دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292770
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

حداد عادل در اجتماع میلیونی مردم تهران:
آرای موسوی در هیچ یک از نظرسنجی‌ها از احمدی‌نژاد بیشتر نبود
خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نظرسنجی‌های مختلف صورت گرفته در ماه‌های قبل از انتخابات گفت: در هیچکدام از این نظرسنجی‌ها که مربوط به کل کشور بود موسوی از احمدی‌نژاد جلوتر نبود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، غلامعلی حداد عادل رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عصر امروز در اجتماع عظیم و میلیونی مردم تهران در میدان ولیعصر، انقلاب اسلامی ایران را مردمی‌ترین انقلاب‌ها در جهان عنوان کرد و گفت: در طول این 30 سال نیز همین مردمی که انقلاب را به وجود آوردند آن را حفظ کرده و با حضور در عرصه‌های مختلف از جمله انتخابات سرنوشت خود را تعیین کردند.
وی افزود: مردم ایران در طول این 30 سال با برگزاری 30 انتخابات از نفر اول کشور تا شوراهای اسلامی دورترین روستاها را با رای خود انتخاب کردند و مردم سالاری دینی به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران برای مردم ایران رقم خورد.
نماینده مردم تهران انتقال قدرت به صورت مسالمت‌آمیز از فردی به فرد دیگر در جمهوری اسلامی ایران را یکی از مهمترین ویژگی‌های این نظام دانست و افزود: این در حالی است که در طول تاریخ همیشه این انتقال قدرت با صحنه‌های خونین و خشن همراه بوده است.
حداد عادل خاطرنشان کرد: مردم ایران در عین حال که گاهی اختلاف‌سلیقه‌هایی وجود دارد اما همیشه به اکثریت احترام گذاشته و این یک ارزش والا است که موجب ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌شود.
وی ادامه داد: غربی‌ها همیشه برای دخالت در امور کشورها فقدان دموکراسی را بهانه کرده‌اند و تحت این عناوین به اعمال قدرت در کشورهای مختلف پرداختند اما انقلاب اسلامی ایران این بهانه را از آنها گرفت و مردم ما با حضور پرشکوه در صحنه انتخابات نشان دادند که عالی‌ترین مظهر دموکراسی در جهان ملت بزرگ ایران است.
رئیس مجلس هفتم شورای اسلامی حضور بیش از 85 درصد از مردم کشورمان در پای صندوق‌های رای در انتخابات 22 خرداد را یک رکورد فراموش نشدنی در مردم سالاری دینی عنوان کرد و افزود: این امر باعث امیدواری دوستان و ناامیدی دشمنان شد.
حداد عادل ادامه داد:‌ این خطر یعنی حضور پرشکوه مردم تنها به منزله کوتاه کردن دست آنها از کشور اسلامی‌مان نیست بلکه آنان از این می‌ترسند که ایران به عنوان یک الگو برای کشورهای منطقه تبدیل شود و به همین دلیل است که برای تبلیغات خود سعی در کمرنگ کردن این حضور پرشکوه دارند.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تبلیغات آرام و بدون جنجال هواداران نامزدها در شب‌های قبل از انتخابات گفت:‌این حضور پررنگ مردم باعث تلخی کام دشمنان شد و به همین دلیل به شبهه‌افکنی و اینکه در انتخابات تقلب شده و باید باطل اعلام شود،‌ پرداختند.
حداد عادل ادامه داد:‌کشور ما قانون دارد و راه تشخیص صحت و سقم آرا معین شده و شورای نگهبان مرجع رسیدگی به این امور است و اگر کسی اعتراض دارد، باید دلایل خود را به این شورا ارائه کند و بداند که شورای نگهبان و رهبری با هر سلیقه‌ای حاضر نیستند حتی یک رای هم با تقلب جابجا شود.
وی اظهار داشت: مگر در سال 76 آقای خاتمی پیروز انتخابات نشد، مگر کسانی که به ایشان رای ندادند و تعدادشان حدود 10 میلیون نفر بود دست به آشوب و اغتشاش زدند؟ در حالی که دیدیم فردای همان روز همه کسانی که به آقای خاتمی رای نداده بودند،‌به رای اکثریت و قانون اساسی احترام گذاشتند.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به میرحسین موسوی گفت: ما شما را به عنوان نخست‌وزیر دوران دفاع مقدس و نخست‌وزیر حضرت امام و اینکه شما را فرزند انقلاب می‌دانیم، دوست داریم و رهبر انقلاب هم شما را عضو خانواده انقلاب می‌داند اما از شما سوال می‌کنم وقتی هنوز انتخابات تمام نشده و در صندوق رای باز نشده شما از کجا مطمئن بودید که اکثریت آرا را به دست آورده و اعلام پیروزی کردید.
حداد عادل اظهار داشت: عده زیادی به شما رای دادند اما نباید شما فقط به آرای مردم تهران و اطرافیان خودتان نگاه کنید آیا شما از آرا استان‌های محروم و شهرها و روستاهای کوچک اطلاع داشتید.
وی با بیان اینکه خدا می‌داند من این سخنان را برای رفع شبهه می‌دانم اظهار داشت: در کجای دنیا کشورهایی که خود را الگوی دموکراسی می‌دانند سابقه دارد که قبل از شمارش آرا واعلام رسمی کاندیدایی کنفرانس خبری بگذارد و خود را رئیس‌جمهور اعلام کرده و کسی دیگری نیز به او تبریک بگوید.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نظرسنجی‌های مختلف صورت گرفته در ماه‌های قبل از انتخابات گفت: ما این نظرسنجی‌ها را که توسط چندین دستگاه مختلف صورت می‌گرفت بررسی کردیم و دیدیم که در هیچکدام از این نظرسنجی‌ها که مربوط به کل کشور بود آقای میرحسین از آقای احمدی‌نژاد جلوتر نبود.
حداد عادل خاطرنشان کرد: باید در نظر بگیریم که همین نظرسنجی‌ها بود که چند روز مانده به انتخابات سال 76 نشان دادکه مردم نسبت به آقای خاتمی اقبال بیشتری دارد.
وی ادامه داد: البته این موضوع که رای آقای احمدی‌نژاد از آقای موسوی بیشتر است احتیاج به نظرسنجی هم نداشت چرا که دولت آقای احمدی‌نژاد ظرف 4 سال به حداقل 60 سفر استانی به مناطق مختلف کشور داشته است. و این طبیعی است که مردم این شهرها رای بیشتری به ایشان بدهند.
حداد عادل خطاب به میرحسین موسوی گفت: شکی نیست که شما در تهران رای بالایی داشتید ولی باید بدانید که ایران فقط تهران نیست و بزرگی شما نیز در این است که به رای مردم احترام بگذارید.
رئیس مجلس هفتم اضافه کرد:‌اگر ما و سازوکار و قوانین انتخابات در ایران ولو اینکه خود شکست بخوریم احترام بگذاریم این برای آینده نظام سودمندتر است حتی اگر با پیروزی و یا شکست همراه شود.
حداد عادل خطاب به میرحسین ادامه داد: این درست نیست که قبل از برگزاری انتخابات نزدیکان شما اعلام کند که اگر آقای احمدی‌نژاد پیروز شد یقینا تقلب صورت گرفته است.
وی افزود:‌ما می‌دانیم که رهبری معظم انقلاب به شما علاقمندند و شما را نصحیت کرده‌اند که اگر شکایتی دارید به شورای نگهبان تسلیم کنید و به شورای نگهبان توصیه کردند که به شکایت شما رسیدگی شود و بدانید که خیر دنیا و آخرت در اطاعت از ولایت فقیه است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خطاب به هواداران میرحسین موسوی آنها را خواهر و برادر خود صدا کرده و گفت: نتیجه این انتخابات نباید موجب به وجود آمدن تفرقه شود بلکه باید بدانیم که این انتخابات نیز مانند هر بازی دیگری برنده و بازنده‌ای دارد و ما حساب هواداران آقای موسوی را از آشوب‌طلبان و اغتشاشگران جدا می‌دانیم.
حداد عادل با بیان اینکه این انقلاب ارزان به دست نیامده که عده‌ای می‌خواهند به آن لطمه‌ای بزنند،‌خطاب به رسانه‌های خارجی گفت: این ملت برای پیروزی انقلاب بیش از یک میلیون شهید و جانباز تقدیم کرده است و به همین راحتی اجازه نمی‌دهند تا عده‌ای به انقلاب‌شان صدمه بزنند بلکه همواره از آن حمایت می‌کنند.
وی ادامه داد: به فتنه‌گران داخلی هم می‌گویم که آیا فراموش کرده‌اید که همین ملت در بلواهای مختلف شما در صحنه حاضر بود و جواب‌تان را داد و بدانید که ملت ایران گوش به فرمان رهبری برای حمایت از انقلاب همیشه در صحنه حاضر است.
نماینده مردم تهران خاطر نشان کرد: هر کس نسبت به برگزای انتخابات اعتراضی دارد باید طبق قانون مستندات خود را به شورای نگهبان ارائه دهد و از طریق قانونی اعتراض خود را پیگیری کند.

