دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292810
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
پنج شنبه بیست و یکم 3 1388
جام جم آنلاین: مهدی کروبی نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی از وی خواست مانع اقدامات تخریبی دوستانش علیه وی شود. متن کامل نامه به این شرح است

 بسم‌الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای هاشمی رفسنجانی

ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

با سلام و احترام

 همان‌گونه که جنابعالی اطلاع دارید همه اصلاح‌طلبان و علاقه‌مندان به اسلام و انقلاب و ایران و راه و خط امام خمینی همت خویش را مصروف این معنا کرده‌اند که در اوضاع و احوال عمومی کشور «تغییر» ایجاد کنند و به صورت‌های مختلف اعم از نامزدی یا حمایت از نامزدی خاص در انتخابات 22 خرداد 88کشور را از شرایط فعلی نجات دهند. بدیهی است جز مقام رهبری همه شهروندان ایران اعم از حاکمان و افراد عادی حق دارند از نامزد مورد علاقه خویش در انتخابات پیش‌رو حمایت کنند به شرط آنکه از اموال عمومی یا دولتی استفاده نکنند که متاسفانه برخی نامزدها وحامیان آنان چنین کرده‌اند.

 «رقابت» بالا البته سبب «مشارکت» گسترده هم خواهد شد که در صورت «سلامت» انتخابات هر سه شرط یک انتخابات آزاد محقق خواهد شد و حضرتعالی هم در نامه اخیر خود خطاب به رهبر انقلاب اشاره کرده‌اید که هیچ‌یک از چهار نامزد موجود برای آمدن به صحنه از شما نظر نخواسته‌اند و شما هم تاکنون به خاطر مسوولیت رسمی‌تان در رسانه‌ها مطلبی به نفع یا ضرر افراد و جریان‌های درگیر در انتخابات نگفته‌اید.

 اینک که به شکر خدا انتخاباتی پرشور در پیش است لازم می‌دانم ضمن تاکید بر حق شهروندی شما در حمایت از نامزدی خاص به اطلاع‌تان برسانم که متاسفانه برخی از نزدیکان و بستگان شما با شایعه‌پراکنی قصد دارند یکی از دو صدای اصلاح‌طلبان در انتخابات را خاموش کنند و با پخش خبرهای کذب و شایعات ناروا درباره انصراف اینجانب از رقابت‌های انتخاباتی آب به آسیاب مخالفان اصلاحات بریزند.

  من البته قصد ندارم با بردن نام افراد خاص از نزدیکان و بستگان شما نقش آنان در برهم زدن وحدت اخلاقی اصلاحات را اعلام کنم و ترجیح می‌دهم پس از پایان انتخابات با هم دریک جلسه دونفره درباره این موضوع صحبت کنیم اما ضمن تاکید بر دغدغه‌هایی که شماهم درباره سلامت انتخابات دارید اعلام می‌کنم این روش دوستان سبب نقض قواعد اخلاقی انتخابات آزاد می‌شود و اتحاد فکری و تاریخی اصلاح‌طلبان را مخدوش می‌کند.

  حتما به یاد دارید که همه ما درباره جایگاه ریاست مجلس خبرگان رهبری پس از درگذشت آیت‌الله مشکینی چه اندازه حساس بودیم و حتما نقش اینجانب و دوستان حزب اعتماد ملی در مشارکت گسترده در انتخابات خبرگان و سپس حمایت از ریاست جنابعالی را از یاد نبرده‌اید، گرچه من هرگز به قصد سهم‌خواهی کاری نمی‌کنم و آن روز باور و اعتقادم را معیارحمایت از شما برای ریاست مجلس خبرگان قرار دادم.

  اما قصدم از یادآوری این نکته، تاکید بر ضرورت وحدت اصلاحات است. اصلاح‌طلبان ازآغاز استدلال مرا برای تکثر در انتخابات شنیده‌اند و می‌دانند که من به یک حرکت حزبی معتقدم و به دعوت افرادی جز از حزب خویش و گروه عظیمی از روشنفکران و روحانیان و مدیران و دیگر اقشار جامعه نامزد نشدم و اکنون در برابر تک‌تک این حامیان مسوول و متعهد به ادامه نامزدی هستم و هرگز به چیزی جز یک رقابت سالم برای بیان عقاید اصلاح‌طلبانه فکر نکردم و اکنون هم خشنودم که با انتشار بیانیه‌ها و ایراد سخنرانی‌ها و حضور در میان مردم در تعمیق اصلاح‌طلبی نقش ایفا کردم و البته داوری نهایی بر عهده ملت است نه کسانی که با نظرسازی و شایعه‌سازی نه حریف که رفیق را هم تخریب می‌کنند.

