دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292764
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

لذا چنین روحیّه ایی در دیگران نیست و می بینیم که هنوز در مقدمات انتخابات، برخی از این کاندیداها چه چراغ سبزهایی که به استکبار جهانی دارند، می دهند. از آن طرف نیز آنها هم با تمام توان دارند تلاش می کنند که احمدی نژاد رأی نیاورد، چرا که می دانند اگر ایشان رأی بیاورد همین راه ادامه دارد اما اگر دیگران رأی بیاورند با آن ها می سازند .
بنظر شما علت حمایت جامعه محترم مدرسین از جناب آقای احمدی ن‍‍‍‍‍ژاد،رییس جمهور مردم ایران چیست و ایشان چه ویژگیها و خصوصیاتی دارند که موجب این حمایت شده است ؟

حجه الاسلام آشتیانی: طبق فرمایش دلسوزان و پایه گذاران انقلاب که گفته اند در ایام انتخابات با دید و بینش بالا افرادی را که می خواهید انتخاب کنید و برأی این کار ابتدا حالات، کارآمدی ها و سابقه مدیریتی آنها را بررسی کنید، جامعه محترم مدرسین هم با سابقه طولانی که در مسایل انقلاب دارد در هر دوره ای برای اینکه چه کسی صلاحیت ریاست جمهوری را بعنوان انتخاب اصلح دارد به میدان می آیند و قبل از اینکه این بحث ها در مجمع مطرح شود در کمیته ای کاملا بررسی می شود.
این بار هم در مورد کاندیداهای ریاست جمهوری چندین هفته در این کمیته بحث و بررسی و ابعاد مختلف فعالیت های جناب آقای دکتر احمدی نژاد از جمله: کارآمدی، تعهد و تدین، پشتکار، مردمی بودن، خضوع و خشوع ایشان، سفر به استانها و از نزدیک مشکلات مردم را لمس کردن و... را کاملا بررسی کردند و به این نتیجه رسیدند که ایشان در این دوره هم از بهترین هاست و تنها فردی است که می تواند برای نجات کشور به میدان بیاید.
از اوصاف و ویژگیهای ایشان مردمی بودن است و تلاش برای اینست که مشکلات را از نزدیک لمس کند. لذا دارای این امتیاز است که سوز مردمی دارد و واقعا دنبال اینست که مشکلات مردم را و سختی ها و نارسایی هایی که آن ها در زندگی دارند درک و حل کند.
لذا در این چهار سال لحظه ای از پا ننشست و دو دور سفرهای استانی در بین اقشار مختلف مردم رفت تا از نزدیک مشکلات را لمس کند.
یکی دیگر از امتیازات و ویژگیهایی که ایشان دارد روحیه اجتماعی و مردمی بودن است بر خلاف برخی مسؤولین که متاسفانه هراس دارند در اجتماع ظاهر شوند، چرا که معمولا آنها می دانند که اگر بیایند در اجتماع، مردم مشکلات فراوانی را مطرح می کنند و اگر هم بخواهند به مشکلات مردم رسیدگی کنند به علت اینکه ممکن است نارسایی های مالی وجود داشته باشد و یا امکان برآورده کردن خواست مردم نباشد، وارد میدان نمی شوند.
اما ایشان این توان را دارد که می آید در دل جامعه، هر کجا هم که می رود حاضر نیست از مردم جدا باشد حتی محافظین که به سلامت ایشان حساس هستند و می خواهند وی را از مردم جدا کنند، موفق نمی شوند.
ما یادمان نمی رود، با اینکه آن موقع آقای احمدی نژاد شهردار بودند و زلزله بم آمد، ایشان که از نظر مسؤولیتی، شاید مسئول رسیدگی به بم نبود اما به عنوان یک مسلمان رفته و چه کمکهایی که نکرده بود. من خودم چندی پیش وقتی به بم رفتم دیدم قسمتهایی که ایشان آمده، رسیدگی کرده و چقدر با دقت و تنظیم کار بسیار خوبی ارائه داده بودند ، و الان بم بصورتی آماده شده که نزدیک است به عنوان زیباترین شهرها شود. لذا ایشان چنین انسانی است که علاقمند به اجتماع بوده و هیچ ترس و هراسی هم از بودن تمام وقت در بین مردم و گفتگو با آنها ندارد، در حالی که ما کمتر در بین رؤسای جمهور و مسؤولین قبلی چنین سابقه ای را سراغ داریم.
ویژگی دیگر ایشان روحیه شجاعتی است که در انجام کارها دارد: مثلا در بُعد سوخت و تنظیم و سهمیه بندی آن، سال ها بود در مجلس چنین برنامه ای مطرح بود ولی کسی این شجاعت را که این کار بزرگ را انجام بدهد، نداشت. ولی آقای دکتر احمدی نژاد به میدان آمد و رهبر معظم انقلاب هم این کار را تشویق کرد و ضمن کنترل مصرف سوخت تا حدی توانستند تعدادی از وسایل نقلیه را گاز سوز کرده و جایگاه های سوختی در سراسر کشور بسازند و لذا توانستند بخشی از مشکل و دغدغه را حل کنند؛ چرا که در کشور ما جهت سوخت هزینه بالایی شده و هر سال چندین میلیون دلار صرف واردات و مصرف بنزین می شد و در نتیجه کشور را دچار هزاران مشکل اقتصادی می کرد، اما ایشان آمد و مشکلات را تا حد زیادی حل کرد و انصافا مردم هم باید توجه داشته باشند کسی جز آقای احمدی نژاد جرأت، قدرت و توان آمدن به این میدان را نداشت. 