منبع : ایران حامی

 

سه شنبه بیست و ششم 3 1388
جام جم آنلاین: حضور گسترده مردم در انتخابات روز جمعه و مشارکت 85 درصدی واجدان شرایط در این انتخابات که پس از رای 98 درصدی مردم به نظام جمهوری اسلامی در سال 58 یک حضور بی‌سابقه محسوب می‌‌شود، نشاندهنده درک و شعور سیاسی مردم کشورمان است که پس از گذشت 3 دهه از پیروزی انقلاب بار دیگر بروز و ظهور منحصربه‌فردی یافته است.

این حضور مردم علاوه بر این‌که پشتوانه محکمی برای برنامه‌های آینده دولت دهم خواهد بود در متن خود پیام‌هایی داشته است که مسیر پیشروی رئیس‌جمهور کشور را برای 4 سال آینده ترسیم می‌کند.

- مردم با رای خود یادآوری کردند که توجه به قشر مستضعف و ضعیف باید همچنان مورد توجه قرار گیرد.

-‌ مردم اعلام کرده‌اند که دولت باید مبارزه با مفاسد را جدی‌تر و با قاطعیت بیشتری پیگیری کند.

-‌ مردم اعلام کردند که با وجود استمرار تورم و فشار اقتصادی، همچنان به برنامه‌های اقتصادی دولت امیدوارند.

- مردم یادآوری کردند که همچنان به راه انقلاب، شهدا و امام شهدا پایبندند.

- ‌مردم سخنان از دل برآمده را از سخنان به ظاهر زیبا  بخوبی از هم تمیز می‌دهند.

- نتیجه انتخابات 22 خرداد نشان داد که مردم قدردان مسوولانی هستند که خود را وقف رفع مشکلات جامعه می‌کنند و در این راه از خود می‌گذرند.

مردم همچنین انتظار دارند که برنده انتخابات قاعده بازی برد را رعایت کند. برخی رقبای ناکام ظرفیت پذیرش باخت را نداشته، با هیاهو و ایجاد بلوا و اغتشاش فضای جامعه را ملتهب و راه را برای جولان دادن برخی افراد نااهل و سوءاستفاده‌گر فراهم کردند. آنها برای توجیه عدم اقبال مردم به خود به سلامت انتخابات چنگ زدند و با القای شبهه در روند انتخابات دست به دامن رسانه‌های خارجی شدند؛ اینها همچون جریان دوم خرداد به جای مرور عملکرد و شناخت ضعف خود، تمامی نظام را زیر سوال بردند که البته پاسخ شبهه‌افکنی آنها را مردم با رای و حضور اجتماعی در جشن‌های پیروزی دادند.

