دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 390503
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

مگر چه اتفاقی افتاده بود که بسیاری از جریانات دست در دست هم داده بودند تا احمدی نژاد را حذف کنند ؟ واقعا اگر مردم ایران اسلامی بدانند چه کسانی با هم ائتلاف شیطانی کردند تا ولایت حیدری و دولت اسلامی را از بین ببرند خواب از چشم آنان ربوده شده و دچار تشتت روحی خواهند شداما در این « جنگ عظیم احزاب » باید گفت که فقط دست عنایت غیبی پشت این انتخابات دهم بود که مردم بی پناه و مستضعف این سرزمین را از شر اشرار داخل و خارج در روز جمعه حفظ کرد .
 روز جمعه 22 خرداد ملت ایران پس از تحمل بد اخلاقی های انتخاباتی، از تونل تخریب، حجم وسیع از تهمت و افتراء،دروغ و جنگ روانی (که به وضوح کلید آن در خارج خورده شده بود )عبور داده شدند و با رای حسینی خویش شخصیت تنها و مظلومی را برگزیدند که در این ایام همه قدرت های جهانی و عوامل داخلی در تلاش برای حذف او کوشیدند.
 مگر چه اتفاقی افتاده بود که بسیاری از جریانات دست در دست هم داده بودند تا احمدی نژاد را حذف کنند ؟ واقعا اگر مردم ایران اسلامی بدانند چه کسانی با هم ائتلاف شیطانی کردند تا ولایت حیدری و دولت اسلامی را از بین ببرند خواب از چشم آنان ربوده شده و دچار تشتت روحی خواهند شد. اما در این « جنگ عظیم احزاب » باید گفت که فقط دست عنایت غیبی پشت این انتخابات دهم بود که مردم بی پناه و مستضعف این سرزمین را از شر اشرار داخل و خارج در روز جمعه حفظ کرد، یعنی در آستانه ولادت ام ابیها دست فاطمه زهرا(سلام الله علیها) بر سر این ملت کشیده شد ویکی از سربازان امام عصر(عج) را بر این ملت اسلامی حاکم نمود.
زیرا که در این ایام گرگ های درنده، بی رحمانه به سوی دولت اسلامی بلکه فراتر از آن به سوی ولایت حمله ور شدند و بعضا رهبر انقلاب را غیر مستقیم تهدید نمودند، اما بد نیست دشمنانی که در این ایام با هم به طور موقت دوست شده بودند تا احمدی نژاد ولائی رای نیاورد بشناسیم تا مردم بدانند با این رای قاطع 24 میلیونی چه معجزه ای را خلق نمودند و خنده بر لبان ولایت نشاندند. اما با توجه به این همه دشمنی ها دو پدیده مبارک رخ داد :
اول: حضور حداکثری 85 درصدی که در طول تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر است
دوم : رای 24 میلیونی در دومین دوره ریاست جمهوری که معمولا در دوره های گذشته این امر اتفاق نمی افتاد و این نشان دهنده مقبولیت دولت اسلامی از سوی مردم می باشد .
اما دشمنانی که در این روزها در تلاش بودند احمدی نژاد رای نیاورد چه کسانی بودند؟
1-آمریکا :از جمله کشورهایی است که اصلا علاقه نداشت احمدی نژاد رای بیاورد و این را اوباما بارها اعلام کرد که برای جلوگیری از پیروزی احمدی نژاد در انتخابات فعلا ایران را تهدید نکنیم
2-اسرائیل: این دشمن شماره یک ملت ایران که بارها اعلام کرد در مورد ترور احمدی نژاد به طور جدی باید فکر کرد
3-اتحادیه اروپا: وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد: آرزوی غرب و اتحادیه اروپا پیروزی مخالفان احمدی نژاد در انتخابات می باشد البته این را می دانیم که این یک رویا بیش نیست.
4- برخی کلان سرمایه داران کشور: این قشر از افراد که به خاطر سیاست ها ی منحصر به فرد دولت اسلامی منافع آنان به شدت به خطر افتاده است شدیدا مخالفت خویش را با روی کار آمدن مجدد احمدی نژاد به کار بستند که این خود قصه درازی دارد.
5-مفسدان اقتصادی: که گوشه ای از این افراد را احمدی نژاد در مناظره با موسوی مطرح کرد، که تمام آنها یک دست شدند که او رای نیاورد زیرا که آنان به حاکمیت اشرافی و اشرافیت مفت خوری ،خوی گرفته بودند و حریمی برای خود درست نموده بودند که هیچ کس حق داشت وارد این خط قرمز شود، همین مفسدان اقتصادی میلیاردها تومان برای متلاشی کردن دولت اسلامی هزینه کردند که البته همه آن ثروت در راه باطل هدر رفت.