از طرفی یکی از امتیازاتی که حضرت امام خمینی(ره) روی آن تکیه می کرد این بود که می فرمود به کسی رأی دهید که سر سازش و مسامحه با استکبار نداشته باشد و آن کسانی که مرعوب نسبت به استکبار و غرب هستند، نمی توانند کشور را مستقل اداره کنند، دکتر محمود احمدی نژاد فردی بود که در این چهار سال به وضوح این ویژگی را نشان داد.
بحمدالله ایشان توانست به تبعیت از مقام معظم رهبری کشور را مستقل اداره کند و با استکبار جهانی پنجه در پنجه افکنده و آنها را تحقیر نمایند و اتفاقا خود غربی ها و آمریکایی ها هم اعتراف دارند که هم بوش تحقیر شد و هم دیگرانی که متحدین شان بودند.
لذا چنین روحیّه ایی در دیگران نیست و می بینیم که هنوز در مقدمات انتخابات، برخی از این کاندیداها چه چراغ سبزهایی که به استکبار جهانی دارند، می دهند. از آن طرف نیز آنها هم با تمام توان دارند تلاش می کنند که احمدی نژاد رأی نیاورد، چرا که می دانند اگر ایشان رأی بیاورد همین راه ادامه دارد اما اگر دیگران رأی بیاورند با آن ها می سازند و این تعبیر را هم داشتند که تا قبل از آمدن احمدی نژاد به یک تفاهم های خوبی رسیده بودیم و راه ها باز شده بود، اما ایشان آمد و همه این راه ها را مسدود کرد و اگر باز هم در این دوره ایشان رأی بیاورند باز این راه تداوم پیدا می کند و برای استکبار مهم است که در رأس یک کشور، آن هم کشوری مثل ایران کسی باشد که با آنها کنار بیاید و سازش کند.
دیدیم در دوران آقای خاتمی در قضیه تعلیق انرژی هسته ای بالاخره کشور ما را به سازش کشیدند و دو سال انرژی هسته ای را به حالت تعلیق درآوردند ولی ایشان بحمدالله و به تبعیت از مقام معظم رهبری با جرأت توانست این کار را انجام بدهد و بجاهای خوبی هم رسیدیم. الان دنیا دارد ما را به عنوان یک کشور دارای انرژی هسته ای می پذیرد و قبول دارند که با سر پنجه دانشمندان فکور، متین، مخلص و علاقمند به انقلاب کار به اینجا رسیده است.
من اینجا به ضرس قاطع می گویم که این خصیصه استکبار ستیزی در وجود آقای احمدی نژاد هست و دیگران را با آن ضعف هایی که دارند دیده ایم و همه شان قبلا مسؤول بوده اند و این چیزی نیست که بخواهیم تجربه کنیم و بگوییم بیایند تا ببینیم چه می کنند؟
به طور جدی هر کدام از آن سه کاندیدای دیگر که بیایند، باید گفت کشور ما در خطر است.
لذا امیدواریم خداوند متعال لطف کند و ملت ما هم این را خوب می داند. ملت ما فهیم، سیاسی، با درک و توجه هستند و بیوگرافی افراد را خوب می دانند، احوالات شان را می شناسند و می دانند که کشور ما به نیاز به چه نحو افرادی دارد. اگر افراد ضعیف و ناتوانی که مرعوب غرب و استکبار هستند بیایند، انقلاب دوباره به قهقرا خواهد رفت و استقلال ما خدشه دار خواهد شد و آن افتخاری که ملت ما با استعدادهایی که دارند و اندیشه شان را پویا ساخته و توانستند ماهواره امید را با موفقیت پرتاب کنند، از بین می رود. در حالیکه دانشمندان ما جهان را شگفت زده کردع و دنیا به توان دانشمندان جوان ما پی بردند و دانستند که اینها هر کار که بخواهند بکنند در توان شان هست.
بنابرأین اگر بخواهیم این پیشرفت ها ادامه پیدا کند، اگر بخواهیم آن روحیه استقلال و افتخار برای ملت ما بماند و همیشه سربلند باشند، باید کسی را انتخاب کنیم که در راه سربلندی کشور حاضر است همه وجودش را بگذارد و از کشور و ملت ما دفاع کند و این استقلال و آزادی کشور را در دنیا ثابت کند و به دنیا بفهماند که اگر می خواهید رشد کنید و در توسعه صنعتی و اقتصادی و معنوی قدم بردارید، باید از استکبار ببُرید و از زیر ستم و استبداد آنها نجات پیدا کنید.
 این خصیصه بسیار مهم است و خداوند متعال هم در قرآن کریم چنین تعبیری دارد که :
عده زیادی از کسانی که مقابل شما هستند می خواهند شما را بسازش بکِشند، پیغمبرم این کار را نکنی. که البته پیامبر هم چنین کاری را نمی کرد.
ولی بحث اینست که یک رهبر و یک کسی که در رأس کشور اسلامی و انقلابی است، اصلا نباید روحیه سازش و مداهنه در او وجود داشته باشد تا دشمن کاملا مأیوس شود و ببُرد. و الا اگر طمع بورزد و یا با یک تهدید یا تشدید تحریم ها بتواند آنها را به عقب نشینی وا دارد خوب این کار را می کند و کشور را به قهقهرا باز می گرداند.