 امیدوارم به دوستان خود تذکر بدهید که از ادامه این حرکت تخریبی – که جز به سود حریف نیست – خودداری کنند و بدانید که به‌رغم برخی داعیه‌ها اکنون همه این رفتارها منتسب به حضرتعالی است و گرچه سهم برخی نهادهای عمومی – مانند دانشگاه آزاد اسلامی – را نمی‌توان در ترویج نامزد مورد نظر شما را نادیده گرفت اما حق شهروندی‌شما در دفاع از نامزد خاص ملازمتی با خروج از دایره عدل و انصاف ندارد.

 این روزها اصلاحات در مراحل حساسی قرار گرفته است مبادا به‌نام اصلاحات دشمنان آن را پیروز گردانیم.

 با احترام
مهدی کروبی
20 خرداد 88

 
پنج شنبه بیست و یکم 3 1388

جناب آقای هاشمی رفسنجانی سلام علیکم
نامه ی تامل برانگیز شما را در سایت های مختلف را مطالعه نمودم و بر خود لازم دیدم چنانکه حدود 12 سال پیش پس از ماجرای دوم خرداد مطالبی را به حضرتعالی متذکر شدم ( 1 ) این بار نیز از سر شفقت مطالبی را و این بار نه خصوصی بلکه به طور سر گشاده خدمتتان عرضه دارم .
از متن نامه ی حضرتعالی چنین استنباط می شود که حضرتعالی تمام منافع خود و خاندانتان و دوستانتان را با تمامیت انقلاب اسلامی یکسان دانسته اید در حالی که سیره ی حضرت امام خمینی ( ره )  و متن وصیت نامه آن عزیز سفر کرده هرگز چنین دیدگاهی استخراج نمی شود .
و متاسفانه با اینکه شما خود را از متولیان انقلاب معرفی می کنید هنوز مفهوم انقلاب اسلامی و ماهیت واقعی آن را درک نکرده اید . زندگی پر برکت آن امام عزیز و سیره ی ایشان طی ده سال رهبری پس از به ثمر نشستن انقلاب الگویی تمام عیار برای تداوم راه انقلاب به شمار می آید .
شما خوب می دانید که ماجرای سقیفه ی یاران امام از همان روزهای شعله ور شدن انقلاب اسلامی شکل گرفت از همان جایی که شخصیتی ساده لوح را به عنوان قائم مقام رهبری معرفی کردند و از پرتو مجاهدات شیخ مفلوک برای خود حاشیه های امن به وجود آوردند و تحت عنوان انقلابی گری فجایع و قتل های فراوانی را مرتکب شدند اگر درایت و شجاعت امام بزرگوار نبود قطعاً تا امروز دیگر از انقلاب اسلامی اثری باقی نمانده بود و چند قائم مقامی تحمیلی حسینعلی منتظری در مذاق امام خوش نمی آمد. اما معرفی چهره ی واقعی او نیاز به آن فراز و نشیب ها داشت که بحمدالله با رسوا شدن باند مهدی هاشمی معدوم یکی از ستون های ضمیمه ی فتنه ها سقیفه ی انقلاب کشیده شد .
تجربه ی عزل منتظری به ما ثابت کرد که انقلاب اسلامی با هیچ شخصیتی رو در بایستی ندارد . امام راحل نیز حتی برای خاندان خود هم چنین امتیازی را قائل نشدند که هر کسی هر عملی را به واسطه ی خویشاوندی با امام به انقلاب منتسب نمایند .ماجرای همراهی سید حسین خمینی فرزند شهید حاج آقا مصطفی با جریان خلق عرب و دستور حضرت امام خمینی بر بازداشت او از جمله این موارد است .جناب آقای هاشمی رفسنجانی
تشبیه نمودن افشاگری صادقانه ی فرزند ملت محمود احمدی نژاد در مناظره با میرحسین موسوی با جریانات منافقین در روزهای اول پیروزی انقلاب از دیگر افتراهای شما به این رئیس جمهور مظلوم است . سوء استفاده های مجموعه خاندان و همراهان و دوستان شما از بیت المال و چپاول مخفی و آشکار از منابع ملت بر هیچ  بصیری پوشیده نیست .
عملکرد سودجویانه شما و همراهانتان مردم را از انقلاب مایوس کرده بود احداث ریل اشرافی گری و منفعت طلبی در کنار خط انقلاب و انتقال قطار انقلاب به ریل به تعبیر شما سازندگی انحراف آشکاری از مواضع حضرت امام به شمار می آمد که هر چه قطار انقلاب در خط انحرافی به پیش می رفت فاصله اش با خط اصلی انقلاب بیشتر می شد .
اگر خوش بینانه به عملکرد حضرتعالی در دوران به اصطلاح سازندگی نگاه کنیم در دور دوم ریاست جمهوری شما با تشکیل حزب کارگزاران سازندگی انحراف تعویض خط ریل بیشتر نمود پیدا کرد .