در این میان انتظار است که جناح پیروز هم به 13 میلیون نفری که به فرد یا افراد دیگری رای دادند به عنوان جزئی از همین مردم نگاه کند و جدای از ملت نداند که آنها نیز دغدغه بهبود امور کشور را دارند.

‌رئیس‌جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه ملت ایران است و باید با وحدت و همدلی و برادری همگان از این دستاورد عظیم پاسداری کنند. رئیس‌جمهور هم باید در چنین روزهایی که فضای هیجان بر هر دو گروه حاکم است، سخنانی بر زبان راند که وحدت، حس همکاری و دوستی و تفاهم را برجسته نماید. سخنرانی‌های آتشین و تحریک‌آمیز از جانب هر فرد و مسوولی در چنین فضایی قطعا به آرامش اوضاع کمکی نمی‌کند.

از آنجا که اصولا رقابت انتخاباتی با نقد و انتقاد عجین است، در فصل انتخابات در تمامی حوزه‌ها نقدهایی از جانب رقبا مطرح می‌‌شود. اگر بگوییم همه این انتقادها غیرواقعی و کارکرد تبلیغاتی داشته، به دور از انصاف است، دولت باید نقدهای منصفانه را بپذیرد و در جهت رفع مشکلات و تنگناها گام بردارد.

‌نیروهای کارشناس در تمامی جناح‌های سیاسی کشور حضور دارند که دولت می‌تواند فارغ از هرگونه رویکرد سیاسی از توان و قدرت مدیریتی این افراد در جهت اهداف متعالی نظام استفاده کند.

احترام به حرمت اشخاص و افراد در هر رده و جایگاهی ضروری است، بله اگر فرد یا افرادی به جان و مال مردم دست‌درازی کردند، باید عقوبت اعمال خود را به سخت‌ترین شکلی ببینند، اما مسیر این حرکت از قوه قضایی می‌گذرد، اگر قوه قضاییه تعللی داشت، مردم از رئیس‌جمهور انتظار دارند از دیگر مسیرهای قانونی اقدام کند.

و پایان کلام؛ انتخابات با همه هیجاناتش تمام و رئیس‌جمهور انتخاب شد؛ از امروز با همدلی و همکاری می‌توان موانع بزرگی را از مسیر خروشان پیشرفت ملت ایران برداشت، قدر این حمایت را بدانیم و فراموش نکنیم ملت آگاه است.

عباس محمدنژاد

 

