دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 390459
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا ،‌همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا بسیاری از مردم تهران خود را به میدان ولیعصر رساندند تا با رئیس جمهور منتخب خود دیدار کرده و سخنان او را بشنوند .
محمود احمدی نژاد که درپی شرکت 40 میلیونی مردم در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب بیش از 24 میلیون رای به عنوان رئیس دولت دهم ازسوی مردم انتخاب شد درمیان علاقمندان و هواداران خود حاضر شد و به سخنرانی پرداخت .
قبل از حضور احمدی نژاد در اجتماع حامیان خود، هزاران نفر که در میدان ولی عصر و خیابان ها و کوچه های اطراف آن یک صدا شعارهایی در حمایت از رییس جمهوری منتخب و محکوم کردن هجمه ها و تمهت هایی که از طرف برخی از رقبا و مخالفان وی ،‌سر می دادند.
جمعیت حاضر با فریاد " موسوی دروغگو " این اقدام نامزدهای انتخاباتی را محکوم کردند .
جمعیتی از گوشه میدان فریاد می زدند: ابوالفضل علمدار .... احمدی رو نگهدار احمدی نژاد با شنیدن این شعار خطاب به مردم گفت : دست های بریده حضرت عباس نگهبان ملت ایران باشد .
جمعیت نیز با فریاد " احمدی دوستت داریم " از سخنان احمدی نژاد استقبال کردند .
هنگامی که احمدی نژاد درباره مبارزه با فاسد اقتصادی سخن می گفت: حاضران با فریاد " ... حیا کن ... مملکت رو رها کن " ، " ... استعفا استعفا و همچنین " موسوی ،‌ هاشمی ... دیگر اثر ندارد . ابراز احساسات کردند.
در میان مردم تعداد بسیاری با دردست داشتن پرچم های سبز رنگ همچنین لباسها و شالهایی به این رنگ دیده می شدند . برخی جوانان نیز سربند سبز رنگ بسته بودند .
هنگامی که محمود احمدی نژاد درباره مطالبات مردم از وی و لزوم برقراری عدالت سخن می گفت جمعیت حاضر فریاد زدند: احمدی بت شکن ... بت بزرگ را بشکن پس از اینکه رئیس جمهوری وعده داد اسامی فاسدان اقتصادی را اعلام می کند تصدیق های مداوم مردم و فریاد " احمدی احمدی ... حمایتت می کنیم " برای مدتی فضا را دربرگرفت .
احمدی نژاد با انتقاد از اینکه رنگ سبز توسط برخی نامزدها در انتخابات اخیر ریاست جمهوری مورد سوء استفاده قرار گرفته است با بیان اینکه مادر من سید است شال سبز رنگی را به دورگردن انداخت .
در بخشی از سخنان رییس جمهوری که در خصوص مبارزه با اشرافی گری مطرح شد،‌مردم یک صدا شعار می دادند، "حسین حسین،‌شعار ماست ،شیر شیره ،‌هر شب دزد می گیره، مرگ بر شاه ،‌مرگ بر شاه، هاشمی موسوی پیوندتان مبارک، مرگ بر ضد ولایت فقیه ،‌خامنه ای زنده باد.
وی در پایان سخنان خود به دلیل بسته شدن مسیرهای منتهی به میدان ولیعصر،‌ از اهالی منطقه و کسبه عذرخواهی کرد به همین سبب فریاد " احمدی دوستت داریم " به هوا بلند شد .
دردست مردم تصاویر مختلفی از محمود احمدی نژاد همچنین پلاکاردهایی با مضمون " تنها برای مردم ، پیروزی مبارک" بود.
پرچمهایی با مضمون ا...اکبر و اسامی ائمه اطهار علیه السلام و همچنین پرچم زرد رنگ حزب ا... لبنان توسط مردم حمل می شد .
همچنین مردم یک صدا شعار می دادند،‌آزدی اندیشه با حرج و مرج نمیشه ، ما بت شکنیم ، شیشه شکن نیستیم.

منبع : خبرگزاری ایرنا

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

رییس جمهور منتخب درسخنان خود در اجتماع مردم در میدان ولیعصر تهران گفت: امروز دوره امید و حرکت به سمت آینده درخشان است.

آقای احمدی نژاد افزود: امروز بدخواهان ملت ایران مایوسند و ممکن است در گوشه و کنار بخواهند اقداماتی انجام دهند و اجازه ندهند از مسیر درست و قانونی با مفاسد، مشکلات،خودبزرگ بینی ها و خودبرتر بینی ها برخورد بشود خواهش من اینست خویشتنداری، صبر انقلابی، هوشمند و آرامش را مانند گذشته حفظ کنید.

وی گفت: عقده 25ساله و 20 ساله برخی از گلوها باز شده است؛ خواهش می کنم خشم انقلابی خود را مهار کنید و اجازه بدهید اگر بناست تغییراتی بشود از مسیر و مجرای قانونی خودش باشد.

رییس جمهور منتخب افزود: من به شما بگویم در نصب و انتخاب همکاران توصیه هیچ یک از ارکان قدرت و ثروت را نخواهم پذیرفت.

وی گفت: به فضل الهی در برابر همه زیاده خواهی ها خواهم ایستاد، این پیمان میان من و شماست، امروز شرایط عوض شده است، اگر از این پس کسانی بخواهند در برابر اجرای خواست شما و استیفای حقوق ملت و برداشتن موانع بایستند بنده به فضل الهی آنان را به ملت معرفی خواهم کرد.