و با اینکه رهبر معظم انقلاب در سخنان کنایه گونه و گاه صریح این خطر را متذکر به شما و دوستانتان می شدند اما شخصیت و امتیاز منحصر به فردی که برای خود قائل بودید به شما فرصت و اجازه ی تامل در آن سخنان را نمی داد . رهبر معظم انقلاب بارها و بارها مسئولان را از خوی اشرافی گری و جدایی از ملت بر حذر داشتند . اما متاسفانه سودی نبخشید و هر چه به این روند ادامه دادید برای توجیه عملکرد خود بیشتر از راه امام و انقلاب فاصله گرفتید چنان خفقانی را حاکم کردید که کسی جرات نقد عملکردتان را نداشت بنابراین تعبیر مافیایی قدرت برازنده ی این نگرش است .
افشاگری دکتر محمود احمدی نژاد نه تنها هیچ شباهتی به جریانات منافقان و ضد انقلاب اوایل پیروزی انقلاب ندارد بلکه یک ایثارگری و از خودگذشتگی و قبول تهدیدات باند مخوف و مافیایی شما بود که مردم و مستضعفان را به انقلاب اسلامی امیدوار کرد .
تا عینک خود بینی و عجب بر دیدگان دارید هرگز این حقیقت آشکار را درک نخواهید کرد . زوایای عملکرد شما و جریانات حامیان حضرتعالی نیاز به مباحث مفصلی دارد که در این صفحات مختصر نمی گنجد .
شکست قابل تامل شما در انتخابات نهم می توانست زنگ بیدار باشی برای شما باشد که متاسفانه با نگرش کینه توزانه و حسادت بارتان شما را به عناد و رویارویی با دولت عدالت وا داشت .