6-جریانات ضد انقلاب:کسانی که با انقلاب هرگز میانه خوبی ندارند و از امام و انقلاب سیلی خورده بودند در این مقطع خواستند انتقام خویش را از احمدی نژاد و ولایت بگیرند
 7-توده ای ها: کسانی که تفکرات مارکسیستی و سوسیالیستی دارند و کاری به عالم متافیزیک ندارند این دفعه آمدند پشت سر جریانی که به وسیله آن انقلاب به ضعف کشانده شود و این نشان دهنده سنخیت این گروه با یکی از این کاندیداها است که می بایست یک سری اشتراکاتی با هم داشته باشند
8-نهضت آزادی:گروهی که به قول امام امت آنها بدتر از منافقین هستند. واقعا چه اتفاقی رخ داد که زلفشان را به یکی از کاندیداهای خاص گره زدند تا به خیال خویش به اهداف شوم خود برسند؟.
9-بهائیت:یک فرقه گمراهی که حوزه های علمیه شیعه و دانشگاه الازهر مصر آن ها را یک گروه ضاله از نظر اعتقادات شمرده است، برای اولین بار به خود جرات داد به میدان بیاید و با کمک پولهای صهیونیست ها در مقابل دولت اسلامی بایستد و از فرد خاصی حمایت کند.
10- مجاهدین انقلاب اسلامی: آیت ا... مرحوم مشکینی که در زمان خویش رئیس جامعه مدرسین بود در قالب بیانیه ای این گروه را یک گروه غیر مشروع اعلام کرد . این گروه در این هنگام با تمام قامت تلاش خود را برای تضعیف انقلاب و دولت اسلامی به کار برده است.
11- مشارکت و کارگزاران: همه و همه با باند مافیای قدرت و ثروت متحد شده اند تا در مقابل مردم بایستند تا اینکه به اهداف نا مقدس خویش برسند و حتی یکی از وزرای دولت سابق اظهار داشت اگر احمدی نژاد رای بیاورد ما باید با چادر از ایران فرار کنیم.
12-منافقین(سازمان مجاهدین خلق و فداییان خلق): آنان در آن سوی آب نقش بسیار مهمی در سیاه نمایی دولت اسلامی داشتند که سوابق آنها برای ملت ایران روشن است.
13- عایشه های زمان:این قشر از افراد در سخنرانی های مختلف مردم را به شدت تحقیر کرده و گفتند در این چهار سال دولت احمدی نژاد، مردم ایران دوران نکبت وبدبختی را گذراندند واز این بابت مردم را علیه دولت اسلامی تحریک می کردند.
14- جنگ رسانه ای مدرن که بیش از 320 هزار عنوان در این چهار سال گذشته علیه رئیس جمهور قانونی و منتخب ملت ایران منتشر نمود و هیچ کس حق نداشت علیه این رسانه ها بایستد.
15- بعضی از همراهان انقلاب : اما تعجب این است که چطور بعضی همراهان انقلاب در این ایام شمشیر را از رو بستند و به جنگ احمدی نژاد آمدند، این افراد که سوابق مبارزاتی طولانی علیه ستم شاهی داشتند به راستی چه شده ست که لباس طلحه وزبیر را پوشیدند و نامه به رهبری نوشتند و ولایت را تهدید غیر مستقیم کردند؟
اما مردم پیام رهبری را فهمیدند و با حضور بی نظیر 85 درصدی یکی از پاک ترین فرزندان انقلاب را برگزیدند زیرا که دریافته بودند دست انتقام الهی از آستین او بیرون آمده تا عرصه را بر غارتگران بیت المال تنگ کند و به وسیله او تمام مزاحمان و تارهای عنکبوتی انقلاب را از بین برده و به زبال دان تاریخ بریزد .
با این اوصاف و با این دشمنان متنوع داخلی و خارجی آیا ولایت و احمدی نژاد پیروز بزرگ جنگ احزاب مدرن قرن 21 در 22 خرداد امسال نبودند؟

منبع : راسخون

 

دوشنبه بیست و پنجم 3 1388
همزمان با وداع احساسی حامیان موسوی با شال سبز رییس جمهور کشورمان آن را با افتخار به دوش خود انداخت.
احمدی نژاد در سخنرانی امروز خود در جمع مردم تهران و در میدان ولیعصر(عج الله تعالی الفرجه الشریف) با بیان این نکته که برخی، دولت را به جهت توسل به امام زمان(عج الله تعالی الفرجه الشریف) و نام بردن از حضرت ایشان به خرافه گرایی متهم می کنند از اینکه  آنان در عین حال قصد داشتند تا با بستن پارچه های سبز رنگ به دستان خود پیروز انتخابات شوند، ابراز شگفتی کرد.
رئیس جمهور منتخب مردم ایران در ادامه سخنانش با بیان این نکته که "رنگ سبز" اساسا در نظر مردم ما رنگ اهل بیت(علیه السلام) است، گفت که وی نیز به این رنگ افتخار می کند و در همان لحظه شال سبزی را بر گردن خود انداخت.
رئیس دولت نهم و دهم همچنین با بیان اینکه مادر وی سیده است و از این جهت از فرزندان حضرت زهرا(سلام الله علیها) محسوب می شود گفت:من خاک پای تمامی سیدهای عالم هستم و به همین دلیل به نشانه احترام، شال سبز را بر گردنم می‌اندازم.