سه شنبه بیست و ششم 3 1388

مگر چه اتفاقی افتاده بود که بسیاری از جریانات دست در دست هم داده بودند تا احمدی نژاد را حذف کنند ؟ واقعا اگر مردم ایران اسلامی بدانند چه کسانی با هم ائتلاف شیطانی کردند تا ولایت حیدری و دولت اسلامی را از بین ببرند خواب از چشم آنان ربوده شده و دچار تشتت روحی خواهند شداما در این « جنگ عظیم احزاب » باید گفت که فقط دست عنایت غیبی پشت این انتخابات دهم بود که مردم بی پناه و مستضعف این سرزمین را از شر اشرار داخل و خارج در روز جمعه حفظ کرد .
 روز جمعه 22 خرداد ملت ایران پس از تحمل بد اخلاقی های انتخاباتی، از تونل تخریب، حجم وسیع از تهمت و افتراء،دروغ و جنگ روانی (که به وضوح کلید آن در خارج خورده شده بود )عبور داده شدند و با رای حسینی خویش شخصیت تنها و مظلومی را برگزیدند که در این ایام همه قدرت های جهانی و عوامل داخلی در تلاش برای حذف او کوشیدند.
 مگر چه اتفاقی افتاده بود که بسیاری از جریانات دست در دست هم داده بودند تا احمدی نژاد را حذف کنند ؟ واقعا اگر مردم ایران اسلامی بدانند چه کسانی با هم ائتلاف شیطانی کردند تا ولایت حیدری و دولت اسلامی را از بین ببرند خواب از چشم آنان ربوده شده و دچار تشتت روحی خواهند شد. اما در این « جنگ عظیم احزاب » باید گفت که فقط دست عنایت غیبی پشت این انتخابات دهم بود که مردم بی پناه و مستضعف این سرزمین را از شر اشرار داخل و خارج در روز جمعه حفظ کرد، یعنی در آستانه ولادت ام ابیها دست فاطمه زهرا(سلام الله علیها) بر سر این ملت کشیده شد ویکی از سربازان امام عصر(عج) را بر این ملت اسلامی حاکم نمود.
زیرا که در این ایام گرگ های درنده، بی رحمانه به سوی دولت اسلامی بلکه فراتر از آن به سوی ولایت حمله ور شدند و بعضا رهبر انقلاب را غیر مستقیم تهدید نمودند، اما بد نیست دشمنانی که در این ایام با هم به طور موقت دوست شده بودند تا احمدی نژاد ولائی رای نیاورد بشناسیم تا مردم بدانند با این رای قاطع 24 میلیونی چه معجزه ای را خلق نمودند و خنده بر لبان ولایت نشاندند. اما با توجه به این همه دشمنی ها دو پدیده مبارک رخ داد :
اول: حضور حداکثری 85 درصدی که در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر است
دوم : رای 24 میلیونی در دومین دوره ریاست جمهوری که معمولا در دوره های گذشته این امر اتفاق نمی افتاد و این نشان دهنده مقبولیت دولت اسلامی از سوی مردم می باشد .
اما دشمنانی که در این روزها در تلاش بودند احمدی نژاد رای نیاورد چه کسانی بودند؟
1-آمریکا :از جمله کشورهایی است که اصلا علاقه نداشت احمدی نژاد رای بیاورد و این را اوباما بارها اعلام کرد که برای جلوگیری از پیروزی احمدی نژاد در انتخابات فعلا ایران را تهدید نکنیم
2-اسرائیل: این دشمن شماره یک ملت ایران که بارها اعلام کرد در مورد ترور احمدی نژاد به طور جدی باید فکر کرد
3-اتحادیه اروپا: وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد: آرزوی غرب و اتحادیه اروپا پیروزی مخالفان احمدی نژاد در انتخابات می باشد البته این را می دانیم که این یک رویا بیش نیست.
4- برخی کلان سرمایه داران کشور: این قشر از افراد که به خاطر سیاست ها ی منحصر به فرد دولت اسلامی منافع آنان به شدت به خطر افتاده است شدیدا مخالفت خویش را با روی کار آمدن مجدد احمدی نژاد به کار بستند که این خود قصه درازی دارد.
5-مفسدان اقتصادی: که گوشه ای از این افراد را احمدی نژاد در مناظره با موسوی مطرح کرد، که تمام آنها یک دست شدند که او رای نیاورد زیرا که آنان به حاکمیت اشرافی و اشرافیت مفت خوری ،خوی گرفته بودند و حریمی برای خود درست نموده بودند که هیچ کس حق داشت وارد این خط قرمز شود، همین مفسدان اقتصادی میلیاردها تومان برای متلاشی کردن دولت اسلامی هزینه کردند که البته همه آن ثروت در راه باطل هدر رفت.
6-جریانات ضد انقلاب:کسانی که با انقلاب هرگز میانه خوبی ندارند و از امام و انقلاب سیلی خورده بودند در این مقطع خواستند انتقام خویش را از احمدی نژاد و ولایت بگیرند
 7-توده ای ها: کسانی که تفکرات مارکسیستی و سوسیالیستی دارند و کاری به عالم متافیزیک ندارند این دفعه آمدند پشت سر جریانی که به وسیله آن انقلاب به ضعف کشانده شود و این نشان دهنده سنخیت این گروه با یکی از این کاندیداها است که می بایست یک سری اشتراکاتی با هم داشته باشند
8-نهضت آزادی:گروهی که به قول امام امت آنها بدتر از منافقین هستند. واقعا چه اتفاقی رخ داد که زلفشان را به یکی از کاندیداهای خاص گره زدند تا به خیال خویش به اهداف شوم خود برسند؟.
9-بهائیت:یک فرقه گمراهی که حوزه های علمیه شیعه و دانشگاه الازهر مصر آن ها را یک گروه ضاله از نظر اعتقادات شمرده است، برای اولین بار به خود جرات داد به میدان بیاید و با کمک پولهای صهیونیست ها در مقابل دولت اسلامی بایستد و از فرد خاصی حمایت کند.
10- مجاهدین انقلاب اسلامی: آیت ا... مرحوم مشکینی که در زمان خویش رئیس جامعه مدرسین بود در قالب بیانیه ای این گروه را یک گروه غیر مشروع اعلام کرد . این گروه در این هنگام با تمام قامت تلاش خود را برای تضعیف انقلاب و دولت اسلامی به کار برده است.
11- مشارکت و کارگزاران: همه و همه با باند مافیای قدرت و ثروت متحد شده اند تا در مقابل مردم بایستند تا اینکه به اهداف نا مقدس خویش برسند و حتی یکی از وزرای دولت سابق اظهار داشت اگر احمدی نژاد رای بیاورد ما باید با چادر از ایران فرار کنیم.
12-منافقین(سازمان مجاهدین خلق و فداییان خلق): آنان در آن سوی آب نقش بسیار مهمی در سیاه نمایی دولت اسلامی داشتند که سوابق آنها برای ملت ایران روشن است.
13- عایشه های زمان:این قشر از افراد در سخنرانی های مختلف مردم را به شدت تحقیر کرده و گفتند در این چهار سال دولت احمدی نژاد، مردم ایران دوران نکبت وبدبختی را گذراندند واز این بابت مردم را علیه دولت اسلامی تحریک می کردند.
14- جنگ رسانه ای مدرن که بیش از 320 هزار عنوان در این چهار سال گذشته علیه رئیس جمهور قانونی و منتخب ملت ایران منتشر نمود و هیچ کس حق نداشت علیه این رسانه ها بایستد.
15- بعضی از همراهان انقلاب : اما تعجب این است که چطور بعضی همراهان انقلاب در این ایام شمشیر را از رو بستند و به جنگ احمدی نژاد آمدند، این افراد که سوابق مبارزاتی طولانی علیه ستم شاهی داشتند به راستی چه شده ست که لباس طلحه وزبیر را پوشیدند و نامه به رهبری نوشتند و ولایت را تهدید غیر مستقیم کردند؟
اما مردم پیام رهبری را فهمیدند و با حضور بی نظیر 85 درصدی یکی از پاک ترین فرزندان انقلاب را برگزیدند زیرا که دریافته بودند دست انتقام الهی از آستین او بیرون آمده تا عرصه را بر غارتگران بیت المال تنگ کند و به وسیله او تمام مزاحمان و تارهای عنکبوتی انقلاب را از بین برده و به زبال دان تاریخ بریزد .
با این اوصاف و با این دشمنان متنوع داخلی و خارجی آیا ولایت و احمدی نژاد پیروز بزرگ جنگ احزاب مدرن قرن 21 در 22 خرداد امسال نبودند؟

منبع : راسخون

 

دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
همزمان با وداع احساسی حامیان موسوی با شال سبز رییس جمهور کشورمان آن را با افتخار به دوش خود انداخت.
احمدی نژاد در سخنرانی امروز خود در جمع مردم تهران و در میدان ولیعصر(عج الله تعالی الفرجه الشریف) با بیان این نکته که برخی، دولت را به جهت توسل به امام زمان(عج الله تعالی الفرجه الشریف) و نام بردن از حضرت ایشان به خرافه گرایی متهم می کنند از اینکه  آنان در عین حال قصد داشتند تا با بستن پارچه های سبز رنگ به دستان خود پیروز انتخابات شوند، ابراز شگفتی کرد.
رئیس جمهور منتخب مردم ایران در ادامه سخنانش با بیان این نکته که "رنگ سبز" اساسا در نظر مردم ما رنگ اهل بیت(علیه السلام) است، گفت که وی نیز به این رنگ افتخار می کند و در همان لحظه شال سبزی را بر گردن خود انداخت.
رئیس دولت نهم و دهم همچنین با بیان اینکه مادر وی سیده است و از این جهت از فرزندان حضرت زهرا(سلام الله علیها) محسوب می شود گفت:من خاک پای تمامی سیدهای عالم هستم و به همین دلیل به نشانه احترام، شال سبز را بر گردنم می‌اندازم.
گفتنی است شنبه این هفته و پس از مشخص شدن نتایج انتخابات، "فاتح" از مسوولین ستاد مرکزی موسوی طی مراسمی رسما با "شال سبز" که نماد تبلیغاتی ستاد موسوی بود وداع کرد.
در این مراسم همچنین احمدی‌نژاد با بیان اینکه ملت ایران یک خانواده بزرگ که یکدل و یکدست مصمم برای ساختن ایران و رساندن آن به جایگاه شایسته در عرصه‌های جهانی است، گفت: مستکبران چاره‌ای جز تسلیم در مقابل ملت ایران ندارند.
 محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور منتخب کشورمان عصر دیروز یکشنبه در اجتماع صدها هزار نفری مردم درمیدان ولی‌عصر تهران طی سخنانی با اشاره به میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)گفت: امروز میلاد یگانه عالم و تجلی همه زیبایی‌ها حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) می‌باشد؛ اینکه کوثر و مبدأ و البته منشأ خیر و رحمت برای علام است او الگو برای همه انسانها در طول تاریخ بوده و تا ابد هم خواهد بود.
وی افزود: حضرت زهرا (سلام الله علیها) راهنمای همه انسانها و تجلی لطف و رحمت خدا و البته دفاع جانانه از حق است؛‌ فاطمه  (سلام الله علیها)رمز خلقت است و اگر فاطمه نبود خداوند عالم را خلق نمی‌کرد؛ او مادر خلقت و همه خوبی‌ها، تجلی راسخ بودن در ایمان، قلب رحمت و رأفت و زیبایی عالم هستی می‌باشد.
رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امروز همچنین میلاد امام راحل (ره) نیز است تصریح کرد:‌او که آمد بت‌های زمان را در هم شکست و خط ابراهیمی را در برابر بشریت امروز قرار داد، بدون تردید امام ما پایه‌گذار دوران جدید در بشریت است.
احمدی‌نژاد ادامه داد:‌امام که آمد با تبر ابراهیمی بت استکبار، خودخواهی، قدرت‌طلبی و خود برتربینی را شکسته و راه نورانی زندگی متعالی و آرمانی را در برابر ملت‌ها قرار داد که سلام و درود خداوند بر امام راحل و یارانش وفادارش باد.
وی خاطرنشان کرد: امروز روز شکرانه است، شکرانه پیروزی عظیم ملت ایران بر جبهه یکپارچه مستکبران و جبهه جنگ خبیث روانی است.
رئیس جمهور اظهار داشت: در کشورهای مدعی لیبرال 2 عنصر همواره از صحنه ملت و جامعه حذف می‌شوند در عنصر اول مردم در کشورهای لیبرال 2 یا حداکثر 3 یا 4 حزب با اعضای محدود زمام امور کشور را بدست می‌‌گیرند و همه سیاست‌ها و مدیریت یک کشور خلاصه در 2 یا 3 حزب می‌شود که آنها هم حداکثر 500 عضو تشکیلاتی دارند و ملت در واقع حق انتخاب برای احزاب ندارد و مجبور است که اراده خود را تسلیم احزاب کند.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه سرمایه‌ و پول و البته عناصر حزبی هستند که سرنوشت انتخابات را رقم می‌زنند،گفت: آنچه که در دموکراسی لیبرال له می‌شود مردم است و فریب دادن مردم نیز در این دموکراسی امری عادی می‌باشد.
وی دومین عنصر حذف شده در دموکراسی لیبرال را ارزش‌‌های ایمانی و انسانی دانسته و تأکید کرد: شما ملاحظه کنید در نظام‌های دموکراسی لیبرال ارزش‌های اخلاقی معنایی ندارد و دروغ گفتن و تقلب امری عادی است، آنها اساساً به پاکی، شجاعت و برادری اعتقادی ندارند و حتی برای جلب رأی به کثیف‌ترین گروه‌های جامعه برای جلب رأی پناه برده و به آنها امتیاز می‌دهند.
رئیس جمهور ادامه داد:‌برای این امتیازات نوعاً از کیسه ارزشهای اخلاقی و انسانی هزینه می‌شود و حتی می‌بینیم که به دزدها و هم‌جنس‌بازان هم برای جلب رأی اعتنا کرده و آنها را به رسمیت می‌شناسند.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود تصریح کرد:اما در این ایران مردم‌سالاری امری اصیل است اولاً این ملت است که همیشه صحنه‌ها را رقم می‌زند و این اراده ملت است که حاکم شده و در همه سطوح تصمیم‌گیری نظام آن کسانی که حاکمان را برمی‌گزینند ملت می‌باشد.
وی اظهار داشت: در ایران هیچ حزب و گروهی نمی‌تواند ادعا کند که نماینده، قیم و یا حاکم بر مردم است، در ایران توده‌هایی وسیع مردم براساس تکلیف اعتقادی و اجتماعی بررسی کرده و از حق رأی خود به خوبی استفاده می‌کنند.
رئیس جمهور افزود: یکی از رموز اصلی اینکه دشمن نتوانسته بر ما غلبه کند این است که تک تک مردم ایران یک ملت هستند و در برابر دشمنان با قامتی ایستاده، ایستاده‌اند.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه در ایران اصل بر اخلاق، ارزش‌ها، پاکی و صداقت است خاطرنشان کرد: ملت ایران انقلاب و انتخابات را برای ارزش‌ها و آرمان‌های خود می‌خواهد و به همین دلیل است که در طول 30 سال انقلاب در مقابل متجاوزگران و دورغگویان یک "نه " بزرگ گفته‌ است.
وی در ادامه تصریح کرد: انتخابات در ایران از عالم‌ترین انتخابات است، متعلق به خود مردم بوده و مجری، شرکت‌کنندگان، ناظر و رقم‌زنندگان نهایی نتیجه انتخابات هم همین توده‌های انقلابی مردم هستند.
غربی‌ها می‌گویند با آمدن احمدی‌نژاد کار ما سخت شده است