اخلاق اسلامی ایجاب می کرد که پس از پیروزی رقیبتان دکتر احمدی نژاد به او تبریک می گفتید و برای به ثمر نشستن آرمانهای انقلاب او را یاری می کردید و اگر مسائل شخصی هم با ایشان داشتید بدون هیچ ملاحظه ای با گفتگو آنها را حل می کردید .
چگونه است شخصی که خود را از رهبران نهضت می داند در صف مخالفان انقلاب قرار می گیرد و مواضعش با اوباما رئیس جمهور احمق آمریکا و تمامی مخالفان نظام و حتی بهائیان یک سو و یک جهت می شود .
آقای هاشمی رفسنجانی بدانید آن بت مقدسی که از خود برای انقلاب تراشیده بودید در عرصه ی این انتخابات با مواضع کینه توزانه خود شما شکسته شد .  پس خودتان را ملامت کنید  " لومو ا انفسکم  ". قطعاً دکتر احمدی نژاد تمایلی به افشای شما به اینگونه نداشت چرا که انتخابات گذشته تمام انتقادات خود را به مجموعه ی دوستان جنابعالی با کنایه و بدون ذکر نام مطرح می نمود حتی در طی چهار سال تمام افتراهایتان را پاسخ نگفت .
جسارت و شجاعت احمدی نژاد آن هیمنه و ابهت پوشالی و خوف انگیز باند شما را شکست و به دیگران نیز جرات اعتراض و ابراز نظر داد و مطمئن باشید سازماندهی شما برای کوبیدن و بر کناری احمدی نژاد به ثمر نخواهد نشست . البته از سابقه ی عملکرد مافیایی و تهدیدآمیز دوستان جنابعالی هم غافل نیستم کما اینکه در پیامک های طنزگونه آمده بود . کلنگ پروژه ی اتوبان شهید احمدی نژاد توسط رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به زمین زده شد . در نامه  ی تهدید آمیزتان به رهبر معظم انقلاب به آتشفشان خشم ملت در مقابل افشاگری های احمدی نژاد اشاره کرده بودید و چنین ابراز داشتید که مردم هنوز با شما و دوستانتان موافقند در حالی که هر چند بوی گدازه های آتشفشان خشم مردم  به شامه شما رسیده است اما فوران این آتشفشان به عکس استنباط حضرتعالی علیه جریان مافیایی قدرت است نه حمایت از عملکرد اشرافی گرایانه حضرتعالی و مطمئن باشید این آتشفشان فروکش نخواهد کرد و به سردی نخواهد گرایید . جناب آقای هاشمی رفسنجانی در شرایط موجود دو راه بیشتر برای عبور شما از این جریان وجود ندارد .
1 ـ مقابله همچنان منافقانه و انتساب خود به راه امام راحل و خرج کردن از شخصیت های دینی و انقلابی برای حق جلوه دادن عملکرد خود و خاندان و دوستانتان که از نامه شما همین راه استنباط می شود که قطعاً خشنودی دشمنان و نگران مردم شهید پرور و انقلابی و خطرات دیگر را به همراه خواهد داشت و تو خود حدیث مفصل بخوان از این تجمل
2 ـ بازگشت به گفتمان امام و انقلاب و محاسبه ی عملکرد خود و خاندان و دوستانتان و بازگردانیدن اموال به غارت رفته به بیت المال مسلمین و تبعیت از ولی امر مسلمین نه به عنوان یک همراه و یا همسنگر دیروز بلکه یک سرباز ولایت خاضعانه و مخلصانه و ایثارگرانه .


قطعاً مقام معظم رهبری بر سر پیمانشان با امام راحل ( در آن لحظات روزهای آخر عمر پربرکتشان که ابراز نگرانی از جدایی شما از حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی را داشتند ) هستند و بسیار خرسند خواهند شد که شما با تاملی بر  گذشته خود و همراهانتان به دامان انقلاب و ملت باز گردید و آنگونه عمل کنید که مالک اشتر عمل نمود .
اینجانب برای عاقبت به خیری شما بسیار نگرانم چنان که بسیاری از بزرگان در بیان این نکته مساحمه می کنند و در دل چنین استدعایی را از حضرتعالی دارند .
فاعتبرو ا یا اولی الابصار و العاقبه للمتقین
علیرضا لطفی