گفتنی است شنبه این هفته و پس از مشخص شدن نتایج انتخابات، "فاتح" از مسوولین ستاد مرکزی موسوی طی مراسمی رسما با "شال سبز" که نماد تبلیغاتی ستاد موسوی بود وداع کرد.
در این مراسم همچنین احمدی‌نژاد با بیان اینکه ملت ایران یک خانواده بزرگ که یکدل و یکدست مصمم برای ساختن ایران و رساندن آن به جایگاه شایسته در عرصه‌های جهانی است، گفت: مستکبران چاره‌ای جز تسلیم در مقابل ملت ایران ندارند.
 محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور منتخب کشورمان عصر دیروز یکشنبه در اجتماع صدها هزار نفری مردم درمیدان ولی‌عصر تهران طی سخنانی با اشاره به میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)گفت: امروز میلاد یگانه عالم و تجلی همه زیبایی‌ها حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) می‌باشد؛ اینکه کوثر و مبدأ و البته منشأ خیر و رحمت برای علام است او الگو برای همه انسانها در طول تاریخ بوده و تا ابد هم خواهد بود.
وی افزود: حضرت زهرا (سلام الله علیها) راهنمای همه انسانها و تجلی لطف و رحمت خدا و البته دفاع جانانه از حق است؛‌ فاطمه  (سلام الله علیها)رمز خلقت است و اگر فاطمه نبود خداوند عالم را خلق نمی‌کرد؛ او مادر خلقت و همه خوبی‌ها، تجلی راسخ بودن در ایمان، قلب رحمت و رأفت و زیبایی عالم هستی می‌باشد.
رئیس جمهور در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه امروز همچنین میلاد امام راحل (ره) نیز است تصریح کرد:‌او که آمد بت‌های زمان را در هم شکست و خط ابراهیمی را در برابر بشریت امروز قرار داد، بدون تردید امام ما پایه‌گذار دوران جدید در بشریت است.
احمدی‌نژاد ادامه داد:‌امام که آمد با تبر ابراهیمی بت استکبار، خودخواهی، قدرت‌طلبی و خود برتربینی را شکسته و راه نورانی زندگی متعالی و آرمانی را در برابر ملت‌ها قرار داد که سلام و درود خداوند بر امام راحل و یارانش وفادارش باد.
وی خاطرنشان کرد: امروز روز شکرانه است، شکرانه پیروزی عظیم ملت ایران بر جبهه یکپارچه مستکبران و جبهه جنگ خبیث روانی است.
رئیس جمهور اظهار داشت: در کشورهای مدعی لیبرال 2 عنصر همواره از صحنه ملت و جامعه حذف می‌شوند در عنصر اول مردم در کشورهای لیبرال 2 یا حداکثر 3 یا 4 حزب با اعضای محدود زمام امور کشور را بدست می‌‌گیرند و همه سیاست‌ها و مدیریت یک کشور خلاصه در 2 یا 3 حزب می‌شود که آنها هم حداکثر 500 عضو تشکیلاتی دارند و ملت در واقع حق انتخاب برای احزاب ندارد و مجبور است که اراده خود را تسلیم احزاب کند.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه سرمایه‌ و پول و البته عناصر حزبی هستند که سرنوشت انتخابات را رقم می‌زنند،گفت: آنچه که در دموکراسی لیبرال له می‌شود مردم است و فریب دادن مردم نیز در این دموکراسی امری عادی می‌باشد.
وی دومین عنصر حذف شده در دموکراسی لیبرال را ارزش‌‌های ایمانی و انسانی دانسته و تأکید کرد: شما ملاحظه کنید در نظام‌های دموکراسی لیبرال ارزش‌های اخلاقی معنایی ندارد و دروغ گفتن و تقلب امری عادی است، آنها اساساً به پاکی، شجاعت و برادری اعتقادی ندارند و حتی برای جلب رأی به کثیف‌ترین گروه‌های جامعه برای جلب رأی پناه برده و به آنها امتیاز می‌دهند.
رئیس جمهور ادامه داد:‌برای این امتیازات نوعاً از کیسه ارزشهای اخلاقی و انسانی هزینه می‌شود و حتی می‌بینیم که به دزدها و هم‌جنس‌بازان هم برای جلب رأی اعتنا کرده و آنها را به رسمیت می‌شناسند.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود تصریح کرد:اما در این ایران مردم‌سالاری امری اصیل است اولاً این ملت است که همیشه صحنه‌ها را رقم می‌زند و این اراده ملت است که حاکم شده و در همه سطوح تصمیم‌گیری نظام آن کسانی که حاکمان را برمی‌گزینند ملت می‌باشد.
وی اظهار داشت: در ایران هیچ حزب و گروهی نمی‌تواند ادعا کند که نماینده، قیم و یا حاکم بر مردم است، در ایران توده‌هایی وسیع مردم براساس تکلیف اعتقادی و اجتماعی بررسی کرده و از حق رأی خود به خوبی استفاده می‌کنند.