این مهم است که حتی نسبت به انبیاء الهی(علیه السلام) و هم خاتم انبیاء(صلی الله) خداوند می فرماید: آنها دوست دارند شما را به سازش بکشانند و مراقب این جهت باش. این برای همه رهبران اسلامی و برای همه رؤسای جمهور کشورهای اسلامی وجود دارد که به این ترفند دشمن توجه داشته باشند که از همه حیله ها و نیرنگ ها برای مرعوب کردن استفاده می کنند.
ویژگی دیگر رییس جمهور ما در بخش عمرانی است که ما می بینیم ایشان بسیار پرکار بوده اند. ما اگر هر استانی، هر شهر یا بخشی و یا حتی روستایی در اقصی نقاط کشور سر بزنیم آثار کار، عمران و آبادی در دوره احمدی نژاد محسوس است و ملموس، و جالب اینکه مردم هم این اعتراف را دارند. البته گلایه هایی از تورم می کنند که ایشان آمد و نتوانست تورم را مهار کند ولی نسبت به اصل عمران و آبادی کسی مشکلی ندارد و حتی کسانی هم که با وی مخالفند اما منصف هستند نیز این جهت را قبول دارند و اگر مقایسه هم بخواهیم بکنیم، کارهای عمرانی که ایشان کرده قابل مقایسه با 16 سال دوره های قبل نیست.
در بُعد معنوی هم باید دید چه قدم هایی برداشته شده، در دوران دوم خرداد در جامعه ما متأسفانه از نظر ابتذال و ایجاد گناه و زمینه گناه، باندازه ای شد که باید گفت دره ای ایجاد کرده اند که اگر آقای احمدی نژاد در دوره بعد هم بتواند با درایت، بخشی از اینها را جلوگیری کند و یا حداقل جلوی پیشرفت این منابع فساد را بگیرد، باز هم خیلی است.
ببینید الان خیلی ها می گویند چقدر فساد اخلاقی وجود دارد؟ اما آیا اینها در دوره ایشان ایجاد شد؟ آیا زمینه ها را ایشان ایجاد کرد؟ یا ایشان با تمام تلاش می خواهد جلوی اینها را بگیرد ولی وقتی فساد دامنه مردم را فرا گرفت این را یک شبه و 24 ساعته و ...نمی شود جلویش را گرفت. چون تربیت انسان ها و توجه آن ها به این که فساد جامعه را تباه می کند و می سوزاند، با یک روز و دو روز و ده روز امکان ندارد و ما هم می دانیم که ایشان با چه سوز و تلاشی سعی می کند اما نمی خواهد از قوه قهریه استفاده کند. باید برنامه ریزی صحیح معنوی کنند تا بتوانند کشور را نجات دهند.
امتیاز دیگر دکتر احمدی نژاد این است که به رهبری دلسوز و مطیع است. ما هم این را می خواهیم که واقعاً اگر رییس جمهوری می آیداین گونه نشود که نسبت به رهبر و اوامر رهبری دلسوز نباشد و خودش نظر داشته باشد؛ مثل دوم خردادی ها که دیدیم تا کجا پیش رفتند، حتی حکومت سکولار را مطرح کردند. شبهه های زیادی ایجاد کردند، حدود 800 شبهه که الان مدون هست که اگر این ها را ریز کنند به هزاران شبهه می رسد. این شبهه ها از توهین به پیامبر(صلی ا... علیه واله)، از زیر سوال بردن عصمت انبیاء و اولیاء گرفته تا اینکه اباعبدا...(علیه السلام) اگر در کربلا کشته شد بواسطه خشونت پدرش و جدش در جنگ بدر و احد بوده.کم مانده بود که بعد از 18 تیر بیایند، بریزند و مرکز رهبری را از بین ببرند که سپاه قدرتمند ما اعلام کرد اگر بنا این باشد، با تمام توان مقابله خواهیم کرد و اینها عقب نشینی کردند. اینها گوشه ای از آثار حکومت 2 خرداد بوده و آقای احمدی نژاد آمد و باید آنچه را که آنها از بین برده بودند بر می گرداند.
این را هم باید معترف باشیم که خانواده های شهدا دیگر احترام شان از بین رفته بود، هر کجا می رفتند می گفتند خودت رفتی جنگیدی؛ یا احیانا نسبت به مسایل فرهنگی بی اعتنایی های فراوانی شد که بلطف خدا اینها در مسیر طبیعی خودش برگشته و انشاالله برای تقویت این جهت در این دوره هم قدم برخواهند داشت.
 اگر بخواهیم در این مقوله صحبت کنیم، ساعت ها نیاز به وقت داریم. امیدواریم مرحله به مرحله این مسایل را بیشتر باز کنیم تا ملت ما که بحمد الله فهمیدند و می دانند، ولی بیشتر بدانند که خدا چه نعمتی به ما داد و خدای ناکرده ناسپاسی نکنیم که می ترسیم مورد خشم و غضب خداوند قرار گیریم و انشاالله خداوند این نعمت بزرگ که رییس جمهور ما مطیع رهبر است و همه ملت ما علاقمند به رهبرند را از ما نگیرد.
انشاالله در سایه رهبری و ولایت فقیه بتوانیم با انتخاب اصلح خود، قدم های بلندی برای آینده کشور برداریم و به مکان و جایگاه مناسبی که دلخواه مردم متدین ماست، برسیم.
منبع : راسخون
سه شنبه نوزدهم 3 1388


