دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 390480
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

آناتولی تسیگانیوک" رییس مرکز مطالعات سیاسی و نظامی روسیه گفت:رییس جمهوری ایران تاکنون در سیاست خارجی و مسائل مهمی چون فلسطین و عراق سیاست محکم و صریحی اتخاذ کرده است و این امر موجب کسب محبوبیت فراوان برای وی شده است.

تسیگانیوک روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مسکو تصریح کرد : احمدی نژاد در دوره چهار ساله توانست خود را سیاستمداری صادق و مبارز به جهان معرفی کند.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت های انتخابات کنونی در ایران بدقت از طرف افکار عمومی جهان دنبال می شود و بویژه اظهارات احمدی نژاد که در ایران از محبوبیت برخوردار است ، مورد توجه قرار دارد.

رییس مرکز مطالعات سیاسی و نظامی روسیه تاکید کرد : احمدی نژاد عدالت را به عنوان اصل در سیاست خود مورد توجه قرار داده و با در نظر گرفتن آن تلاش کرد تا بی عدالتی ها در جامعه خود را جبران کند.

وی گفت: اما متاسفانه برخی ها ، اظهارات احمدی نژاد در باره موضوعات بین المللی بویژه مسائل مربوط به فلسطین را که وی بر برگزاری همه پرسی در آنجا تاکید می کند ، تحریف و سوء تعبیر می کنند که مایه تاسف است.

پنج شنبه هفتم 3 1388
رژیم‌صهیونیستی برای انتخابات ایران اقدام به راه‌اندازی هفت کانال فارسی‌زبان  نموده است .
 
به گزارش راسخون به نقل از شبکه ایران ، در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری، رژیم صهیونسیتی 7 کانال تلوزیونی جدید با زیرنویس فارسی برای پوشش افکار عمومی ایران راه‌اندازی کرده است.به گزارش "شبکه ایران"،نزدیک شدن به روزهای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری دهم در ایران، غرب را وادار به در پیش گرفتن حربه‌های رسانه‌ای برای جلوگیری از برگزاری پرشور آن و یاجهت دهی نتیجه این رویداد به سمت مطلوب خود کرده است.
این رژیم، ماهواره «سایروس» را برای راه اندازی 7 کانال تلوزیونی شامل 5 کانال پخش برنامه های غیر اخلاقی وپورنو  وهمچنین 2 کانال سیاسی فارسی زبان دراختیار گرفته و می خواهد روزانه 8 ساعت برنامه از این کانال‌ها پخش کند.
پیش از این نیز سایر بنگاه های خبری چون  "بی‌.بی‌.سی" ، "الجزیره" و "ام‌.بی‌.سی" در زمینه راه‌اندازی شبکه فارسی زبان اقدام کرده بودند.
در این راستا همچنینبرخی کشورهای منطقه نیز برای راه‌اندازی کانال فارسی یا کانال‌هایی با زیرنویس فارسی، بسته‌ای رسانه‌ای که با اهداف خاص برای بینندگان فارسی زبان تهیه خواهد شد درنظر گرفته بودند.
سه شنبه بیست و نهم 2 1388

کیهان خبر داد، همکار فراری روزنامه های زنجیره ای و طرفدار دو آتشه رژیم صهیونیستی، به عقده گشایی علیه دکتر احمدی نژاد پرداخت و ابراز امیدواری کرد با واژگونی و محو وی(!) امید به جهان لیبرال - دموکراسی (میلیتاریست ها و استعمارگران آمریکایی) بازگردد.
نیما راشدان همکار سابق روزنامه سعید حجاریان(صبح امروز) در سایت ضد انقلابی رادیو زمانه می نویسد: احمدی نژاد تنها رئیس جمهور ایران نیست. او بیش از چاوز و بشار اسد، محبوب جریان مقاومت غرب ستیز خصوصاً در خاورمیانه و جهان اسلام است. احمدی نژاد خوشمان بیاید یا نه، نماد بین المللی مقاومت در برابر لیبرال دموکراسی جهانی است. او تنها دولتمرد بلندپایه منکر هولوکاست ]مخالف رژیم صهیونیستی[ در جهان است که کلمه به کلمه سخنان افرادی نظیر حسن نصرالله و خالد مشعل و دیگر رهبران جهادی را علناً در تریبون های سازمان های بین المللی تکرار می کند، هر چند که سخنان وی در حقیقت تکرار کلام دیگر رهبران جمهوری اسلامی است. واژگونی و محو حقیرانه و خفت بار آقای احمدی نژاد در انتخابات، برای گفتمان گلوبال دموکراسی، ارزش راهبردی فراتر از دموکراسی یا دیکتاتوری در ایران دارد. شکست احمدی نژاد، تحقیر گفتمان مقاومت جهادی است و جایگاه او را از رهبر عربی- اسلامی مقاومت تنزل می دهد. دامنه ضربه به آبروی احمدی نژاد در شرایط بین المللی حاضر فراتر از ایران است.»

منبع : راسخون


 

يکشنبه بیست و هفتم 2 1388
X