رئیس جمهور افزود: یکی از رموز اصلی اینکه دشمن نتوانسته بر ما غلبه کند این است که تک تک مردم ایران یک ملت هستند و در برابر دشمنان با قامتی ایستاده، ایستاده‌اند.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه در ایران اصل بر اخلاق، ارزش‌ها، پاکی و صداقت است خاطرنشان کرد: ملت ایران انقلاب و انتخابات را برای ارزش‌ها و آرمان‌های خود می‌خواهد و به همین دلیل است که در طول 30 سال انقلاب در مقابل متجاوزگران و دورغگویان یک "نه " بزرگ گفته‌ است.
وی در ادامه تصریح کرد: انتخابات در ایران از عالم‌ترین انتخابات است، متعلق به خود مردم بوده و مجری، شرکت‌کنندگان، ناظر و رقم‌زنندگان نهایی نتیجه انتخابات هم همین توده‌های انقلابی مردم هستند.
غربی‌ها می‌گویند با آمدن احمدی‌نژاد کار ما سخت شده است
احمدی‌نژاد گفت: بعضی‌ها در داخل و خارج پیدا شده‌اند که می‌گویند انتخابات مخدوش است که باید به آنها گفت کجای انتخابات مخدوش است. بعضی‌ها اگر نتیجه انتخابات به نفع آنها بود دموکراسی را فقط برای خودشان می‌خواهند.
وی افزود: بعضی‌ها انتخابات، آزادی و سلامت را تا آنجا قبول دارند که نتیجه به نفع خودشان باشد؛ مثل برخی از کشورهای غربی که به محض اینکه یک ملتی بر خلاف نظر آنها رأی بدهد دیگر انتخابات مخدوش می‌شود و می‌گویند ما صددرصد برده‌ بودیم حالا که نبردیم معلوم است که یک اشکالی در کار است.
رئیس جمهور کشورمان اظهار داشت: یک عده‌ای در داخل و خارج جمع شده‌اند می‌گویند چون ما برنده بودیم و حالا که یک اتفاق دیگری افتاده است در انتخابات اشکالی است آخر چه کسی به شما گفته برنده هستید.
احمدی‌نژاد ادامه داد: یک خانمی با یکی از رسانه‌های غربی مصاحبه کرده و گفته ما صددرصد برنده بودیم اما نتیجه مخدوش شد. سؤال می‌کند دلیل شما چیست که جواب می‌دهد 2 دلیل دارم؛ اول اینکه من خودم بچه فلان منطقه هستم پس شوهر من داماد فلان منطقه می‌شود مگر می‌شود مردم فلان منطقه به داماد خودشان رأی ندهند و دلیل دوم اینکه شوهر من بچه فلان منطقه است مگر می‌شود مردم فلان منطقه به فرزند خودشان رأی ندهند که می‌بینید این استدلالی است که می‌گویند ما برنده بودیم.
وی با بیان اینکه این انتخابات از انتخابات دوره‌های قبل بلکه سالم‌تر، پاک‌تر و تمیزتر برگزار شد، گفت: من به شما می‌گویم قبل از آمدنم از شورای نگهبان سؤال کردم که آیا کسی از کاندیداها تا الان به شما شکایتی کرده، سندی داده مبنی بر اشکال در انتخابات که جواب دادند تا الان حتی یک شکایت از ناحیه کاندیداها به ما نرسیده است.
منتخب ملت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: شما می‌دانید در گذشته وقتی یک دولتی سر کار بود و انتخابات می‌رسید و آن دولت هم کاندیدا بود، مدت زمانی را که برای تبلیغ به سایر کاندیداها می‌دادند محدود بود اما در این دوره از 3 ماه قبل از مهلت رسمی تبلیغات شبکه‌های گوناگون صداوسیما در اختیار کاندیداهای احتمالی قرار گرفت و آنها برخلاف قانون تبلیغات کردند، برخلاف قانون تخریب کردند و برخلاف قانون به رئیس جمهور قانونی سرکار تهمت زده و توهین کردند بعد هم در زمان تبلیغات رسمی‌شان دیدید که 3 نفر در برابر یک نفر بود.
احمدی‌نژاد افزود: بنده به این وضعیت اعتراض نکردم حوصله کردم و به صداوسیما هم گفتم اشکالی ندارد شما به همین روش حرکت کنید تا بعداً بهانه‌جویی وجود نداشته باشد.
وی حضور مردم در انتخابات را حامل پیامی به جهان خواند و تأکید کرد: اولین پیام ملت ایران این است که این ملت هوشیار و بیدار است و روش‌های تبلیغاتی را می‌شناسند و از همین‌رو از حقوق خود آگاهانه و با اقتدار دفاع خواهد کرد.
رئیس جمهور کشورمان اضافه کرد: پیام دوم ملت این بود که 40 میلیون نفر شرکت‌کننده در انتخابات بعد از انتخابات همدل، یکدل، یک دست و متحد برای ساختن ایران و رساندن ایران به قله‌های پیشرفت آماده و حاضر در صحنه هستند.
احمدی‌نژاد به پیام سوم ملت اشاره کرد و گفت: پیام دیگر انتخابات این است که ملت آرمانی ایران بعد از گذشت 30 سال از انقلاب امروز مصمم‌تر، مستحکم‌تر، عمیق‌تر و با قامتی راسخ‌تر پای ارزش‌های انقلاب، آرمانهای ملت ایران، عدالت، پاکی و مبارزه با ظلم و فساد ایستاده است.