 1.سهام عدالت برای مستضعفان 2

.زمین رایگان در مسکن مهر 3

.دوبرابر کردن حقوق بازنشستگان

4.کاهش نرخ سود بانکها از 28 به 12% 5

. خودکفایی در گندم سیمان فولاد 6

. پرتاب اولین ماهواره ایران

7. ورود ایران به ده کشور هسته ای جهان

لطفا به او رای ندهید . مخلص شما مافیای ثروت وقدرت

آقای دکتر احمدی نژاد، ما از شما گله مندیم. روز 14 بهمن ماه سال 1387 را هیچگاه فراموش نمی کنم. مگر می شود فراموش کرد؟ تالار همایش های بین المللی صدا وسیما، میزبان هفتصد نفر از مدیران وزارتخانه ها و دستگاههای دولتی کشور بود. رییس جمهور هم حضور پیدا کرد. دکتر احمدی نژاد بر روی صندلی ردیف اول تالار نشست و چشم بر پرده نمایش دوخت. بر پرده نمایش، تصاویر آرم شبکه های سیمای سی استان به صورت هم زمان نمایان شد و سپس با تمامی استانهای سراسر کشور ارتباط مستقیم تصویری برقرار گردید. در هر قاب تصویر، استاندار و تنی چند از مسئولان استانی به چشم می خوردند. رییس جمهور با اولین استاندار شروع به گفتگو کرد. نوبت به یکایک استانداران رسید. صدای صلوات های پیاپی فضای مجلس را پر کرده بود. تمام برنامه یکساعت و نیم طول کشید. برنامه طرح ملی 900 بود. در سراسر کشور 900 پروژه بزرگ و ملی در حوزه های عمرانی، صنعتی، کشاورزی، آموزشی، فرهنگی و ... به صورت هم زمان افتتاح گردید. رییس جمهور خداحافظی کرد و رفت.
شبکه های سیما در بخش خبری خود برگزاری این برنامه را فقط در حد چند خط گزارش دادند. این در حالی است که در طرح ملی 900، پروژه هایی وجود داشت که جای داشت، هفته ها در باب تاثیرگذاری، کارآمدی، اشتغال زایی، سود آوری و اهمیت خودکفایی آنها بحث شود. 900 پروژه در حد و قواره ملی به صورت هم زمان افتتاح گردید. فردای آنروز بنا بر حس کنجکاوی و شعف آمیخته با دلسوزی، از همکاران، کسبه محل، همسایگان و اقوام درباره طرح ملی 900 سوال کردم. تقریبا همه بی اطلاع بودند. چرا؟ چون آگاهی دهی ضعیف بود. اصلاٌ اطلاع رسانی وجود نداشت. هیچ برنامه ای ساخته نشد. هیچ مصاحبه ای انجام نگرفت و هیچ مقاله ای بر روی کاغذ مطبوعات جان نگرفت و با مردم سخن نگفت. و این در حالی بود که بحران اقتصادی در غرب، ساعت به ساعت کارخانه هایش را تعطیل و تعدیل می کرد. و حال که رییس جمهور تعداد پروژه های انجام پذیرفته در دولت نهم را اعلام می دارد، دوستان، چرتکه سیاست را به منفعت شخص در دست می گیرند و در کسر زمان مبهوت می مانند و در جواب حیرت خویش برمی آشوبند و بانگ بر می آورند که انجام این همه پروژه در این مدت زمان غیر ممکن است. نه عزیزان، تلاش و خدمت و صرف وقت و استفاده بهینه از امکانات غیر ممکن نیست. صداقت و رو راستی و از جنس مردم بودن غیر ممکن نیست. بیست ساعت کار بدون وقفه در شبانه روز غیر ممکن نیست. عدم استفاده ناصحیح از بیت المال غیر ممکن نیست. در یک کلام درست کار کردن غیر ممکن نیست. پس (( بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم)). آنچه که باید غیر ممکن شود، لفاظی و بازی با کلمات و عوامفریبی است. آنچه که باید غیر ممکن شود، وعده گرایی و در خلوت بر سر تصاحب ثروت ملت چانه زنی است. آنچه که باید غیر ممکن شود، بازی مزورانه و بی نتیجه با احساسات پاک جوانان است. اگر بخواهیم انتقادی را در حق دولت نهم روا بداریم، آن انتقاد، جز عدم تبلیغات کارهای انجام پذیرفته نیست. آنچه که مقام معظم رهبری نیز بر آن اصرار دارند. (( بگویید آنچه را که انجام داده اید)). اگر دکتر محمود احمدی نژاد یا از سر وظیفه و یا از سر تواضع و یا از سر درگیری و مشغله های فراوان و مفید کاری، صدا و سیما را تریبون شخصی خویش قرار نمی دهند، روا نیست که دوستان در گیر و دار تعجب و حیرت در مقام پایمال کردن حقیقت برآیند. ندانستن و بی اطلاعی دلیل بر نبودن نیست. هر چند آنانکه باید بدانند، می دانند. همانانی که در روستاها و شهرهای کوچک این کشور، از نعمات و خدمات دولت نهم چنان بهره مند گشته اند، که بانگ هیچ تخریبی حتی گوششان را هم نمی آزارد. همانانی که زمانی که دولت نهم بر آن شد که دستگیرشان باشد، بانگ اشوبگران صنعت و اقتصاد بر آن شد که چرا؟ بگذارید که ناباوران در حیرت معجزه کار و صداقت بمانند. ضعف دولت نهم عدم تبلیغ کار انجام داده خویش است.
آقای دکتر محمود احمدی نژاد شما نگفته اید آنچه را که انجام داده اید و به همین دلیل به خود حق می دهیم که از شما گله مند باشیم.
چهارشنبه سیزدهم 3 1388