احمدی‌نژاد گفت: بعضی‌ها در داخل و خارج پیدا شده‌اند که می‌گویند انتخابات مخدوش است که باید به آنها گفت کجای انتخابات مخدوش است. بعضی‌ها اگر نتیجه انتخابات به نفع آنها بود دموکراسی را فقط برای خودشان می‌خواهند.
وی افزود: بعضی‌ها انتخابات، آزادی و سلامت را تا آنجا قبول دارند که نتیجه به نفع خودشان باشد؛ مثل برخی از کشورهای غربی که به محض اینکه یک ملتی بر خلاف نظر آنها رأی بدهد دیگر انتخابات مخدوش می‌شود و می‌گویند ما صددرصد برده‌ بودیم حالا که نبردیم معلوم است که یک اشکالی در کار است.
رئیس جمهور کشورمان اظهار داشت: یک عده‌ای در داخل و خارج جمع شده‌اند می‌گویند چون ما برنده بودیم و حالا که یک اتفاق دیگری افتاده است در انتخابات اشکالی است آخر چه کسی به شما گفته برنده هستید.
احمدی‌نژاد ادامه داد: یک خانمی با یکی از رسانه‌های غربی مصاحبه کرده و گفته ما صددرصد برنده بودیم اما نتیجه مخدوش شد. سؤال می‌کند دلیل شما چیست که جواب می‌دهد 2 دلیل دارم؛ اول اینکه من خودم بچه فلان منطقه هستم پس شوهر من داماد فلان منطقه می‌شود مگر می‌شود مردم فلان منطقه به داماد خودشان رأی ندهند و دلیل دوم اینکه شوهر من بچه فلان منطقه است مگر می‌شود مردم فلان منطقه به فرزند خودشان رأی ندهند که می‌بینید این استدلالی است که می‌گویند ما برنده بودیم.
وی با بیان اینکه این انتخابات از انتخابات دوره‌های قبل بلکه سالم‌تر، پاک‌تر و تمیزتر برگزار شد، گفت: من به شما می‌گویم قبل از آمدنم از شورای نگهبان سؤال کردم که آیا کسی از کاندیداها تا الان به شما شکایتی کرده، سندی داده مبنی بر اشکال در انتخابات که جواب دادند تا الان حتی یک شکایت از ناحیه کاندیداها به ما نرسیده است.
منتخب ملت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: شما می‌دانید در گذشته وقتی یک دولتی سر کار بود و انتخابات می‌رسید و آن دولت هم کاندیدا بود، مدت زمانی را که برای تبلیغ به سایر کاندیداها می‌دادند محدود بود اما در این دوره از 3 ماه قبل از مهلت رسمی تبلیغات شبکه‌های گوناگون صداوسیما در اختیار کاندیداهای احتمالی قرار گرفت و آنها برخلاف قانون تبلیغات کردند، برخلاف قانون تخریب کردند و برخلاف قانون به رئیس جمهور قانونی سرکار تهمت زده و توهین کردند بعد هم در زمان تبلیغات رسمی‌شان دیدید که 3 نفر در برابر یک نفر بود.
احمدی‌نژاد افزود: بنده به این وضعیت اعتراض نکردم حوصله کردم و به صداوسیما هم گفتم اشکالی ندارد شما به همین روش حرکت کنید تا بعداً بهانه‌جویی وجود نداشته باشد.
وی حضور مردم در انتخابات را حامل پیامی به جهان خواند و تأکید کرد: اولین پیام ملت ایران این است که این ملت هوشیار و بیدار است و روش‌های تبلیغاتی را می‌شناسند و از همین‌رو از حقوق خود آگاهانه و با اقتدار دفاع خواهد کرد.
رئیس جمهور کشورمان اضافه کرد: پیام دوم ملت این بود که 40 میلیون نفر شرکت‌کننده در انتخابات بعد از انتخابات همدل، یکدل، یک دست و متحد برای ساختن ایران و رساندن ایران به قله‌های پیشرفت آماده و حاضر در صحنه هستند.
احمدی‌نژاد به پیام سوم ملت اشاره کرد و گفت: پیام دیگر انتخابات این است که ملت آرمانی ایران بعد از گذشت 30 سال از انقلاب امروز مصمم‌تر، مستحکم‌تر، عمیق‌تر و با قامتی راسخ‌تر پای ارزش‌های انقلاب، آرمانهای ملت ایران، عدالت، پاکی و مبارزه با ظلم و فساد ایستاده است.
وی به سفر اخیر اوباما به منطقه خاورمیانه اشاره کرد و عنوان داشت: دیدید که آن آقا آمد و در منطقه ما مصاحبه کرد و حرفهایی زد. او آمد گفت ما گرایش‌های جدیدی در ایران و ملت ایران می‌بینیم از همین‌رو یک طراحی کردند در یک کشور منطقه ما که اخیراً در آن انتخابات بود نتیجه را به نوعی به نفع خودشان تغییر دادند که این فرد به این انتخابات اشاره می‌کند و می‌گوید ما انتظار داریم ایران هم آنطوری شود.
رئیس جمهور کشورمان ادامه داد: یعنی چه جوری بشود، که آن فرد توضیح می‌دهد و می‌گوید اینجوری که ملت ایران پای حقوق خود و عزت خود ایستاده است کار را برای پیشبرد سیاست‌های استکباری مشکل کرده است خوب است که رویکرد ملت ایران عوض شود از همین رو من می‌خواهم از زبان شما ملت ایران به آنها بگویم این ملت پای عزت خود ایستاده است و پاسخش به دشمنان پاسخ امام حسین (علیه السلام) است که هیهات من‌الذله.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه ملت ایران امروز راه عزت را انتخاب کرده است به رغم خواست بدخواهان و خودخواهان این راه نورانی را تا آخر و با قدرت ادامه خواهد داد تأکید کرد:‌ پیام دیگر ملت ایران ایستادگی در برابر مستکبران است.
وی به اظهارنظر برخی از شخصیت‌های جهانی و تئوریسین‌های جبهه استکبار درباره انتخابات اخیر ایران اشاره کرد و بیان داشت: نظرات مختلفی می‌دادند اما در متن اظهارنظر آنها 2، 3 تا مطلب کاملاً مشترک بود اول اینکه می‌گفتند کار ما با ایران سخت شد چرا که انتظار داشتند نتیجه انتخابات به گونه‌ای باشد که بتوانند خواسته‌های خود را در موضوع هسته‌ای و سایر مسائل مهم منطقه و جهان بر ملت ایران تحمیل کنند از همین رو گفتند کار ما سخت شد و دیگر نمی‌توانیم کار را به راحتی جلو ببریم.
رئیس جمهور کشورمان افزود: موضوع مشترک دیگر در آن اظهارنظرها این بود که به اتفاق می‌گفتند چاره‌ای نیست مثل اینکه همه ملت ایران پای آرمان‌ها و حقوق خود ایستاده‌اند. از همین رو آنها چاره‌ای جز تسلیم در برابر خواسته‌های به حق ملت ایران نخواهند داشت.
احمدی‌نژاد پیام دیگر ملت ایران را تصمیم به عزم ملی برای ساختن کشور، پیشرفت ایران، پیشرفت در عرصه‌های گوناگون علمی، صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و برای رفع مشکلات و موانع دانست و گفت: عزم ملت ایران برای تأمین نیازهای جوانان و زمینه‌سازی برای رشد و پیشرفت و تعالی جوانان است.انتخابات نشان داد که ملت ایران یک خانواده بزرگ که یکدل و یکدست مصمم برای ساختن ایران و رساندن آن به جایگاه شایسته در عرصه‌های جهانی است.