وی به سفر اخیر اوباما به منطقه خاورمیانه اشاره کرد و عنوان داشت: دیدید که آن آقا آمد و در منطقه ما مصاحبه کرد و حرفهایی زد. او آمد گفت ما گرایش‌های جدیدی در ایران و ملت ایران می‌بینیم از همین‌رو یک طراحی کردند در یک کشور منطقه ما که اخیراً در آن انتخابات بود نتیجه را به نوعی به نفع خودشان تغییر دادند که این فرد به این انتخابات اشاره می‌کند و می‌گوید ما انتظار داریم ایران هم آنطوری شود.
رئیس جمهور کشورمان ادامه داد: یعنی چه جوری بشود، که آن فرد توضیح می‌دهد و می‌گوید اینجوری که ملت ایران پای حقوق خود و عزت خود ایستاده است کار را برای پیشبرد سیاست‌های استکباری مشکل کرده است خوب است که رویکرد ملت ایران عوض شود از همین رو من می‌خواهم از زبان شما ملت ایران به آنها بگویم این ملت پای عزت خود ایستاده است و پاسخش به دشمنان پاسخ امام حسین (علیه السلام) است که هیهات من‌الذله.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه ملت ایران امروز راه عزت را انتخاب کرده است به رغم خواست بدخواهان و خودخواهان این راه نورانی را تا آخر و با قدرت ادامه خواهد داد تأکید کرد:‌ پیام دیگر ملت ایران ایستادگی در برابر مستکبران است.
وی به اظهارنظر برخی از شخصیت‌های جهانی و تئوریسین‌های جبهه استکبار درباره انتخابات اخیر ایران اشاره کرد و بیان داشت: نظرات مختلفی می‌دادند اما در متن اظهارنظر آنها 2، 3 تا مطلب کاملاً مشترک بود اول اینکه می‌گفتند کار ما با ایران سخت شد چرا که انتظار داشتند نتیجه انتخابات به گونه‌ای باشد که بتوانند خواسته‌های خود را در موضوع هسته‌ای و سایر مسائل مهم منطقه و جهان بر ملت ایران تحمیل کنند از همین رو گفتند کار ما سخت شد و دیگر نمی‌توانیم کار را به راحتی جلو ببریم.
رئیس جمهور کشورمان افزود: موضوع مشترک دیگر در آن اظهارنظرها این بود که به اتفاق می‌گفتند چاره‌ای نیست مثل اینکه همه ملت ایران پای آرمان‌ها و حقوق خود ایستاده‌اند. از همین رو آنها چاره‌ای جز تسلیم در برابر خواسته‌های به حق ملت ایران نخواهند داشت.
احمدی‌نژاد پیام دیگر ملت ایران را تصمیم به عزم ملی برای ساختن کشور، پیشرفت ایران، پیشرفت در عرصه‌های گوناگون علمی، صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و برای رفع مشکلات و موانع دانست و گفت: عزم ملت ایران برای تأمین نیازهای جوانان و زمینه‌سازی برای رشد و پیشرفت و تعالی جوانان است.انتخابات نشان داد که ملت ایران یک خانواده بزرگ که یکدل و یکدست مصمم برای ساختن ایران و رساندن آن به جایگاه شایسته در عرصه‌های جهانی است.
منتخب ملت در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: احمدی‌نژاد کسی نیست بلکه یک قطره کوچک از اقیانوس امواج ملت است و می‌خواهم به آنها بگوییم شما در برابر این ملت هستید و چاره‌ای جز تسلیم ندارید.
احمدی‌نژاد با بیان اینکه هر انتخابات شروع یک دوران جدید است تصریح کرد: انتخابات شروع دوران شکوفایی و جهش و پرش به قله‌های بالاتر و شروع یک دوران همدلی است. ملت ایران یک ملت متحد است.
وی به سؤال خبرنگاری که از وی پرسیده بود بعضی‌ها در گوشه و کنار بعضی‌ کارها را انجام می‌دهند و اغتشاش است، اظهار داشت: شما اشتباه می‌کنید ملت ایران یک ملت یکپارچه است در یک مسابقه فوتبال 50 هزار یا 70 هزار تماشاچی می‌روند و آن کسی که تیمش باخته عصبانی است و به هر دری می‌زند. در ایران در انتخابات 40 میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین‌کننده اصلی بودند حالا 4 تا خس و خاشاک این گوشه‌ها یک کاری می‌کنند بدانید این رودخانه زلال ملت جای برای خودنمایی آنها نخواهد گذاشت.
رئیس جمهور کشورمان ادامه داد: 70 میلیون ملت ایران و 40 میلیون شرکت‌کننده در انتخابات همه عزیز و ملت ایران و همدل هستند و دولت خادم و در خدمت همه آنها است.
احمدی‌نژاد ابراز داشت: رقابت‌ها به پایان رسید و دوره دوستی‌ها و ساختن‌ها شروع شد اما می‌خواهم بگویم ملت 2، 3 چیز را از دولت می‌خواهد و دولت مؤظف است همه توان خود را مصروف اینها بکند.
