانی چه می گذرد.
در این گزارش‌ آمده است: نگاهی به وب می تواند اطلاعات زیادی درباره طرفداران داخلی نامزدها و میزان حمایت بین المللی از آنها در اختیار ما قرار دهد.
نفوذ اینترنت در ایران از سال 2000 به میزان بیش از 9 هزار درصد رشد کرده است. امروز بیش از یک سوم همه شهروندان ایرانی از اینترنت استفاده می‌کنند. این کاربران آنلاین به سیاست علاقمند هستند.
فارین پالسی نوشت: طی 30 روز گذشته، حجم جستجو موسوی در سطح جهان برابر نیمی از حجم جستجوی احمدی نژاد بوده است.
در بین کشورها بیشترین حجم جستجوی نام دو کاندیدا طبیعتاً در ایران صورت گرفته در حالی که اندونزی، کانادا، سوئد و سوئیس به دنبال این کشور قرار دارند.
در میان شهرها نیز بالاترین ترافیک جستجوی احمدی نژاد و موسوی متعلق به شهروندان تهرانی بوده و ساکنان جاکارتا، واشنگتن، تورنتو و لس‌آنجلس پس از تهران بیشترین علاقمندی را به جستجوی واژگان احمدی‌نژاد و موسوی از خود نشان داده‌اند.
در این میان زبان فارسی رایج‌ترین زبان مورد استفاده در جستجوهای جهانی نامزدهای ریاست جمهوری ایران لقب گرفته در حالی که زبان‌های اندونزیایی، انگلیسی و سوئدی در رتبه های بعدی قرار دارند. نکته قابل توجه علاقه اندونزیایی‌ها به انتخابات ایران است که احتمالاً قرابت‌های مذهبی ، یکی از دلایل مهم توجه مردم این کشور به انتخابات ریاست جمهوری کشورمان بوده است.
بر اساس این گزارش، در داخل ایران جستجوی "احمدی‌نژاد " به زبان فارسی بر "موسوی " برتری دارد .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388
X