دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292802
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

برای دانلود فیلم تبلیغاتی آقای احمدی نزاد اینجا را کلیک کنید.

جام جم آنلاین: محمود احمدی نژاد ‌نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین برنامه تبلیغات تلویزیونی خود به ارایه گزارشی از دستاوردهای چهارساله دولت نهم پرداخت و در جریان آن گفت:«.... امروز می‌بینیم که اعتماد به نفس و خودباوری و امید به آینده و عزت ملت ایران در نقطه اوج است. ‌در این 4 سال در عرصه اقتصادی علی‌رغم همه فشارها، دستاوردهای عظیمی در اختیار ملت ایران قرار گرفت در شرایطی که تقریباً همه کشورهای بلوک سرمایه‌داری و وابستگانشان در شرایط بحرانی و التهاب اقتصادی بسر می‌برند اما در ایران عزیز ما شاهد یک ثبات نسبی بالا هستیم و رشد و تولید و سرمایه‌گذاری ما روزافزون است».
فائزه هاشمی رفسنجانی در سخنرانی خود در حالی که دوم خرداد و انتخاب خاتمی را در راستای ادامه دوره سازندگی می‌خواند، با توهین به دکتر احمدی‌نژاد ادعا کرد اگر این دولت دوباره پیروز شود، امر بر این‌ها مشتبه می‌شود که خود امام زمان هستند.
حامیان میرحسین موسوی روز شنبه دوم خرداد 88 در سالن 12 هزار نفری آزادی گرد هم آمدند تا در غیاب موسوی و سفر تبلیغاتی وی به اصفهان، سالروز دوم خرداد 76 را گرامی بدارند.
این گردهمایی اما بیش از آنکه در تکریم دوم خرداد 76 باشد، به کلکسیونی برای تخریب و اهانت به رئیس‌جمهور تبدیل شد.
فائزه هاشمی رفسنجانی در سخنرانی خود در حالی که دوم خرداد و انتخاب خاتمی را در راستای ادامه دوره سازندگی می‌خواند، با توهین به دکتر احمدی‌نژاد ادعا کرد اگر این دولت دوباره پیروز شود، امر بر این‌ها مشتبه می‌شود که خود امام زمان هستند.
دانلود فیلم به فرمت 3GP
همچنین یک کارگردان نیز از رئیس‌جمهور و سفرهای استانی‌اش به عنوان عامل تحقیر خود یاد و به وی با عنوان آدم کوچولو توهین کرد.
اما پس از انتشار تصاویر این مراسم که در آن نشان داده می‌شد که تعداد زیادی از حامیان موسوی در ایام فاطمیه با ظاهری زننده در آن حاضر شده بودند، مسئولین ستاد وی به صرافت افتاده‌اند، به طوری که امروز نجفقلی حبیبی رئیس ستاد تهران میرحسین موسوی با بیان اینکه برخی‌ها قصد دارند دختران و زنان حامی موسوی را تخریب کنند، گفت: دختران حامی موسوی بی‌حجاب نیستند. متاسفانه برخی از رسانه های رقیب با یک عکس دختر بی حجاب قصد دارند دختران و زنان حامی موسوی را بی حجاب معرفی کنند.
همچنین ابولفضل فاتح مسئول کمیته رسانه و تبلیغات ستاد موسوی نیز در بخشی از خاطرات روزانه خود به نحوی تلاش کرده بود بی‌بند و باری در میان حامیان موسوی را توجیه کند. در این زمینه سایت‌های حامی موسوی نیز نتوانستند از همایش روز شنبه آزادی عکس‌های زیادی منتشر کنند و عکس‌های منتشر شده نیز از فاصله دور بوده و حاضران را از نزدیک نشان نمی‌دهد.
به منظور بررسی میزان صداقت ادعای مسئولین ستاد آقای موسوی فیلم منتشر شده از این مراسم را منتشر می‌کند.
X