وی خدمت، سازندگی، رفع مشکلات اقتصادی، گرانی، مسکن و اشتغال را از برنامه‌های دولت دانست و گفت: باید با طراحی دولت و دست توانمند ملت همه این مشکلات برطرف شود و اما از خواسته‌های ملت عدالت است از همین‌رو همه در برابر قانون مساوی هستند و در کشوری که رهبری عزیز اعلام می‌کند من هم مثل مردم یک رأی بیشتر ندارم ملت اجازه نخواهند داد یک عده‌ای خود را فرای قانون بدانند و بخواهند نظر خود را تحمیل کنند.
رئیس جمهور کشورمان تأکید کرد: ملت آمده‌اند تا به عده‌ای بگویند شما خود را تافته جدا بافته و قیم مردم بالاتر از مردم و طبقه ممتاز و ویژه ندانید که من در جواب جمله امام (ره) را می‌گویم که به من غُر می‌زدند که چرا با کارگر، کشاورز، کارمند، بازاری و کسبه هستی و چرا به روستاها می‌روی و چرا با ما نمی‌نشینی که من به آنها می‌گویم به خدا یک موی این مردم را به صدها کاخ و کاخ‌نشینی شما ترجیح می‌دهم.
لایحه رسیدگی به اموال مسئولان در 30 سال گذشته را به مجلس تقدیم می‌کنیم
منتخب مردم در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: بت‌شکن اصلی ملت ایران هستند و ملت بزرگ ایران به فضل الهی تمامی بت‌های جهان را خواهد شکست.
وی افزود: به من می‌گویند که چرا نام برخی از افراد را می‌گوئید و آبروی نظام و کشور رفته است باید به آنها گفت، آبروی کشور و نظام در اجرای عدالت و تامین حقوق مردم است.
احمدی‌نژاد ادامه داد: زمانی که حقوق ملت ضایع شود و پول آنها به جیب عده‌ای از افراد برود آیا آبروی نظام و کشور نمی‌رود.
رئیس‌جمهور کشورمان ادامه داد: اگر ما به جایی برسیم که خدای ناکرده سیاسیون قدرت و ثروت را از آن خود کنند و مردم به خاطر آنها نگران شود آن وقت آبروی نظام و کشور نخواهد رفت.
احمدی‌نژاد گفت: ما می‌گوئیم پسر فلان آقا در این مملکت چکار می‌کند اگر خبر دارید که وای بر ما و اگر ندارید باز هم باید بگوئیم وای برما که از اخبار کشورمان بی‌خبریم.
وی افزود: همه ملت ایران به خوبی می‌دانند که برخی‌ها در این کشور چکار می‌‌کنند و مبارزه با فساد و مفاسد اقتصادی را لازم می‌دانند و از مسئولین انتظار دارند در مقابله با مفاسد اقتصادی کوتاهی نکنند.
رئیس ‌جمهور منتخب مردم با بیان این که بارها گفته‌ام و الان می گویم خدمات این مدیران و خادمان صادق در طول 30 سال انقلاب اسلامی را عزیز و محترم می‌شمارم،‌یادآور شد: انقلاب اسلامی متعلق به همه ملت است و خدماتی که در گذشته انجام شده است را زیر سئوال نمی‌بریم و خواسته ما این است که 200 نفر یا دو حزب حق ندارند به حق مردم دست‌اندازی کنند.
احمدی‌نژاد با بیان این که مردم مبارزه با مفاسد را از مسئولان می‌خواهند و تا آخر پای آن می‌ایستند تصریح کرد: مبارزه با مفاسد اقتصادی مبارزه با آلودگی‌ها و بی عدالتی‌هاست در یک استخر آب که کاملا زلال است با یک قطره آلودگی آلوده و غیر قابل استفاده می‌شود.
وی با بیان این‌که به زودی و برای بار دوم لایحه رسیدگی به اموال کلیه مسئولان را در طول 30 سال گذشته را به مجلس تقدیم خواهم کرد، یادآور شد: ما معتقدیم اگر مدیران کشور پاک و خادم و انقلابی روی کار آیند بالاخره آن ناخالصی‌ها و آلودگی‌ها از بدنه مدیریت کشور پاک خواهد شد.
رئیس‌جمهور کشورمان با بیان این‌که ملت ایران در ابتدای یک مسیر روشن و درخشان قرار دارد تاکید کرد: باید دست به دست هم بدهیم و کشور ایران را ساخته و به اوج قدرت و عزت برسانیم.
احمدی‌نژاد ادامه داد: می‌خواهم از قول شما به کسانی که آن‌طرف نشسته و سعی‌می‌کنند تاثیری بر ملت ایران بگذارند بگویم که ملت ایران اهل منطق و عدالت است و دوره‌ای که 4 یا 5 کشور برای دنیا تعیین و تکلیف می‌کردند به اتمام رسیده است.
