دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292746
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
جام جم آنلاین: در پی ارائه شکایات ستادهای انتخاباتی آقایان موسوی ، رضایی و کروبی به شورای نگهبان ، روند قانونی و منطقی رسیدگی به تخلفات احتمالی و کشف حقیقت ، آغاز گردید.

بدیهی است به فرجام رسیدن این روند و حل و فصل مسائل به گونه‌ای که همگان نسبت به روند طی شده،  رضایت خاطر و  اطمینان داشته باشند، اقدامی سترگ در پاسداشت وحدت ملی  به شمار می‌آید. برای دستیابی به این مهم، چند  نکته را متذکر می‌شوم:

1-‌ ارائه شکایت به شورای نگهبان باید با انگیزه برخورداری از «قضاوت» عادلانه بر مبنای اسناد و مدارک و شواهد متقن باشد. بدیهی است شاکی باید تمامی آنچه را که می‌تواند در اثبات مدعایش موثر و مفید واقع شود، به قاضی ارائه کند اما با این همه نباید این فرض را داشته باشد که یا رای به نفع من صادر می‌شود و یا در غیر این صورت، در مقابل آن خواهم ایستاد. به عبارت دیگر اگر شکایات مزبور با این پیش‌فرض و انگیزه به شورای نگهبان ارائه شده باشد که لزوما و حتما باید رای به نفع آنچه مورد درخواست شاکی است صادر شود، چنین شکایتی از اساس و بنیان فاقد وجاهت عقلی و قانونی است. در واقع ارائه چنین شکایتی به شورا با عدم ارائه آن یکسان است چرا که در هر دو صورت می‌تواند نتایج رفتاری مشابهی را در پی داشته باشد.

2- موضوع شکایت به شورای نگهبان باید دقیق، روشن و مشخص باشد به طوری که بتوان در مدت محدود قانونی موجود، راجع به صحت و سقم آن بررسی و قضاوت کرد. طرح موضوعاتی کلی از قبیل بررسی استفاده از امکانات دولتی و یا دخالت‌های عوامل دولتی و نهادها و یا حتی میزان تاثیر پرداخت‌های منتهی به زمان انتخابات، بحث‌ها و تحلیل‌های سیاسی گسترده و متقابلی را در پی دارد که کار بررسی آنها را به درازا می‌کشاند. به عنوان نمونه چنانچه استفاده یک طرف از امکانات دولتی مطرح شود این مساله می‌تواند به ضرورت بررسی منابع مالی و تبلیغاتی طرف مقابل نیز بینجامد تا روشن شود که آیا از برخی منابع مالی موسسات عمومی و یا دیگر منابع مالی غیرقانونی بهره گرفته شده است یا خیر. بدیهی است این بررسی‌ها مدت‌های مدید به طول خواهد انجامید و چه بسا که سرانجام نیز به نتیجه مشخصی نرسد. این سخن به معنای بی‌اهمیت بودن این مسائل و موضوعات نیست بلکه به معنای بی‌موقع بودن طرح آنها  در این شرایط است. اتفاقا بسیار شایسته است تا در زمان مقتضی، چنین مسائلی مورد بحث قرار گیرند و راهکارهایی مشخص و عملی برای جلوگیری از بروز چنین تخلفاتی به هنگام برگزاری انتخابات، تدوین شوند.

بنابراین آنچه در شرایط حساس سیاسی و تنگنای زمانی حاضر باید به عنوان موضوع اصلی در بررسی صحت انتخابات مورد توجه همگان قرار گیرد، برگه‌های رای موجود در صندوق‌ها هستند که فارغ از مباحث تحلیلی و ذهنی، کاملا ملموس و عینی می‌باشند. باید تمام تلاش‌ها بر احراز صحت تعلق آنها  به یکایک مردم و سپس صحت شمارش و جمع‌بندی آنها  متمرکز شود تا بتوان به نتیجه محصلی دست یافت. 