طی  چند وقت گذشته و با شروع شدن موج تبلیغات انتخابات من  با هر ۴ کاندیدای  ریاست جمهوری دهم از نزدیک حداقل برای یک روز همسفر بوده ام…از ۴۸ ساعت سفر استانی کروبی به اصفهان تا ۲ سفر استانی و چند سفر غیر رسمی دکتر احمدی نژاد تا سفر یک روزه موسوی و رضایی و این در حالیست که در طول این سفر ها چیز های قابل تاملی را دیده ام
از آنجایی که خبرنگار ها معمولا انسان هایی کنجکاو و دقیق بین هستند بنده نیز چیز هایی را در اطراف هر ۴ کاندیدا دیده ام که امروز با شناخت و اطمینان می تونم برای خودم و حداقل دوستانی که به من اعتماد دارند برای شناخت اصلح از میان هر ۴ کاندیدای محترم و عزیز به عنوان یک منبع باشم..این مطلب رو هم فقط بنا به درخواست دوستان عزیزم مبنی بر موضع گیری شخصی خودم در این وبلاگ و برای حمایت از موج وبلاگی که دوستان زحمت کشیدند نوشتم…
دلایل ۲۴ گانه من برای رای مجدد در انتخابات دهم به دکتر احمدی نژاد که سعی میکنم به طور خلاصه دلایل اصلی  حمایت و یا لینک منابعم را برای تنویر افکار عمومی و دوستانم همراه با هر شماره از دلایل قرار بدم و ناگفته نمونه این دلایل حاصل تجربیات من پس از ساعت ها جلسه با هر ۴ کاندید محترم از نزدیک و هواداران و جبهه های مختلف سیاسی هستش
۱.دکتر احمدی نژاد مردی صادق و دست پاک-استکبار ستیز و در راستای اندیشه‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری قرار دارد
۲.دکتر احمدی نژاد مردی است که برای نخستین بار در تاریخ انقلاب انحصار و خفقان موجود در فضای سیاسی کشور  را که به شدت مسموم بود را شکست
۳.دکتر احمدی نژاد توانست دست مافیای قدرت و ثروت را از بسیاری از منابع ملی قطع کند و موفق هم بود( مافیاها و منتقدان به این مطلب یادشان رفته پیش از این دولت چه آلاف و الوفی داشتند و الان چی هستند)
۴.دکتر احمدی نژاد روند رو به رشد مافیای مسکن را با طرح هایش متوقف کرد
۵.دکتر احمدی نژاد نخستین کسی بود که پس از امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری-شعار های امام راحل(ره) را بار دیگر با شجاعت بر تمامی مجامع بین المللی داد زد به گونه ای که آمریکا و رژیم صهیونیستی ۲ شکست عظیم را در صحنه بین المللی در کنار شکست های روانی سنگین پذیرا شدند
۶.دشمنی شدید آمریکا و رژیم صهیونیستی با دکتر احمدی نژاد (چرا که اگر او مانند برخی افراد که سیاستشان مبنی بر لبخند و منفعل بودن در برابر دشمن قدرتمند و پر رو بود - امروز دشمنانی که در ماتم و عزا هستند باید شاد و در حال جشن می‌بودند)
۷.مظلومیت و گذشت دکتر احمدی نژاد در برابر تهمت ها و تخریب ها که این خود نشانه ای از حق بودن ایشان است
۸.دکتر احمدی نژاد هیچگاه از کسی مایه نگذاشت و هر ثانیه از زندگیش را مانند برخی ها که امروز همه زندگیشان را یک طوری متصل می کنند به امام راحل(ره) به امام و رهبری متصل نکرد و این در حالیست که این آقایون مدعی خط امامی امروز در عمل با کسی که ؛ امام او را ساده لوح و نالایق برای قایم مقام رهبری خواند و اولین شمشیر ها را در برابر ولایت فقیه کشید بیعت می کنند
۹.توسعه اقتصادی و اجرای شجاعانه طرح هایی مانند سهمیه بندی سوخت که در برنامه‌های توسعه در دستور کار دولت هاشمی و خاتمی قرار داشت که این دولت‌ها به دلیل ریسک بالای این طرح و اینکه ممکن بود دیگر رای نیاورند آنرا اجرا نکردند
۱۰.اجرای شجاعانه اصل ۴۴ قانون اساسی و حرکت در جهت هدفمند کردن یارانه ‌ها که اهمیت آن تا جایی است که رییس جمهور سابق کشورمان-سید محمد خاتمی آرزو کرده بود که کاش این طرح را اجرا می‌کرد
۱۱.افزایش شفافیت و سرعت در گزارش‌های تفریغ بودجه در خصوص نفت و همکاری شفاف با مجلس شورای اسلامی

