دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292772
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
رییس جمهور در دیدار جمعی از دانشجویان:
انتخابات ریاست جمهوری پیروزی هفتاد میلیون ایرانی بود

رییس جمهور با تأکید بر اینکه دشمنان دست و پا می‌زنند تا از ارزش پیروزی ملت ایران بکاهند گفت: مسائلی که اتفاق می‌افتد به لطف خدا عظمت پیروزی را دو برابر می‌کند زیرا هر چقدر غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران موضع بگیرند اراده ملت ایران برای ایستادگی در مقابل زورگویان چند برابر می شود.

به گزارش برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر محمود احمدی نژاد پنج شنبه شب در دیدار جمعی از دانشجویان مبانی فعالیت‌های دولت را همچون گذشته، نوکری و دست بوسی مردم و عدالت و پیشرفت برشمرد و اظهار داشت: سیاست این دولت حرکت در مسیر آرمان های امام و انقلاب اسلامی تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری خواهد بود.

رییس جمهور با بیان اینکه حضور ملت در انتخابات ریاست جمهور ،پیروزی هفتاد میلیون ایرانی بود،تصریح کرد: شرکت چهل میلیون نفر در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری که یک حماسه عظیم و به یادماندنی را رقم زدند نوید آینده روشن برای ایران اسلامی است.

 احمدی‌نژاد جهش به سکوی بالاتر و حرکت با انرژی بیشتر را منطق انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: تجدید بیعت با انقلاب، تجمیع و هم‌افزایی اراده‌های مردم و جوشش و خیزش مجدد و جوانسازی انقلاب از جمله ویژگی‌های انتخابات در نظام جمهوری اسلامی است.

ریس‌جمهور انتخابات اخیر را نقطه عطف در تاریخ انقلاب دانست و تصریح کرد: امروز دشمنان به دلیل حضور حداکثری و چشمگیر مردم در انتخابات ناراحت هستند و به فضل الهی اراده ملت ایران و انقلاب اسلامی در جهان با سرعت بیشتر شکوفا خواهد شد.

رییس جمهور در این دیدار با تأکید بر اینکه دشمنان دست و پا می‌زنند تا از ارزش پیروزی ملت ایران بکاهند گفت: مسائلی که اتفاق می‌افتد به لطف خدا عظمت پیروزی را دو برابر می‌کند زیرا هر چقدر غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران موضع بگیرند اراده ملت ایران برای ایستادگی در مقابل زورگویان چند برابر می شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به تحرکات برخی مخالفان نظام در خارج از کشور گفت: به لطف خدا پتانسیل و انرژی که ملت به شعارها و آرمانهای انقلاب دمیده ، نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است.

وی با بیان اینکه انتخابات دهم ریاست جمهوری اساس دمکراسی لیبرال در جهان را زیر سوال برده است، گفت: سران برخی کشورها معتقدند که تأثیر حضور ملت ایران معادلات نظام دموکراسی لیبرال را به چالش خواهد کشید.

رییس‌جمهور با تأکید بر ضرورت تعامل سازنده با جهان معاصر تصریح کرد: ساختن کشور بدون تعامل با جهان و ساختن درست، بدون تأثیرگذاری بر دیگران محال است، زیرا بدون اصلاح جهان نمی‌توان حیات طیبه برقرار کرد.

دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به خدمات انجام شده در طول 30 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با تأکید بر اینکه ساختن سریع کشور امری شدنی است، گفت: قوه اجرایی و دولت باید عالمانه و به سرعت تصمیم‌گیری و تلاش کند تا با یاری خداوند و همراهی مردم هر چه سریعتر راه رشد و تعالی پیموده شود و ملت بزرگ ایران پله های ترقی و پیشرفت را به سرعت طی نماید.

وی با بیان اینکه ارتقاء جایگاه زنان در جامعه از جمله اولویت‌های دولت است، تأکید کرد: نقشی که خداوند به زن داده است، بسیار مهم و مؤثر است و دولت باید تلاش کند تا بستر لازم برای ارتقاء جایگاه عمومی زنان به ویژه در زمینه های مدیریتی فراهم شود.

احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه در دمکراسی غرب مردم و ارزشهای متعالی کنار گذاشته می‌شوند، تصریح کرد: آرمان و خواستگاه انقلاب اسلامی با سایر انقلاب‌ها متفاوت است، زیرا در جمهوری اسلامی بر آمده از انقلاب، هدف ساختن و تحقق آرمان‌های الهی و دستورات پیامبر اسلام و در نتیجه کمال بشری است.
در پایان این دیدار رییس جمهور به سوالات جمعی از دانشجویان حاضر پاسخ گفت.


انتهای خبر // شبکه خبری برنا//230 - 230 - 72//www.BornaNews.ir
جمعه بیست و نهم 3 1388

رئیس جمهور پس از نشست هیات دولت در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از آقای احمدی ن‍ژاد سوال کرد ،

 

 آقای رییس جمهور آیا شما تاریخ ازدواج خود را به یاد دارید؟
احمدی نژاد بی درنگ گفت : بله ... روز شنبه 2۳ خردادماه سال 1359

وقتی این تاریخ را گفت :‌همه یک صدا به یاد روز جمعه تاریخ 22 خردادماه 1388 یعنی جمعه گذشته افتادند که ملت ایران در یک حماسه تاریخی و ماندگار و با مشارکت 85 درصدی خود برای بار دوم با بیش از 24 میلیون رای به ریاست جمهوری دکتر احمدی ن‍ژاد، مهر تایید گذاشتند.