3- شورای نگهبان به عنوان مرجع قانونی قضاوت پیرامون صحت انتخابات، باید به موقعیت و نقش خطیر  و بدون اغراق  سرنوشت‌ساز خود در این برهه از زمان توجه لازم را داشته باشد. واقعیت آن است که در شرایط امروز چشم تمامی ملت ایران و نیز بسیاری از محافل سیاسی و خبری در خارج کشور به این شورا دوخته شده و حکمی که در نهایت از سوی آن صادر شود، مورد بحث‌های فراوان و نیز قضاوت‌های حساسی قرار خواهد گرفت و چه بسا که به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ کشورمان به ثبت خواهد رسید. بنابراین نظر شورای نگهبان راجع به انتخابات این دوره، بی‌تردید به لحاظ جنس و گستره تاثیر آن، متمایز از دوره‌های پیشین و حتی دوره‌های بعد خواهد بود. بر همین اساس، رای صادره از سوی این شورا باید مبتنی بر اقناع جمیع کاندیداها به لحاظ بررسی‌ها و بازرسی‌های گسترده و با حضور مستمر نمایندگان کاندیداها در تمام مراحل باشد. 

4- سخنان بسیار مهم رهبر انقلاب در دیدار با اعضای ستادهای کاندیداها، بهترین راهگشا در جهت فعالیت شورای نگهبان برای کشف حقیقت است. ایشان با تاکید بر این که آنچه درباره انتخابات این دوره و نیز تعداد آرای هر یک از کاندیداها فرموده‌اند، مبتنی بر رویه اعتماد به مسوولان بوده است، خاطرنشان ساختند این اعتماد نباید مانع از بررسی شبهه‌ها و اشکالات و روشن شدن حقایق شود. بر این مبنا باید گفت اینک که شورای نگهبان مسوول بررسی صحت انتخابات است، آنچه نهایتا از سوی این شورا بر مبنای رسیدگی‌های دقیق اعلام شود، مورد اعتماد و تایید رهبری خواهد بود. بنابراین پرواضح است که براساس تاکید معظم‌له به وزارت کشور و شورای نگهبان مبنی بر رسیدگی دقیق به اشکالات مطرح شده به گونه‌ای که دیگر شبهه‌ای باقی نماند، این شورا به عنوان مسوول کنونی در امر انتخابات، بدون هیچ‌گونه محظوری، باید به وظیفه قانونی و شرعی خود طبق حکم رهبری انقلاب عمل نماید و طبعا هر نتیجه‌ای که از سوی آن اعلام شود، مورد اعتماد رهبری نیز قرار خواهد داشت. این نکته مهم را نباید از نظر دور داشت که امروز هیچ مصلحتی بالاتر از احراز و کشف حقیقت در امر انتخابات نیست و سخنان و تاکیدات رهبر معظم انقلاب نیز ناظر بر همین امر می‌باشد.

5- در روند این بررسی‌ها، صداوسیما، با ضبط کلیه جلسات، مذاکرات و فعالیت‌هایی که در جهت بررسی مسائل و یا شمارش مجدد آرا صورت می‌گیرد، می‌تواند نقش بسیار مهمی را ایفا نماید.

در واقع صداوسیما به هیچ وجه نباید در این زمینه امساک به خرج دهد و از ضبط حتی یک جلسه و یا یک اقدام حتی کوچک،‌ غفلت ورزد. همچنین اطلاع‌رسانی مستمر به جامعه در طول انجام این فعالیت‌ها و نیز ضبط و پخش نظرات نمایندگان کاندیداها در هر مرحله، بسیار مهم است و می‌تواند موجبات آرامش و اعتماد افکار عمومی را فراهم آورد.

در پایان باید بر این نکته تاکید دوباره کرد که در شرایط کنونی کشف حقیقت، بالاترین مصلحت نظام و کشور است و این حقیقت هر چه باشد، همگان باید پذیرای آن باشند. جای گفتن ندارد که تمکین به حقیقت هنگامی که به نفع ما باشد، کار چندان درخور توجهی نیست. عیار مسلمانی، انسانیت و شرافت ما هنگامی معلوم می‌شود که حقیقت علیه ما باشد و آن را مورد تایید و تاکید قرار دهیم و در مقابل آن سر فرود آوریم.