نامه دوازده سال پیش به هاشمی توسط یک آزاده
حضور محترم حضرت حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی
سلام علیکم :
آنچه بر آنم داشت که قلم دست بگیرم و بی پرده چند کلامی با حضرتعالی شرح درد کنم احساس تکلیف و وظیفه ایست . امام علی (ع) می فرمایند : در گردش و دگرگونی روزگار جوهره ی مردان شناخته می شود . علم الجواهر الرجال فی تقلب الاحوال شما مصداق آن غزلها شدید بافته های خود را رشته کردید .
امروز علیرغم تلاش و سعی در پیشبرد سازندگی کشور ، آگاهانه مرکب سیاهی بر تابلوی زیبای توسعه و سازندگی خود پاشیدید هر چند فرهنگ اسلامی را فدای توسعه کردید که آن بحث مفصلی را می طلبد و از حوصله این نامه خارج است .
شما همان هاشمی بودید که به عنوان یکی از یاران امام برای شما سینه چاک می کردیم و هر گاه کوچکترین جسارت و اهانتی را نسبت به شما و عملکرد شما می شنیدیم یا به مقابله بر می خواستیم یا چون زهر در عمق جان خود فرو می بردیم .
مواضع شما در صحنه ی انتخابات مجلس پنجم و ریاست جمهوری حاکی از موضع گیری در مقابل خط راستین انقلاب اسلامی بود . علیرغم اینکه قصد افشای رای خود را نداشتید یا خطبه های شبهه ناک خود آب به آسیاب دیگران و دشمنان ریختید و رشته های محبت به ولایت را گسیختید .
باور اینکه روزی برسد که برای شخصی مانند شما اینگونه نامه بنویسم هم مشکل است اما بغض گلویم اجازه ی سکوتم نمی دهد اگر بگویم این بغض گلوگیر خفه ام می کند .
آقای هاشمی آنچه را که نسبت به دیگران نیز قصد بیان داشته ام به شما می گویم تا شما به آنها بگویید چون با صراحت پشتیبانی خود را از گروه کارگزاران اعلام داشته اید .
ما هنوز شمیم عطر شهادت و مناجات را با ادکلن های غربی از یاد نبرده ایم ما چفیه ی دور گردنمان را با کراوات عوض نکرده ایم . ما جامعه ی اسلامیمان را اسلامی می خواهیم نه مدنی ما در مقابل زرق و برقهای دنیا رنگ نباخته ایم . برای رسیدن به اهدافمان به هر وسیله ای دست نیاز ؟ شرع را فدای مصلحت و هدف خود نکرده ایم .
برادر عزیز آقای هاشمی شما آیه ی "" قوا انفسکم و اهلیکم ناراً"  را به فراموشی سپردید ، باز نگری شما و سیاست باز شما گاه به اصول و مبانی ارزشی نظام ضربه زد . بی توجهی شما به اعمال و کردار دخترتان فائزه مسائلی را به دنبال داشت که خود بهتر از آن آگاهید مسائل اقتصادی فرزندانتان و آنچه در بین مردم شایعه است مسلماً از نظر شما پوشیده نیست .
جسارت و بی بند و باری های موجود در بین زنان ، از همین جا آغاز می شود و قوت می گیرد .
بد نیست نگاهی به کارنامه ی هشت ساله ی ریاست جمهوری خود به دور از تعریف و تمجیدها بیندازید و فقط به بعد سازندگی ظاهری توجه نداشته باشید .
زندگی فقط همین چهار روز نیست فراموش کردیم که آخرتی هم وجود دارد . مزه ی شیرین حکومت و ریاست نیز چیزی نیست که انسان بتواند از آن دست بردارد و وسوسه ی شیاطین نیز هرگز به پایان نمی رسد .
آقای هاشمی مطلب دیگر که دل بسیاری از محبان امام و ولایت را خون کرده است و هرگز قابل بخشش نیست . ممانعت شما از انتشار نامه ی ؟ حضرت امام راجع به منتظری است و امروز پس از گذشت 8 سال از ارتحال جانسوز آن امام عاشقان ثمرات تلخ آن حرکت شما را مشاهده می کنیم و تصور اینجانب این است که هنوز به مرحله ی پشیمانی که امام به آن اشاره داشتند که روزی از این کار پشیمان می شوید نرسیده ایم .
بد نیست نگاهی به مطبوعات کشور اطلاعات ، ایران ، همشهری ، اسلام بیندازید عملاً پس از انتخابات نغمه های شوم تضعیف ولایت از حلقوم نامبارک دشمنان و خواص شنیده می شود .
بهتر است راجع به خواصی که عزیز ما حضرت آیت الله العظمی خامنه ای ( مدظله ) بدان اشاره داشتند شما بیشتر از دیگران بیندیشید .
غیرت عشق زبان همه ی حامیان برید
کز کجا سر غمش در دهن عام افتاد
ما نسبت به این اوضاع احساس خطر می کنیم و ای بر ما و ای بر شما اگر کوچکترین خدشه ای به ولایت مطلقه ی فقیه وارد شود .
مسلم است که لهیب و تازیانه های این قلم در مقابل لهیب قهر وغضب الهی بسیار اندک است .
و السلام علی من اتبع الهدی
و العاقبه للمتقین 
منبع : راسخون

 

روایتی وجود دارد در کتاب شریف بحارالانوار در مورد یاران دجال که یکی از نشانه های آنان شال سبز است که آن را نشان خود می دانند، به احتمال زیاد دجال و یاران وی، برای فریب مردم از این نماد و نشانه اهل بیت (ع) استفاده خواهند کرد.

