دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 390488
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

با سلام
من جوانی از نسل سوم هستم. انقلاب شما را ندیدم و یک سالگی عمرم، رهبرانقلاب از پیشمان رفت. اما آدمهایش  را حس کردم. شما خوب می دانی که باگذشت زمان آدم انقلابی، یک رنگ نمی ماند و به همان ترتیب، مردم آن انقلابکم تر و کمر رنگتر می شوند. باید رفتار و سخنان جدیدتری آورد. نسل ها عوض می شوند.
جناب مهندس، دیگر اینجا 57 نیست! که مردم بدون برنامه و هدف وکوباندنرژیم پهلوی به شما هورا و آفرین گویند. شاید قیمت لوبیا و نخود برایشانمهم باشد اما اقتدار اسلام و پیروزی حق بر باطل را می خواهند. مردمعزیزمان در پس تبلیغات میلیاردی تصمیم گرفتن، تصمیمی سخت اما، آگاهانه.
به گذشته ی قبل از انتخاب بر می گردم، فضای سیاه آلودی، که درونش تخریبهای شخصی فرد و سوء استفاده های اعتقادی مردم می باشد؛ همه ی آن تلاشهابرای رسیدن به صندلی حکومت بر مردم است، که لیاقت هر کسی را ندارد؛ برایچیست؟ چرا دیگر مردم بر منافع حزب گرایی ترجیح داده می شوند؟من هم مثل او شما را دوست دارم، اما ای کاش شما به جای این همه مایوس کردن مردم نسبت به دولت نهم لحظه ای از آقای محمود احمدی نژاد و انرژیهسته ای اش، ماهواره امیدش می گفتی...! و اینکه بانک مرکزی پس از 27 سالآماردهی، اینگونه هیچ و پوچ نمی کردید... گناه مردم چیست؟ شما می گوییددروغ می گوید! شما گفتید ما در دنیا منزوی شده ایم! اما مردم این رااحساس نکردن...!
مشکل بزرگ شما، اما به دید کوچک این بود؛ فکر کردید همه جای ایران تهرانو شهرهای بزرگ ایران است اما غافل از اینکه آقا محمود جای خودش را درروستاها و شهرستان های کوچک در خانه های ساده ی مردمان همیشه در صحنه،محکم ساخته است؛ که 60% آرای ایران از همان مکان هاست. جنگ پابرهنها رابا مرفهین جامعه به راه انداختید و با اینکه می دانستید اما نخواستید باور کنید.
ای کاش حال رنگی عوض میکردید. لباس نو بر تن خود و طرفدارانتان، تا همه برای ایرانی آباد تلاش کنیم.
آقای مهندس میرحسین موسوی آنچه که در تاریخ به نیکی یاد خواهد شدرفتاروکردار نیکوست.

پنج شنبه بیست و هشتم 3 1388

شنیده های حاکی است پس از آن که قرار شد جشن پیروزی دکتر احمدی نژاد در مصلای تهران برگزار شود ، عوامل دشمن اقدام به طراحی پروژه خرابکاری در مصلا کردند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و خنثی شد.
اغتشاشگران حامی موسوی عصر شنبه هم با دامن زدن به تشنج ، ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم ، آتش زدن سطل آشغالهای حاشیه خیابانها ، خالی کردن نخاله ساختمانی وسط معابر عمومی ، شکستن شیشه اماکن تجاری و ... ماهیت خود را به نمایش گذاشتند.
ملت خواستار آن است که ضمن برخورد با عاملان این اغتشاشها ، آمران آنها نیز بازداشت و به مردم معرفی شوند.

منبع : راسخون

 

دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

دبیر تشکل المهدی دانشگاه آزاد نجف آباد پیروزی احمدی نژاد را پیروزی حق بر باطل و پیروزی رهبری دانست و گفت: شکست موسوی صدای تکبیر تشییع جنازه اصلاحات است.
امیر رضا خادمی در گفت وگو با خبرنگار «شبکه خبر دانشجو» در اصفهان، اظهار داشت: سیاست ضد دولت برخی، مردم را ترساند که نکند خادم ملت از دستشان برود بنابراین با همه قوا به صحنه آمدند.