خبرنگار دیگری از رییس جمهوری پرسید،‌آیا به یاد دارید که مراسم ازدواج شما کجا برگزار شد؟

رییس جمهوری هم پاسخ داد:‌بله در عباسی در انتهای خیابان نواب قرار داشت که البته امروز شکل آن کاملا تغییر کرده است، مگر می شود که انسان بهترین روز زندگیش را از یاد ببرد.


 

جمعه بیست و نهم 3 1388

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، پیروزی قاطعانه دکتر احمدی‌نژاد را به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران را تبریک گفت.

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با رجانیوز، ضمن اشاره به روحیه ظلم ستیز مردم ایران در طول تاریخ و تجلی این خصیصه در این انتخابات گفت: از ملت شهید پروری که بار دیگر نشان دادند همچنان در خط امام(ره) و رهبری هستند، صمیمانه تشکر می‌کنم و دست یکایک آنها را می‌بوسم.
وی با بیان اینکه ملت عزیز ایران بار دیگر با رأی قاطع خود به جهانیان نشان داد که ملتی همیشه سرزنده و با نشاط است که همواره در برابر دنیای استکبار خواهد ایستاد، گفت: مخالفین داخلی بدانند اگر بخواهند در برابر اراده و رأی قاطع ملت ایستادگی کنند یا آن را زیر سئوال ببرند، سیل ملت آنها را به زباله دان تاریخ خواهد فرستاد.
شنبه بیست و سوم 3 1388

دکتر احمدی نژاد امروز در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران که از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، اعلام کرد امشب در برنامه تلویزیونی به مدت 45 دقیقه به سخنان ناروای دیگر نامزدهای انتخابات در غیاب ایشان در مناظره ها و برخی تخریب ها پاسخ خواهد گفت.

ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد از ملت عزیز و بزرگوار ایران خواست که امشب پس از سخنان تلویزیونی رییس جمهور که براساس مقررات ساعت 22:30 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد، در جهت حمایت از گفتمان امام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مواضع ایشان ، طنین "الله اکبر" را در سراسر کشور بیفکنند .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

رئیس‌جمهور گفت: آنها یک آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند. سالها را در این آمارها عوض کرده و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند. آنها سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود

به گزارش راسخون به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران که از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، با اشاره به یکی از افراد توهین‌کننده به دولت گفت: یکی از همین افراد که امروز به دولت توهین می‌کند، قرار بود برای یک جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند که برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس که شما عازم آن هستید، تظاهرات کنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن کشور برای شرکت در آن اجلاس لغو کرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار که رسانه‌های آمریکایی به صراحت اعلام کردند که اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاکمه می‌کنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم که آمریکایی‌ها که چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شرکت خواهم کرد.
وی با ذکر یک خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریکا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت که‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شرکت کنی و زمانی که پاسخ مثبت از من شنید گفت که ‌آنها گفته‌اند که تو را زندانی می‌کنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌کنم که شما در این اجلاس شرکت نکنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه کلمبیا گفت: در این دانشگاه یکی از مسئولان آمریکایی در تلویزیون گفت که رئیس دانشگاه اشتباه کرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌کنیم و این امر به حدی بود که برخی به من گفتند که این جلسه را لغو کن و من به او پاسخ دادم که آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌کنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید که پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.
رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی کاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از کاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل کردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم کرد و در موردی صحبت خواهم کرد که آنها یک نمونه آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض کردند و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، که من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم کرد.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یکی از توهین‌کنندگان به دولت گفت: من در مناظره یک مدرک تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم که آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح کنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی که فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی که اگر آن پرونده برای یک خانم دیگری بود او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.
وی افزود: تمام حرف من این بود که مگر می‌شود یک نفر قبل از اینکه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دکترا شود و همزمان که کارمند است، در دو رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور کامل تشریح خواهم کرد.
رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم که عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و کتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بکشد و کار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و کتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است که فردی که می‌خواهد استادیار بشود باید دکترا داشته باشد.
احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است که یک خانم در مدت کوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و کمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است که خانمی ظرف سه سال فوق لیسانس و دکترا را دریافت می‌کند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماما خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.
وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت کشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌کنند تا لیسانس و دکترا بگیرند و از خواب و خوراک خود می‌زنند و چگونه است که در یک دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینکه در کنکور شرکت کنند یا سر کلاس بروند مدرک دکترا داده می‌شود ؟ با دادن این مدارک، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌کش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم که از شهریه سنگین گله کرده‌اند و حرف من این است که این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌کنند ؟
رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر کرده‌اند که محل چاپ و تکثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی که ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند که ما خرافی هستیم اما خود آنها به یک تکه پارچه متوسل می‌شوند.
احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر کردند و من را به هزار فامیل متهم کرده‌اند و پاسخ این است که ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم ! یک زمانی می‌گفتند که من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند که آیت‌الله جنتی اصلا دختری ندارد که من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود که در سال 72 در اثر یک سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها سه باجناق دارم یکی در کارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یک بازنشسته و یک کوهنورد و ورزشکار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند که آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی کردند، اما من 4 تا شوهر خواهر بیشتر ندارم و کسانی که به این کارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌کنند در حالیکه هیچ کدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.
منبع : راسخون

 
چهارشنبه بیستم 3 1388
X