۱۲.نجابت در خصوص اعتراض نکردن به دولت خاتمی و هاشمی که ۱۴ هزار پروژه را برای دولت نهم به ارث گذاشته بودند , نجابت در خصوص اعتراض نکردن به تحویل صندوق ذخیره ارزی خالی توسط دولت خاتمی به دولت نهم
۱۳.عدم برخورداری از حمایت مافیای قدرت و ثروت و عدم حمایت مالی از این خانواده اشرافی و مافیایی
۱۴.ورود شجاعانه به منطقه ممنوعه قدرت که طی ۲۴ سال در اختیار یک سری آدم های خاص و ناکارآمد قرار داشت که کم کم مردم را داشت از نظام دلسرد و خسته می کرد و با حضور دکتر مردم صبحی دیگر را احساس کردند و سکوت شجاعانه ایشان با در نظر گرفتن شرایط و آبروی نظام و ایران عزیز در برابر توهین و ها و تخریب‌های نا اهلان کوردل
۱۵.جلوگیری از نفوذ عناصر لیبرال و سکولار وابسته به غرب در دستگاه‌های اجرایی و مبارزه مستقیم با جریان فتنه در کشور و خالی نکردن شانه و رها نکردن مسیولیت و نترسیدن در برابر برخی از بحران‌ها
۱۶.تبلیغ و ترویج خدا پرستی و خدامحوری در تمام فعالیت‌های دکتر و به خصوص نام بردن و دفاع از امام زمان(عج) در مجامع بین المللی و مبارزه با لیبرالیسم و سکولاریسم
۱۷.برخورد مقتدرانه و در شان ملت ایران با دشمنان درخت نشین مانند آمریکا و انگلیس و برداشتن قفل‌هایی که بر روی تاسیسات هسته‌ای ما خورده بود
۱۸.افزایش بودجه پژوهشی دانشگاهی و علمی که دستاورد آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن ماهواره امید-موشک فوق پیشرفته قاره پیمای سجیل ۲- پیشرفت در علوم تکنولوژی های نوین-قرار گرفتن نام و آوازه ایران در کشور های پیشرفته جهان
۱۹.برگزاری المپیاد جهانی فیزیک در ایران که برای نخستین بار از تمام کشور ها به جز رژیم صهیونیستی در ایران شرکت کردند و المپیاد‌های علمی سطح بالای دیگر در داخل ایران
۲۰.بازگشت سرمایه داران ایرانی مقیم آمریکا در هر بار سفر دکتر احمدی نژاد به آمریکا به ایران و سرمایه گذاری گسترده در بخش های مختلف ایران عزیز
۲۱.خدمت رسانی به مناطق محروم و مردم محروم که تا پیش از این دولت هیچ حرف و حمایتی از آنان وجود نداشت و جا دارد مدیران دولت‌های سازندگی و اصلاحات پاسخگو باشند این تعداد مناطق محروم کشف شده در دولت نهم و این جمعیت عظیم مردم مستضعف از کجا آمده‌اند؟؟ لابد طبق معممول پاسخ می‌دهند: از مریخ!!!
۲۲.حمایت بی چون و چرا از مقام رهبری و مبارزه با کسانی که مغضوب امام(ره) بوده‌اند که امروز به روشنی آقایان موسوی و کروبی از مغضوبین امام و یاران ناخلف که در انقلاب زمانی حضور داشته‌اند حمایت علنی می‌کنند
۲۳.خدمت شبانه روزی و بدون منت به تمام مردم-حتی مخالفان و برپایی گفتمان عدالت در داخل کشور و استفاده نکردن از پول مردم برای سفر با چارتر اختصاصی به شهر ها
۲۴.عدم برخورداری از حمایت آمریکا-اسراییل-فرقه‌های ساختگی بهاییت و وهابیت و دشمنان ضد انقلاب از ایشان که خود این گواه بر دیپلماسی و منش سیاسی موفق دکتر احمدی نژاد در دنیا دارد و این در حالیست که گروه های یاد شده به صورت علنی از مهندس موسوی و آقای کروبی حمایت می‌کنند و بر طبق فرموده امام راحل(ره): هر جا دیدید دشمنان در آنجا متمرکز شده‌اند در آن شک کنید؛ حداقل تا زمانی که نسبت این آقایان با اینان روشن نشود باید به آنان شک کرد؛ و همچنین یک صدا شدن گروه های معاند و به ظاهر اصلاح طلب داخلی با کشور ها و گروههای یاد شد