مسعود رضایی

 

جمعه بیست و نهم 3 1388

با سلام
من جوانی از نسل سوم هستم. انقلاب شما را ندیدم و یک سالگی عمرم، رهبرانقلاب از پیشمان رفت. اما آدمهایش  را حس کردم. شما خوب می دانی که باگذشت زمان آدم انقلابی، یک رنگ نمی ماند و به همان ترتیب، مردم آن انقلابکم تر و کمر رنگتر می شوند. باید رفتار و سخنان جدیدتری آورد. نسل ها عوض می شوند.
جناب مهندس، دیگر اینجا 57 نیست! که مردم بدون برنامه و هدف وکوباندنرژیم پهلوی به شما هورا و آفرین گویند. شاید قیمت لوبیا و نخود برایشانمهم باشد اما اقتدار اسلام و پیروزی حق بر باطل را می خواهند. مردمعزیزمان در پس تبلیغات میلیاردی تصمیم گرفتن، تصمیمی سخت اما، آگاهانه.
به گذشته ی قبل از انتخاب بر می گردم، فضای سیاه آلودی، که درونش تخریبهای شخصی فرد و سوء استفاده های اعتقادی مردم می باشد؛ همه ی آن تلاشهابرای رسیدن به صندلی حکومت بر مردم است، که لیاقت هر کسی را ندارد؛ برایچیست؟ چرا دیگر مردم بر منافع حزب گرایی ترجیح داده می شوند؟من هم مثل او شما را دوست دارم، اما ای کاش شما به جای این همه مایوس کردن مردم نسبت به دولت نهم لحظه ای از آقای محمود احمدی نژاد و انرژیهسته ای اش، ماهواره امیدش می گفتی...! و اینکه بانک مرکزی پس از 27 سالآماردهی، اینگونه هیچ و پوچ نمی کردید... گناه مردم چیست؟ شما می گوییددروغ می گوید! شما گفتید ما در دنیا منزوی شده ایم! اما مردم این رااحساس نکردن...!
مشکل بزرگ شما، اما به دید کوچک این بود؛ فکر کردید همه جای ایران تهرانو شهرهای بزرگ ایران است اما غافل از اینکه آقا محمود جای خودش را درروستاها و شهرستان های کوچک در خانه های ساده ی مردمان همیشه در صحنه،محکم ساخته است؛ که 60% آرای ایران از همان مکان هاست. جنگ پابرهنها رابا مرفهین جامعه به راه انداختید و با اینکه می دانستید اما نخواستید باور کنید.
ای کاش حال رنگی عوض میکردید. لباس نو بر تن خود و طرفدارانتان، تا همه برای ایرانی آباد تلاش کنیم.
آقای مهندس میرحسین موسوی آنچه که در تاریخ به نیکی یاد خواهد شدرفتاروکردار نیکوست.

پنج شنبه بیست و هشتم 3 1388
36 نفر در تظاهرات دیروز کشته و زخمی شدند
هشدار استاندار تهران به عوامل اغتشاش
جام جم آنلاین: استاندار تهران با بیان اینکه هواداران موسوی از مردم انتقام جویی کردند، تصریح کرد: راهپیمایی غیرقانونی حامیان موسوی با کشته و زخمی شدن 36 نفر و ده‌ها میلیون تومان خسارت به اموال عمومی به پایان رسید.

مرتضی تمدن در گفت و گو با ایرنا با اعلام این مطلب افزود: همان گونه که قبل از انجام راهپیمایی غیرقانونی دیروز هشدار داده بودم عواقب و تبعات حوادث رخ داده برعهده کسانی است که نمی خواهند چارچوبهای قانونی را برای اعتراضات خود انتخاب کنند و با روش های غیرقانونی باعث اغتشاش و ناامنی می شوند.

رییس شورای تامین استان تهران افزود: متاسفانه حامیان افراطی میرحسین موسوی روز گذشته در پایان راهپیمایی بدون مجوز خود با سلاح گرم و سرد به برخی مراکز دولتی و نظامی حمله کرده و باعث کشته و زخمی شدن 36 نفر و وارد شدن دهها میلیون تومان خسارت به اموال عمومی شدند.

وی تصریح کرد: آقای میرحسین موسوی باید پاسخگوی رفتارهای خشونت بار هواداران خود باشد که این گونه از مردم شریف انتقام می گیرند.

تمدن با اشاره به حوادث روز گذشته که در پایان راهپیمایی غیرقانونی در تهران صورت گرفت یاد آور شد: رفتارهای خشونت آمیز دیروز 36 کشته و زخمی و میلیونها تومان خسارت به اموال عمومی بجای گذاشت و باعث به آتش کشیدن دهها خودرو و سه دستگاه آمبولانس شد.