منتخب ملت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: احمدی‌نژاد کسی نیست بلکه یک قطره کوچک از اقیانوس امواج ملت است و می‌خواهم به آنها بگوییم شما در برابر این ملت هستید و چاره‌ای جز تسلیم ندارید.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه هر انتخابات شروع یک دوران جدید است تصریح کرد: انتخابات شروع دوران شکوفایی و جهش و پرش به قله‌های بالاتر و شروع یک دوران همدلی است. ملت ایران یک ملت متحد است.
وی به سؤال خبرنگاری که از وی پرسیده بود بعضی‌ها در گوشه و کنار بعضی‌ کارها را انجام می‌دهند و اغتشاش است، اظهار داشت: شما اشتباه می‌کنید ملت ایران یک ملت یکپارچه است در یک مسابقه فوتبال 50 هزار یا 70 هزار تماشاچی می‌روند و آن کسی که تیمش باخته عصبانی است و به هر دری می‌زند. در ایران در انتخابات 40 میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین‌کننده اصلی بودند حالا 4 تا خس و خاشاک این گوشه‌ها یک کاری می‌کنند بدانید این رودخانه زلال ملت جای برای خودنمایی آنها نخواهد گذاشت.
رئیس جمهور کشورمان ادامه داد: 70 میلیون ملت ایران و 40 میلیون شرکت‌کننده در انتخابات همه عزیز و ملت ایران و همدل هستند و دولت خادم و در خدمت همه آنها است.
احمدی‌نژاد ابراز داشت: رقابت‌ها به پایان رسید و دوره دوستی‌ها و ساختن‌ها شروع شد اما می‌خواهم بگویم ملت 2، 3 چیز را از دولت می‌خواهد و دولت مؤظف است همه توان خود را مصروف اینها بکند.
وی خدمت، سازندگی، رفع مشکلات اقتصادی، گرانی، مسکن و اشتغال را از برنامه‌های دولت دانست و گفت: باید با طراحی دولت و دست توانمند ملت همه این مشکلات برطرف شود و اما از خواسته‌های ملت عدالت است از همین‌رو همه در برابر قانون مساوی هستند و در کشوری که رهبری عزیز اعلام می‌کند من هم مثل مردم یک رأی بیشتر ندارم ملت اجازه نخواهند داد یک عده‌ای خود را فرای قانون بدانند و بخواهند نظر خود را تحمیل کنند.
رئیس جمهور کشورمان تأکید کرد: ملت آمده‌اند تا به عده‌ای بگویند شما خود را تافته جدا بافته و قیم مردم بالاتر از مردم و طبقه ممتاز و ویژه ندانید که من در جواب جمله امام (ره) را می‌گویم که به من غُر می‌زدند که چرا با کارگر، کشاورز، کارمند، بازاری و کسبه هستی و چرا به روستاها می‌روی و چرا با ما نمی‌نشینی که من به آنها می‌گویم به خدا یک موی این مردم را به صدها کاخ و کاخ‌نشینی شما ترجیح می‌دهم.
لایحه رسیدگی به اموال مسئولان در 30 سال گذشته را به مجلس تقدیم می‌کنیم
منتخب مردم در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: بت‌شکن اصلی ملت ایران هستند و ملت بزرگ ایران به فضل الهی تمامی بت‌های جهان را خواهد شکست.
وی افزود: به من می‌گویند که چرا نام برخی از افراد را می‌گوئید و آبروی نظام و کشور رفته است باید به آنها گفت، آبروی کشور و نظام در اجرای عدالت و تامین حقوق مردم است.
احمدی‌نژاد ادامه داد: زمانی که حقوق ملت ضایع شود و پول آنها به جیب عده‌ای از افراد برود آیا آبروی نظام و کشور نمی‌رود.
رئیس‌جمهور کشورمان ادامه داد: اگر ما به جایی برسیم که خدای ناکرده سیاسیون قدرت و ثروت را از آن خود کنند و مردم به خاطر آنها نگران شود آن وقت آبروی نظام و کشور نخواهد رفت.
احمدی‌نژاد گفت: ما می‌گوئیم پسر فلان آقا در این مملکت چکار می‌کند اگر خبر دارید که وای بر ما و اگر ندارید باز هم باید بگوئیم وای برما که از اخبار کشورمان بی‌خبریم.
وی افزود: همه ملت ایران به خوبی می‌دانند که برخی‌ها در این کشور چکار می‌‌کنند و مبارزه با فساد و مفاسد اقتصادی را لازم می‌دانند و از مسئولین انتظار دارند در مقابله با مفاسد اقتصادی کوتاهی نکنند.
رئیس ‌جمهور منتخب مردم با بیان این که بارها گفته‌ام و الان می گویم خدمات این مدیران و خادمان صادق در طول 30 سال انقلاب اسلامی را عزیز و محترم می‌شمارم،‌یادآور شد: انقلاب اسلامی متعلق به همه ملت است و خدماتی که در گذشته انجام شده است را زیر سئوال نمی‌بریم و خواسته ما این است که 200 نفر یا دو حزب حق ندارند به حق مردم دست‌اندازی کنند.
احمدی‌نژاد با بیان این که مردم مبارزه با مفاسد را از مسئولان می‌خواهند و تا آخر پای آن می‌ایستند تصریح کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی مبارزه با آلودگی‌ها و بی عدالتی‌هاست در یک استخر آب که کاملا زلال است با یک قطره آلودگی آلوده و غیر قابل استفاده می‌شود.
وی با بیان این‌که به زودی و برای بار دوم لایحه رسیدگی به اموال کلیه مسئولان را در طول 30 سال گذشته را به مجلس تقدیم خواهم کرد، یادآور شد: ما معتقدیم اگر مدیران کشور پاک و خادم و انقلابی روی کار آیند بالاخره آن ناخالصی‌ها و آلودگی‌ها از بدنه مدیریت کشور پاک خواهد شد.
رئیس‌جمهور کشورمان با بیان این‌که ملت ایران در ابتدای یک مسیر روشن و درخشان قرار دارد تاکید کرد: باید دست به دست هم بدهیم و کشور ایران را ساخته و به اوج قدرت و عزت برسانیم.
احمدی‌نژاد ادامه داد: می‌خواهم از قول شما به کسانی که آن‌طرف نشسته و سعی‌می‌کنند تاثیری بر ملت ایران بگذارند بگویم که ملت ایران اهل منطق و عدالت است و دوره‌ای که 4 یا 5 کشور برای دنیا تعیین و تکلیف می‌کردند به اتمام رسیده است.
وی اضافه کرد: دوران زورگویی به پایان رسیده است. امروز روز ملت‌ها، منطق، احترام و عدالت آغاز شده است. اگر دستی باصداقت، عدالت و با احترام به سمت ایران دراز شود از آن استقبال و در غیر این صورت ملت ایران همانند بوش پدر با آن‌ها برخورد کرده و دستشان را قطع می‌‌کند.
وی با اشاره به این که بعضی‌ها عقده 25 و 20 ساله در گلو داشته‌اند و امروز این عقده‌ها را باز کرده اند تصریح کرد: خواهش می‌کنم از همه ملت ایران که خشم انقلابی خود را فرو ببرند. به فضل الهی در برابر تمامی زیاد‌ه‌خواهان دنیا خواهیم ایستاد و این پیمان بین من و ملت ایران است. 4 سال پیش شرایطی در کشور بود و امروز این شرایط عوض شده است و اگر از این به بعد کسانی بخواهند با ایجاد موانع در مقابل دولت ایستادگی کنند، قطعا آن‌ها را به ملت معرفی خواهم کرد.
منبع : راسخون
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