... براساس روایتی منسوب به امام علی(ع) بیشتر یاران «دجال» که به جنگ و ستیز با حضرت ولی عصر(عج) خواهد پرداخت، از افراد ناصالح و آلوده خواهند بود و آنان شال و ردایی سبز رنگ بر سر و شانه های خود خواهند افکند:

 

« الا و ان اکثر اشیاعه... و اصحاب الطیالسة الخضر.» بحار الانوار، ج52، ۱۹۳

بسیاری از یاران دجال کسانی هستند که شال سبز بر سر و شانه های خود افکنده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر علمی در این زمینه بد نیست از سایت "حوزه" این مطلب را بخوانید که: "با توجه به معنای لغوی «دجال‏» ، مقصود از آن نام شخص معینی نیست; بلکه هر کسی که با ادعاهای پوچ و بی‏اساس و با تمسک به انواع اسباب حیله‏گری و نیرنگ در صدد فریب مردم باشد، دجال است؛ بر این اساس، دجال‏ها متعدد خواهند بود . وجود روایاتی که در آن سخن از دجال‏های متعدد رفته است، این احتمال را تقویت می‏کند; مانند: «قال رسول الله (ص): یکون قبل خروج الدجال نیف علی سبعین رجالا;  پیش از خروج دجال، بیش از هفتاد دجال خروج خواهند کرد»"  

 و امروز در خیابان‌های تهران نماد حامیان میرحسین موسوی رنگ سبز است؛ حجاب این سبز پوشان و درگیری‌های خیابانی که این سبزپوشان در شهر درست می کنند ما را وادار می‌کند تا علی‌رغم میل باطنیمان شباهت‌هایی در بین آن‌چه در شهر می‌بینیم و احوالات دجال ایجاد نماییم اما من بازهم نمی‌توانم باور کنم! و نمی خواهم؛

 در این‌جا قضاوتی نمی‌کنم و تنها دو مطلب را در کنار هم به شما عرضه می‌کنم. امیدوارم تهمت "تمهت زدن" را بنده ندهید. ظاهر شخص آقای موسوی بد نیست  و  همچنین ظاهر برخی صحبت‌هایشان زیبا و اسلامی است(و برخی دیگر مانند تهمت "دروغ" به آقای احمدی نژاد زشت و غیراسلامی) اما از پشت پرده چه کس خبر دارد؟ من و شما نمی‌دانیم، احتیاط شرط عقل است و من تنها یک "نگرانی"‌ام را در این‌جا مطرح کردم. ان شاء الله  که چنین نباشد.

اکنون سوال از آقای موسوی این است که: آیا صحنه‌هایی که این روزها در خیابان‌ها و برخی مکان‌های استقبال و ستادهای شما در حال وقوع است با کدام یک از منطق و سیره و روش اجدادمان قابل جمع است؟  چرا تاکنون تذکری به طرفدارانتان در این زمینه نداده اید؟ 

  راستی که شما جمله "امید فردا، فرزند زهرا" را یکی از شعارهای خود انتخاب کردید، چگونه حاضر شدید در یکی از نشریاتتان شهادت مظلومانه مادر سادات را "وفات" بخوانید؟ برای جلب آرای چه کسانی؟ به چه قیمتی؟ 

شال و سربند و کلاهی سبز بر سرهایشان

مانتوهای سبز تنگ و نیمه بر اندامشان

با همایش‌های خود خون در دل مولا کنند

اینچنین تبلیغ رنگ سبز سیدها کنند!

موسوی، این‌گونه خواهی دولتی احیا کنی؟

این‌چنین تو همرهی با حضرت زهرا(س) کنی؟

 

 

پس از پایان برنامه سخنرانی زهرا رهنورد در ورزشگاه حیدرنیا، حامیان موسوی به حجاب دختر دانشجوی دانشگاه شاهد هتک حرمت کردند.

به گزارش برنا، حامیان مهندس موسوی که از عصر امروز سه شنبه، با حضور در ورزشگاه شهید حیدرنیا موجبات اخلال گسترده در رفت و آمد خودروها را فراهم نمودند، در اقدامی عجیب چادر از سر یک دانشجوی دختر دانشگاه شاهد کشیدند.

بنابر این گزارش تنها دلیل این هتک حرمت این بود که این دانشجو تصویر احمدی نژاد را در دست داشت.

همچنین پس از اعتراض جمعی از رهگذران به این اتفاق، حامیان موسوی آنها را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادند.

منبع : رجا نیوز

 

X