رییس شورای تامین استان تهران افزود: متاسفانه رفتارهای تشنج آمیز هواداران آقای موسوی به گونه ای شکل گرفته که با استقبال و ذوق زدگی رسانه های بیگانه و شبکه های رسانه ای خارجی روبه رو شده و آنها مرتب به تشویق هواداران موسوی برای گسترش اغتشاشات می پردازند و معلوم نیست چرا آقای موسوی صدای کف و سوت رسانه های معاند با نظام را نمی شنود و احساس مسئولیت نمی کند؟

استاندار تهران با هشدار به عوامل اغتشاش طلب گفت: تمهیدات بسیار مهمی برای تامین امنیت شهروندان اندیشیده شده و به زودی این اقدامات عملی می شود.

منبع : جام جم آنلاین

 

سه شنبه بیست و ششم 3 1388
برای محکومیت آشوبها صورت گرفت
حضور گسترده مردم در میدان ولیعصر
جام جم آنلاین: مردم تهران عصر سه شنبه با حضور در میدان ولی عصر (عج) نسبت به تخریب اموال عمومی و آتش زدن برخی بانک ها که در پی اعلام نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری صورت گرفت، اعتراض خود را بیان داشته و از این تجمع استقبالی گسترده به عمل آوردند.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین ، شورای هماهنگی سازمان تبیلیغات اسلامی در اطلاعیه ای از مردم همیشه در صحنه تهران خواست تا ساعت 16 امروز با تجمع در میدان ولی عصر تهران نسبت به اغتشاشات خیابانی اخیر و همچنین آتش زدن برخی بانک ها و تخریب اموال عمومی و همچنین تخریب اموال مردم اعتراض کنند.

پیرو این اطلاعیه ، مسیرهای چهارگانه ای منتهی به میدان ولی عصر در نظر گرفته شد که مردم از همان دقایق اولیه از مسیرهای چهارگانه منتهی به میدان ولی عصر حضور یافته و از این تجمع استقبال به عمل آوردند.

تجمع کنندگان که بیشتر آنان از حامیان انتخاباتی محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران بودند، با در دست داشتن عکس هایی از رییس جمهوری و مقام معظم رهبری حمایت خود را از محمود احمدی نژاد اعلام کردند.

تجمع کنندگان در میدان ولی عصر شعارهایی همچون: «احمدی احمدی دوست داریم»"، "ما اهل کوفه نیستیم، علی تنها بماند" ،و  «احمدی بت شکن، بت بزرگ را بشکن» ، سر  دادند.

ازدحام جمعیت در میدان ولی عصر و خیابانهای منتهی به آن به حدی بود که تردد خودروها و حتی تردد عابران پیاده به سختی صورت می گرفت.

در این مراسم ،‌ شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی همچون کوچک زاده، روح الله حسینیان، حسین فدایی و حمید رسایی، کامران لنکرانی وزیر بهداشت ، مصطفی محمد نجار وزیر دفاع و مهرداد بذرپاش، مشاور رییس جمهوری و مدیرعامل سایپا حضور داشتند.

پس از مداحی سعید حدادیان در این مراسم ، "غلامعلی حداد عادل" نماینده تهران و رییس سابق مجلس شورای اسلامی به سخنرانی پرداخت و در اظهاراتش، آشوبهای خیابانی اخیر در تهران و چند شهر بزرگ کشور را محکوم کرد.

اظهارات حداد عادل

حداد عادل که در حال حاضر ریاست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارد، در مراسم راهپیمایی وحدت بخش مردم تهران در میدان ولی عصر و خیابان های اطراف گفت: خیر دنیا و آخرت ما در اطاعت از ولایت فقیه است.
 
حداد عادل افزود: اگر ما به نظارت ها، ساز و کارها و قواعد قانونی انتخابات در ایران احترام بگذاریم و این قواعد را نشکنیم برای آینده ایران بسیار سودمندتر است.

وی انتخابات را مانند همه عرصه های دیگر عرصه ای رقابتی دانست و گفت: البته نباید این رقابت زمینه های دشمنی و تفرقه در جامعه را فراهم آورد.