آرای شهرستان های استان تهران به تفکیک به ترتیبی که ذیل عناوبن آمده به شرح زیر است:
** شهرستان اسلامشهر:
آرای صحیح /باطله ماخوذه/ کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد/ موسوی/ کروبی /رضایی
243460 / 2602 / 246062 / 166489 / 72867 / 787 / 3117
** شهرستان پاکدشت:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی/
112689 / 1710 / 114399 / 86340 / 24651 / 530 / 1168
** شهرستان تهران:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی /رضایی
4114384 / 64804 / 4179188 / 1809855 / 2166245 / 43073 /95211
** شهرستان دماوند:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی /رضایی
67719 / 982 / 68701 / 38455 / 26066 / 2036 /1162
** شهرستان رباط‌کریم:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
265279 / 4835 / 270114 / 193724 / 68742 / 710 / 2103
** شهرستان ری:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
334039 / 6332 / 340371 / 220357 / 106650 / 1368 /5664
** شهرستان ساوجبلاغ:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
131007 / 1686 / 132693 / 85428 / 42949 / 1052 / 1578
** شهرستان شمیرانات:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
316572 / 3542 / 320114 / 102433 / 200931 / 4632 / 8576
** شهرستان شهریار:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی کروبی رضایی
528481 / 8317 / 536798 / 344949 / 173003 / 3752 / 6777
** شهرستان فیروزکوه:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی /کروبی رضایی
21849 / 349 / 22198 / 14012 / 7540 / 91 / 206
** شهرستان کرج:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
934784 / 15459 / 950243 / 510509 / 397906 / 8057 / 18312
** شهرستان نظرآباد:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی /رضایی
74018 / 1121 / 75139 / 56054 / 17126 / 160 /678
** شهرستان ورامین:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
261558 / 3962 / 265520 / 190690 / 66847 / 1086 / 2935

منبع : ایرنا


 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
X