وی اضافه کرد: دوران زورگویی به پایان رسیده است. امروز روز ملت‌ها، منطق، احترام و عدالت آغاز شده است. اگر دستی باصداقت، عدالت و با احترام به سمت ایران دراز شود از آن استقبال و در غیر این صورت ملت ایران همانند بوش پدر با آن‌ها برخورد کرده و دستشان را قطع می‌‌کند.
وی با اشاره به این که بعضی‌ها عقده 25 و 20 ساله در گلو داشته‌اند و امروز این عقده‌ها را باز کرده اند تصریح کرد: خواهش می‌کنم از همه ملت ایران که خشم انقلابی خود را فرو ببرند. به فضل الهی در برابر تمامی زیاد‌ه‌خواهان دنیا خواهیم ایستاد و این پیمان بین من و ملت ایران است. 4 سال پیش شرایطی در کشور بود و امروز این شرایط عوض شده است و اگر از این به بعد کسانی بخواهند با ایجاد موانع در مقابل دولت ایستادگی کنند، قطعا آن‌ها را به ملت معرفی خواهم کرد.
منبع : راسخون
دوشنبه بیست و پنجم 3 1388

آرای شهرستان های استان تهران به تفکیک به ترتیبی که ذیل عناوبن آمده به شرح زیر است:
** شهرستان اسلامشهر:
آرای صحیح /باطله ماخوذه/ کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد/ موسوی/ کروبی /رضایی
243460 / 2602 / 246062 / 166489 / 72867 / 787 / 3117
** شهرستان پاکدشت:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی/
112689 / 1710 / 114399 / 86340 / 24651 / 530 / 1168
** شهرستان تهران:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی /رضایی
4114384 / 64804 / 4179188 / 1809855 / 2166245 / 43073 /95211
** شهرستان دماوند:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی /رضایی
67719 / 982 / 68701 / 38455 / 26066 / 2036 /1162
** شهرستان رباط‌کریم:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
265279 / 4835 / 270114 / 193724 / 68742 / 710 / 2103
** شهرستان ری:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
334039 / 6332 / 340371 / 220357 / 106650 / 1368 /5664
** شهرستان ساوجبلاغ:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
131007 / 1686 / 132693 / 85428 / 42949 / 1052 / 1578
** شهرستان شمیرانات:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
316572 / 3542 / 320114 / 102433 / 200931 / 4632 / 8576
** شهرستان شهریار:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی کروبی رضایی
528481 / 8317 / 536798 / 344949 / 173003 / 3752 / 6777
** شهرستان فیروزکوه:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی /کروبی رضایی
21849 / 349 / 22198 / 14012 / 7540 / 91 / 206
** شهرستان کرج:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
934784 / 15459 / 950243 / 510509 / 397906 / 8057 / 18312
** شهرستان نظرآباد:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی /رضایی
74018 / 1121 / 75139 / 56054 / 17126 / 160 /678
** شهرستان ورامین:
آرای صحیح / باطله ماخوذه / کل آرای ماخوذه / احمدی‌نژاد / موسوی / کروبی / رضایی
261558 / 3962 / 265520 / 190690 / 66847 / 1086 / 2935

منبع : ایرنا


 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
سیزدهم خرداد هشتاد و هشت در تاریخ مبارزات عدالتخواهانه ملت ایران یک نقطه عطف بود. آن شب کاندیدایی که امشب رییس جمهور است، حقایقی را افشا کرد که گویا اسرار ناگفته مهمی بود. او چهار سال تمام بدون اسم بردن از این کانونهای فساد دستهای آلوده آنها را از بیت المال مسلمین کوتاه کرده بود. در طول این چهار سال، تمام جریان فساد در کشور بسیج شدند تا این فرد را از راهش باز دارند اما او حاضر به معامله نشد. تا اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هجمه بی سابقه این جریان فاسد کلید خورد. همه تلاش آنها بر این بود که رییس جمهور مردمی را به جرم برخورد با مفسدان متهم به دیکتاتوری و دروغگویی کنند. اما...
... اما ملت چنان پاسخی به آنها داد که مطمئنّا آیندگان وصف شور انگیز آن را در کتابهای تاریخ دبیرستانها خواهند خواند!
بیست و دوم خرداد 88 ، کاندیدایی که نه از نمادهای مقدس سوء استفاده کرده بود و نه پشت مافیای نجس قدرت و ثروت سنگر گرفته بود ، با کسب حدود بیست و پنج میلیون رای آنچنان ضرب شصتی به دشمنان اسلام ناب نشان داد که به یکباره جریان فساد، تمامیت خود را در خطر دیدند.
هرگز فراموش نخواهم کرد فرمان هشت ماده ای تاریخی رهبر معظم انقلاب را که در نخستین فراز آن هوشیارانه فرمودند:
"با آغاز مبارزه جدى با فساد اقتصادى و مالى، یقینا زمزمه ‏ها و بتدریج فریادها و نعره ‏هاى مخالفت با آن بلند خواهد شد. این مخالفتها عمدتا از سوى کسانى خواهد بود که از این اقدام بزرگ متضرر می شوند و طبیعى است بد دلانى که با سعادت ملت و کشور مخالفند یا ساده ‏دلانى که از القائات آنان تاثیر پذیرفته ‏اند با آنان همصدا شوند. این مخالفتها نباید در عزم راسخ شما تردید بیفکند.