حداد عادل گفت: من در حضور مردم شریف تهران که نمونه ای مردم ایرانند به کسانی که اغتشاش می کنند و فکر می کنند می توانند به نظام اسلامی خدشه ای وارد کنند می گویم که این انقلاب به راحتی به دست نیامده است که مردم در مقابل اقدامات شما ساکت بنشینند.

وی گفت: به گروه هایی که در آمریکا و اروپا دلشان را به این اغتشاشات خوش کرده اند می گویم این ملت برای پیروزی انقلاب بیش از یک میلیون شهید داده است و از انقلاب خود حمایت خواهد کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: من به فتنه گران داخلی و اغتشاشگران می گویم که آیا 18 تیر را فراموش کرده اید که ملت چگونه به صحنه آمدند و پاسخ دندان شکن به شما دادند.

حداد عادل گفت: دنیا بداند ملت ایران گوش به فرمان رهبری برای حمایت از انقلاب در صحنه ایستاده است و اجازه نمی دهد کسی کمترین خدشه ای به آن وارد کند.

بیانیه تجمع میدان ولی عصر

راهپیمایان تهرانی در مخالفت با اقدامات اخیر آشوبگران و اغتشاش گران، قطعنامه ای در میدان ولیعصر قرائت کردند. 

در این قطعنامه با تجلیل از حضور حداکثری و دشمن شکن قشرهای مختلف مردم در انتخابات 22 خرداد، آمده است: اینک که حضور با شکوه ایرانیان در عرصه مشارکت بخشی برای مردم سالاری دینی نمادی جهانی یافته است ، بیگانگان در صدد انتقام از ملت ایران برآمده اند و اهداف شوم خود را از طریق نفوذ در میان هواداران برخی کاندیداها جستجو می کنند.

در بخش دیگری از این قطعنامه تصریح شده است: در روزهای اخیرعده ای به تخریب اماکن عمومی و نظامی اقدام کرده اند و تعدادی از هموطنان عزیز را در معرض آسیب جدی قرار داده اند، و ما مردم تهران به تأسی از آموزه های حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حفظ وحدت و وفاق ملی در برابر بیگانگان و ایادی دشمن در این راهپیمایی شرکت کرده ایم. 

دراین قطعنامه همچنین آمده است: فصل الخطاب در قضیه انتخابات پیام وحدت بخش رهبر معظم انقلاب است و در حوزه مسائل مطرح شده از سوی برخی کاندیداها معتقدیم بهترین راهکار خویشتن داری و پیگیری موضوع از طریق شورای نگهبان است و بی تردید هر اقدامی که منجر به خلل در این راه قانونی شود محکوم خواهد بود.

شرکت کنندگان در راهپیمایی مردمی در تهران همچنین در قطعنامه خود تصریح کرده اند:ما مردم تهران حماسه عظیم 22 خرداد 88 را تبلور رشد و بلوغ سیاسی ایرانیان و عزم و اراده آنان برای تداوم گفتمان انقلاب و رهبری دانسته و ضمن محکومیت شدید اقدامات اخیر آشوبگران برای ایجاد زمینه تفرقه و پیاده سازی نقشه های دشمنان قسم خورده ، از نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی می خواهیم با مظاهر آشوب که موجب سلب آسایش شهروندان شده است با اقتدار و قاطعیت برخورد کنند.

در این قطعنامه تصریح شده است: ما حرکت مداخله جویانه دشمنان نظام به ویژه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را از آشوب طلبان و اراذل و اوباش سیاسی- اجتماعی در تلاش برای شعله ور کردن فتنه در ایران اسلامی محکوم کرده و از طرفداران نامزدها انتظار داریم حساب خود را از معاندان جدا کنند.

در بخش دیگری از این قطعنامه آمده است : ما مردم تهران به نمایندگی از همه ایرانیان تا رفع کامل فتنه و اقدامات آشوبگران، با هوشیاری و آمادگی همه جانبه در صحنه حاضر هستیم و حتی یک لحظه عرصه شهر را برای تکرار جنایات قانون شکنان خالی نمی گذاریم و در صورت نیاز پاسخ محکم و سختی به آنان می دهیم.

شهروندان تهرانی در این قطعنامه از دستگاه های امنیتی و قضایی خواسته اند هر چه سریعتر عوامل توطئه آفرینی های اخیر را شناسایی و با شدت با آنان برخورد کنند.