وی با اشاره به وعده قرآن در مورد از بین بردن مکر شیاطین گفت: کسی که برای فریب مردم از راه های مختلف وارد شود نشانه ضعف اوست.
خادمی با اشاره به تلاش عده ای در این انتخابات برای کمرنگ کردن نقش رهبری گفت: برخی مرتب تکرار می کردند که نظام به پرتگاه رفته، کشور در خطر است و احتمال تقلب در انتخابات وجود دارد در صورتیکه کشور رهبر دارد و اگر هریک از این موارد بود حتما ایشان تذکر داده و می ایستادند.
این فعال دانشجویی پیروزی احمدی نژاد را بازگشت انقلاب به آرمان ها و اهداف اولیه ذکر کرد.
وی با اشاره به سیاست خارجی دولت نهم رای مردم به دکتر احمدی نژاد را از گرایش مردم به مقابله با استکبار دانست و گفت: از جنبه داخلی نیز با توجه به شعار عدالت محوری، مردم این شعار را باور کردند و به کسی که اصول نظام اسلامی و انقلاب را به میدان کشید حمایت کردند
منبع : راسخون

 
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

سیدمحمد خاتمی پیش از انتخابات در سفر به مصر با یک هیات آمریکایی ملاقات کرد.
 سیدمحمد خاتمی پیش از انتخابات در سفر به مصر با یک هیات آمریکایی که وابسته به یکی از نهادهای امنیتی ایالات متحده است دیدار کرد ملاقات کرد.
خاتمی در این دیدار، گزارشی از وضعیت انتخابات، نظرسنجی‌ها، ستادهای اصلاح‏طلبان، روحیات میرحسین موسوی و دیدگاه‏های وی، چگونگی بهره‏مندی از تبلیغات(رنگ سبز، شبکه‏ای، هرمی و..) ارایه کرد.
وی همچنین وضعیت رای‏آوری میرحسین موسوی را بسیار شکننده دانست و پیشنهادهای اصلاح‏طلبان را در این مورد بیان داشت.
این هیات آمریکایی که که تعدادی از اعضای بنیاد کارنگی و دموکراسی برای همه در آن حضور داشتند درباره تحرکات انتخابات راهکارهای دقیقی را مطرح کرده بودند.
اعضای هیات آمریکایی بر تداوم استفاده از رنگ‏ها، شورش‏های مدنی، استفاده وسیع از شبکه مخابراتی رسمی و پنهان، استفاده از شبکه هرمی و... پیشنهادهای کاربردی را مطرح ساخته بودند.
جبهه دوم خرداد سفر خاتمی به مصر و ملاقات وی  را تاکنون پنهان کرده و برای فریب افکار عمومی اعلام کرده‌اند خاتمی فقط به تونس سفر کرده بود.

منبع : راسخون

 

دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

یک منبع آگاه گفت: سیدمحمد خاتمی علی‌رغم آنچه تاکنون در رسانه‌ها منتشر شده هفته گذشته به مصر سفر کرده و در این سفر با یک هیات آمریکایی ملاقات و مذاکره داشته است.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ،‌ اظهار داشت: سید محمد خاتمی در این سفر با هیا‌تهای مختلف خارجی از جمله یک هیات آمریکایی ملاقات کرده و درباره اتخاذ مواضع پس از برگزاری انتخابات تبادل نظر کرده‌است.
وی یادآور شد:‌ پس از این که خاتمی به این هیات گزارش داد که میرحسین موسوی در نظرسنجی‌ها وضعیت خوبی نداشته و در انتخابات شکست خواهد خورد، هیات آمریکایی توصیه‌هایی را در این باره با خاتمی برای پس از برگزاری انتخابات مطرح کرد‌ه‌است.
این منبع آگاه افزود: حامیان خاتمی این سفر و ملاقات را کتمان کرده و برای فریب افکار عمومی اعلام کرده‌اند خاتمی فقط به تونس سفر کرده بود.
منبع : راسخون
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
X