به مسئولان خیرخواه در قواى سه گانه بیاموزید که تسامح در مبارزه با فساد، بنوعى همدستى با فاسدان و مفسدان است. اعتماد عمومى به دستگاههاى دولتى و قضائى در گرو آن است که این دستگاه ها در برخورد با مجرم و متخلف قاطعیت و عدم تزلزل خود را نشان دهند." (10/2/1380)
آیا این پیش بینی حکیمانه و داهیانه مقام معظم رهبری نیست که اکنون به واقعیت پیوسته است؟ آیا با هرچه جدی تر شدن مبارزه با فساد نباید منتظر مشاهده نعره های فتنه گرانه عمال فاسد وابسته به کانونهای اصلی فساد بود؟ امروز به بانکها و ماشینهای مردم و ادارات و تاکسیها و مغازه ها و ... رحم نکردند، اگر دستشان به قدرت می رسید فردا آنچنان انتقامی از مردم می گرفتند که دیگر مبارزه با مفاسد اقتصادی به فکر احدی از آحاد ملت خطور نکند.
اما رای قاطع ملت به احمدی نژاد حاوی یک پیام جدی به کانونهای فساد بود؛ "انقلاب زنده است . پس راه علی زنده است! " هیچکس نماد اسلام و انقلاب نیست مگر آنکه ایمان خود را به عدالت ثابت کند. آنان که با غارتگران بیت المال عقد اخوت بسته اند و خواب نوکری دشمنان انقلاب را می بینند بدانند که این چهار سال نماینده مقتدر ملت خواب آسوده را از چشمانشان خواهد ربود.
مَثل اکنون فاسدان مثل نهنگی است که هرچند در سفاکی نمونه است لکن تیغ قلاب مقتدری در کامش فرو رفته. حال هرچه تقلا کند نیز نه تنها برایش ثمری نخواهد داشت، بلکه تیغه بیشتر در کامش فرو خواهد رفت.
سیدحسین علوی
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران خطاب به میرحسین موسوی نامه‌ای سرگشاده منتشر کرد.

به گزارش سرویس دانشگاه برنا متن این نامه به شرح زیر است:
جناب آقای میرحسین موسوی در پی صدور پیامی از سوی جنابعالی لازم است یادآور شویم در پیامتان نتایج انتخابات را بهت آور اعلام نمودید که بی شک به علت توهم پیروزی بوده است که اطرافیانتان برایتان به وجود آورده بودند. لازم است به جای انتساب صفت شعبده‌باز به خدمتگذاران خدوم انتخابات که مورد تقدیر مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته اند واقع بینانه به نتایج انتخابات نگاه نموده و اختلاف 11 میلیونی با رئیس جمهور منتخب مردم را با واژگانی چون صحنه آرایی و بازی بزرگ خائنین به آرا مردم و ... نادیده نگیرید.
هر فردی که اندکی آگاهی با پروسه و ساز و کار انتخابات دارد می‌داند که اختلاف رای 11 میلیونی چیزی نیست که بتوان با برچسب‌هایی مثل تقلب نادیده انگاشت و این در حالی است که هر کاندیدا در هر صندوق یک نماینده ناظر داشته است .آقای موسوی خدای نکرده با استفاده از این واژگان یا قصد ایجاد آشوب و اغتشاش را دارید یا از ساز و کار انتخابات آگاهی ندارید که این برای کسی به عنوان کاندیدای ریاست‌جمهوری که قصد به عهده گرفتن ریاست قوه مجریه را داشته اسفبار است.
در بخشی از پیامتان تلویحا اشاره نموده‌اید که کشور لایق این نتیجه نیست، به چه حقی به شعور 24 میلیون ایرانی توهین می‌کنید، آیا این قانون گریزی نیست، آیا دیگران را به قانون گریزی متهم می کنید و خودتان در عمل دست به آن می زنید."لم تقولون ما لاتفعلون"
در بخشی از پیامتان به طرفدارانتان اعلام نموده اید که آماده برپایی جشن پیروزی در شامگاه میلاد حضرت زهرا(س) باشند و این در حالیست که بیانات مقام معظم رهبری(مدظله) که فرمودند: رئیس جمهور منتخب مردم و محترم، رئیس جمهور همه ملت ایران است و همه از جمله رقیبان دیروز باید یکپارچه از اوحمایت و به او کمک کنند." باید حجت را بر شما تمام می کرد،ادعا شده است که متاسفانه بیانانتان برخلاف نظر و رای رهبری بود که موجب شد تا تعدادی از طرفدارانتان به بیت المال آسیب‌های جدی وارد نمایند.
ما دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان تهران ضمن هشدار به ادامه چنین بیاناتی که موجب اغتشاش و خدشه‌دار شدن نظام و ابزار قرار گرفتن رسانه های بیگانه می شود اعلام می داریم که برای صیانت از آرای مردم به هر نحو ممکن آماده ایم و در این راه با هیچ فردی مسامحه نخواهیم نمود.
منبع : شبکه خبری برنا
يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
X