ایها دلایل ۲۴ گانه رای من به دکتر احمدی نژاد بود..هرچند مطالب بیشتری و عناوین دیگری هم بود.اما مهمترینشان از دید من همین ها بود…

چهارشنبه سیزدهم 3 1388

لازم به شرح و توضیح و تفسیر و دلیل و مدرک ندارد.
همگی، از پیر و جوان و زن و مرد و کوچک و بزرگ و اصلاح‌طلب و دوم خردادی و اصول‌گرا و حامی و منتقد، اگر صادق باشیم! با چشم و گوش خود می‌بینیم و می‌شنویم و شاهد آن هستیم!
چه چیزی را؟
خب معلوم است، تخریب و تهمت و دروغ و افتراء بستن به دیگران که شاخ و دم ندارد!
لازم هم نیست طرفدار شخص خاصی باشیم یا نباشیم، حتی اگر خودمان از عاملان آن‌چه در سطر بالا آمد، باشیم، خودمان را که نمی توانیم گول بزنیم و فریب دهیم! بماند که از زبان و عمل‌مان چه صادر می‌شود!

فضای آلوده تبلیغاتی [بخوانید تخریباتی!] که برخی کاندیداها و اطرافیانشان و متأسفانه برخی از هواداران نا آگاهشان آغاز کرده‌اند و روز به روز، بیشتر به آن دامن می‌زنند و باز هم متأسفانه، اینترنت مکانی برای انتشار حجم عظیمی از این تخریب‌ها شده، باعث شد، که با تعدادی از دوستان وبلاگ‌نویس، به فکر راه‌اندازی موج وبلاگ‌نویسی یا همان بازی وبلاگی خودمان بی‌افتیم تا از وبلاگ نویسان حامی دکتر احمدی‌نژاد و دولت عدالت محور دعوت کنیم، حتی در حد چند کلمه هم که شده، دلایلشان برای انتخاب دکتر احمدی نژاد را با زبانی ساده و خودمانی، در وبلاگ‌هایشان منتشر کنند تا حداقل، گوشه‌ای از این تخریب‌های ناجوانمردانه را پاسخ داده باشیم.
بر اساس پیشنهاد دوستان، قرار بر این شد تا آغاز کننده این حرکت من باشم.

چند نکته مهم:
قبل از این‌که مطلب خودم را شروع کنم، از دوستانی که از طرف وبلاگ بچه‌های قلم و یا دیگر وبلاگ‌نویسان و یا تبلیغات اینترنتی به این موج خودجوش وبلاگی دعوت می‌شوند و چه عزیزانی که به صورت شخصی و بدون دعوت که البته باعث افتخار ماست، در این حرکت همراهی می‌کنند، خواهشمندم در نوشته‌هایشان به نکات زیر توجه کنند:

1- در صورت امکان، تیتر و آغاز مطلب خود را با عنوان "به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم، زیرا..." شروع نمایید [اصراری در این‌باره نیست و مهم، محتوی است، اما توجه به این نکته، در رکوردهای جستجو تأثیر خوبی دارد].
2- اگر وبلاگ‌نویس نبوده و فقط کاربر اینترنت هستید، می‌توانید پیام خود را در پشتیبانی از دکتر احمدی‌نژاد و یا موضوع این مطلب، در بخش نظرات این یادداشت یا ارتباط با ما عنوان نمایید تا در ذیل همین مطلب منتشر شود.
3- با توجه به اخلاق‌مدار بودن شخص دکتر احمدی‌نژاد و اجرای همین رویه در ستادهای تبلیغاتی ایشان، از هرگونه تخریب، تهمت، اهانت در نوشته‌های خود نسبت به کاندیداهای محترم جداً خودداری نمایید [در صورت عدم رعایت این موضوع، از درج نام و لینک وبلاگ، معذوریم].
4 نقد منصفانه و راه‌گشا، یکی از جلوه‌های مهم این نوشته‌ها می‌تواند باشد.
5- زبان طنز و تصویر، راهی جذاب و مخاطب‌پسند برای بیان واقعیات تلخ و شیرین است، استفاده از آن در این بازی وبلاگی بلامانع است.
6- سبک و نوع نگارش به خودتان بستگی دارد.
7- اگر در این موج وبلاگی شرکت کرده و مطلبی نوشتید، در بخش نظرات این یادداشت، یا از طریق بخش ارتباط با ما، اطلاع دهید تا نام و آدرس وبلاگ شما در ذیل همین پست قرار بگیرد.
8- مطالب عزیزانی که در این موج وبلاگی نوشته می‌شود، در برخی از سایت‌های خبری و اطلاع‌رسانی نیز منعکس خواهد شد.
9- در صورت امکان، با قرار دادن و انتشار لینک و لوگوی این موج وبلاگی در وبلاگ یا وب‌سایتتان، به موج حامیان وبلاگی دکتر محمود احمدی‌نژاد کمک کنید.
10- نام و لینک تمامی شرکت کنندگان در این طرح، در ذیل همین مطلب منتشر خواهد شد.
11- وبلاگ‌نویسانی که دوستان خود را به این موج وبلاگی دعوت می‌کنند، به وسیله کامنت یا پست الکترونیک، وبلاگ دعوت شده را مطلع نمایند.


  به احمدی نژاد رأی می‌دهم ؛
زیرا نام مقدس مهدی فاطمه(س) را در اقصی نقاط جهان، از سازمان ملل و چشم در چشم دشمنان مهدی موعود(عج) تا کنفرانس‌های کوچک منطقه‌ای و ملی طنین انداز کرد.

به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا به یاد میانسالانمان آورد، که گفتمان اصیل اسلام و انقلاب، هنوز فراموش نشده است.

به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا به منِ جوان، گوشه‌هایی از شور و شوق و خلوص انقلابی را نشان داد.

به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا شعار داد، می‌شود و می‌توانیم و در عمل نشان داد که، می‌شود و می توانیم.

به احمدی نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا عزت و اقتدار ایران را که درعرصه‌های بین‌المللی، به دست عده‌ای مصلحت‌طلبِ محافظه‌کار، در حال فنا شدن بود، جان تازه‌ای بخشید و نقش ایران، در معادلات بین‌الملل را غیر قابل انکار کرد.

به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا علم و ایمان را در کنار هم قرار داد و با تکیه بر خدا، نوآوری‌های علمی و تحقیقاتی را به ثمر نشاند، پیشرفت‌هایی که خیلی از منتقدین و مخربین امروزش، به خواب هم نمی‌دیدند.

به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا مکر و نیرنگ دشمنان ایران و اسلام، به خصوص صهیونیست‌ها را، با استعانت از خداوند متعال، به خودشان بازگرداند و شعارهای دروغین حقوق بشر و آزادی بیان‌شان را به چالش کشید.

به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا دستان پلید و زیاده‌خواه صاحبان قدرت و ثروت و خاندان‌های تکنوکرات! را، از بیت المال قطع کرد، همان‌هایی که امروز به هر وسیله‌ای می خواهند کاری کنند که او نباشد.

 به احمدی‌نژاد رأی می‌دهم؛
زیرا تبلور یک مدیر انقلابی و ساده‌زیست است، کسی که با پایین‌ترین قشر ایران هم‌نشینی می‌کند و آن را افتخار خود می‌داند.

به احمدی نژاد رأی می دهم؛
زیرا برابری و برادری اقوام ایرانی را به اوج رساند. برای او کرد و لر و ترک و عرب و بلوچ و گیلکی و مازنی و سیستانی و فارس، هیچ فرقی نمی‌کند، از نگاه او همه ایرانی‌اند و لایق ایرانی آباد و سربلند.

به احمدی‌نژاد رأی می دهم؛
زیرا در برابر هجمه شدید و هولناکی از دروغ و تهمت و افتراء و فحاشی قرار گرفت، اما لحظه‌ای اخلاق اسلامی‌اش را زیر پا نگذاشت و به نادانان و آنهایی که می‌خواستند به هر روش ممکن، خوار و ذلیلش کنند، تبسم کرد.

و به احمدی نژاد رأی می‌دهم؛ به هزار و یک دلیل دیگر.

وَمَکَرُواْ وَمَکَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ. (آل عمران، آیه 54)

 

منبع : بچه های قلم

 

سه شنبه دوازدهم 3 1388
X