در پایان این قطعنامه تصریح شده است : ساختن ایرانی آباد و مقتدر در گرو امنیت پایدار است و امروز که با خلق حماسه 22 خرداد و انتخاب رئیس جمهور آن هم با رأی قاطع فراهم آمده، بر همگان لازم است با استحکام پایه های وحدت و پیروی همه جانبه از منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، همه ظرفیت های موجود در کشور را در مسیر کمک و تعالی کشور به صحنه آورده و موجبات شادی روح حضرت امام(ره)، شهیدان و مسرت دوستداران انقلاب فراهم آورده شود.

اجتماع در میدان ونک

همزمان با برگزاری این مراسم، عده ای از حامیان میرحسین موسوی خیابان ولی عصر را به سمت میدان ونک و چهاراه پارک وی در حال طی کردن هستند و قصد دارند تا در مقابل صداوسیما تجمع کنند.

حامیان میرحسین موسوی که در قالب گروه های مختلف حرکت می کنند، برای مردمی که در گوشه و کنار خیابان ایستاده اند دست تکان می دهند و دست خود را به نشانه پیروزی در انتخابات ، بالا می گیرند. این عده همچنین  پارچه های سبز که نماد حمایت از میرحسین موسوی است، با خود حمل می کنند. برخی از آنها با پارچه های سبز دهان خود را به نشانه سکوت بسته اند.

طرفداران میرحسین بصورت پیاده ، موتورسوار و همچنین با اتومبیل ها در حرکت هستند و بعضا بوق های ممتدی به نشانه اعتراض به اعلام نتایج انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری می زنند.

گفته می شود شماری از شرکت کنندگان در میدان ولی عصر نیز به سوی میدان ونک به حرکت درآمده اند.

 یوسف اسدی
جام جم آنلاین

 

سه شنبه بیست و ششم 3 1388
اطلاعیه فوری ستاد موسوی:
میرحسین در راهپیمایی‌شرکت نمی‌کند
جام جم آنلاین: ستاد میرحسین موسوی در اطلاعیه ای که آن را با قید "بسیار مهم و فوری" منتشر کرد، ضمن اعلام عدم حضور میرحسین در راهپیمایی امروز سه شنبه تهران از همه مردم خواست در دام درگیریهای طراحی شده قرار نگیرند.
متن کامل این اطلاعیه که لحظاتی پیش در سایت قلم نیوز – سایت اطلاع رسانی میرحسین موسوی- انتشار یافته ، چنین است: بسمه تعالی

متن کامل اطلاعیه ستاد مهندس میرحسین موسوی در خصوص اعلام راهپیمایی امروز  به قرار مسموع در راهپیمایی دیروز از سوی برخی افراد و به صورت خودجوش، برگزاری یک راهپیمایی در ساعت 17 امروز از میدان ولیعصر به سمت جام جم اعلام شده است. این ستاد به آگاهی عموم می‌رساند، آقای مهندس میرحسین موسوی در این راهپیمایی حضور نخواهند داشت.  از مردم عزیز مجدداً درخواست می‌گردد که در دام درگیریهای طراحی شده قرار نگیرند. جمعیتها و احزاب حامی آقای مهندس موسوی در تلاشند تا با استناد به اصل 27 قانون ا ساسی مبنی بر آزادی اجتماعات به منظور برگزاری تجمع موج سبز در اعتراض به تخلفات انتخاباتی و برخوردهای خشونت آمیز و شهادت تعدادی از هموطنان ما مجوز لازم را اخذ کنند. 

از آنجا که با توجه به محدودیتهای شدید رسانه‌ای که دولت حاکم ایجاد کرده است، امکان اطلاع‌رسانی مناسب و به موقع از طرف ستاد وجود ندارد، مسئولیت عواقب این وضعیت که نقش اطلاع‌رسانی رسانه‌های بیگانه و پی‌آمدهای آن را تقویت می‌کند به عهده دولت حاکم است. ضمنا آقای مهندس موسوی آمادگی خویش را برای حضور در برنامه‌های مستقیم تلویزیونی برای بیان مواضع خود در خصوص انتخابات و وقایع پس از آن اعلام داشته‌اند.

منبع : جام جم آنلاین

 

سه شنبه بیست و ششم 3 1388
X