رییس جمهور منتخب افزود: بدانید در آغاز راه عزت هستیم، عزیزان من امروز روز کار، تلاش، همدلی، استقامت و امید به آینده درخشان ملت ایران است، دشمن از این وضع ملت ما ناراحت است، از نشاط ملت ما ناراحت هستند ما باید این نشاط ،امید و همبستگی را حفظ کنیم.

احمدی نژاد گفت: از همه قشرهای ملت برای همه خوبی ها، بزرگواری ها، ‌هوشمندی ها و بزرگواری هایشان؛ فرهنگیان، ‌دانشگاهیان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران، کسبه، کشاورزان، عشایر، علما، روحانیان، بزرگان علمی و فرهنگی، ادیبان، هنرمندان و اصحاب رسانه و همه اقوام،‌ خانم ها، ‌دختران، مادران و همسران انقلابی و مهربان و انسان ساز این سرزمین که در همه عرصه ها پیشتاز ملت بوده اند تشکر می کنم

وی افزود: ما وقتی به امام عصر قطب عالم و خلیفه الله متوسل می شویم ما را متهم به خرافه گرایی می کنند اما متاسفانه خود آنان متوسل به یک تکه پارچه می شوند.

احمدی نژاد با بیان این که رنگ سبز نماد معنویت و رنگ اهل بیت است گفت: مادر من سیده است و من خاک پای همه سیدهای عالم هستم و به همین دلیل به نشانه احترام، شال سبز را بر گردنم می‌اندازم.

رییس جمهور منتخب ضمن توصیه به حفظ آرامش، هوشمندی و حضور افزود: بالاخره چند روز دیگر همه بدخواهان جهانی مجبور خواهند شد در برابر تصمیم و اراده شما سرتسلیم فرود آورند.

وی با بیان این که خبرنگاری گفت، آقای فلان با فلان آقا ملاقات داشته و گفته پرونده برخورد روی میز است گفت: من پاسخ او را دادم و گفتم امروز اگر کسی جرات دارد در دنیا ایران را تهدید کند،‌من امسال اگر در سازمان ملل متحد حضور یابم خطاب به دولت ها خواهم گفت کدام یک جرات دارید ایران را تهدید کنید دستتان را بلند کنید تا ملت ایران دست شما را قطع کنند.

وی با اشاره به سالروز میلاد زهرای اطهر (س) افزود: امروز روزی است که خدا بالاترین هدیه را به بشر ارزانی داشت هیچ نعمتی برای بشر بالاتر از وجود حضرت زهرا (س) نیست و امروز روزی است که همه ملائکه شادند و خدا هم برای این خلقت به خود "فتبارک الله احسن الخالقین" مـی گوید.

احمدی نژاد گفت: این دولت برآمده از نفس های پاک، دعاها، نذرها، نیازها و درد دل های ملت است.

مراسم جشن ملی ولادت حضرت زهرا (س) و پیروزی احمدی نژاد در دهمین انتخابات ریاست جمهوری که در میدان ولیعصر (عج) که با حضور میلیونی شهروندان تهرانی برگزار شد پس از سخنان رئیس جمهور پایان یافت .

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

رییس جمهور گفت: ما می گوییم آقا خبر داری که پسر فلان آقا در این مملکت چه کار می کند؟ اگر خبر داری و سکوت می کنی وای بر ما و اگر خبر نداری باز هم وای بر ما.
احمدی نژاد افزود: همه ملت می دانند که بعضی از اینها در این کشور چه کار دارند انجام می دهند.

رییس جمهور گفت: آنچه که ملت می خواهد مبارزه با بعضی مفاسد است و ما می گوییم مبارزه با مفاسد، برخی می گویند شما سی سال انقلاب، نظام و خدمات را زیر سوال بردید در حالیکه ما بارها گفتیم خدمات این انقلاب ، خدمات مدیران خادم و صادق در طول این سی سال در تاریخ کشور بی نظیر است.

احمدی نژاد افزود: ما می خواهیم از ملت دفاع کنیم و انقلاب متعلق به ملت است و ساختن متعلق به ملت است.

رییس جمهور گفت: ما می گوییم چند تا گروه ، دویست نفر، دو تا حزب اینها حق ندارند خود را صاحب ملت بدانند و هر جا که می خواهند دست اندازی کنند.

احمدی نژاد افزود: مردم مبارزه با مفاسد را از مسئولان می خواهند و پای آن تا آخر ایستاده اند.

رییس جمهور گفت: مفاسد مانند آلودگی است و ریشه بی عدالتی است و یک استخر آب زلال با یک قطعه آلودگی، آلوده می شود و غیر قابل استفاده است.

احمدی نژاد افزود: عده ای می گویند باید دارای حقوق انحصاری باشند و برای خود حریمی داشته باشند و هیچ کس به آن حریم وارد نشود.

رییس جمهور گفت: همانطور که اعلام کرده ام انشاءالله بزودی برای بار دوم لایحه رسیدگی به اموال همه مسئولان در طول سی سال را به مجلس تقدیم خواهیم کرد.

احمدی نژاد افزود: ما معتقدیم اکثر مدیران کشور پاک، خادم، انقلابی و مردمی هستند اما بالاخره باید آن یک تعداد محدود ناخالصی، آلودگی و ناپاکی از بدنه مدیریت پاک شود تا همه ظرفیت های ملت جاری شود و سازندگی با چند برابر سرعت در کشور اتفاق بیفتد.

رییس جمهور گفت: امروز در ابتدای یک راه روشن و درخشان هستیم و باید دست به دست هم بدهیم و از کوچک و بزرگ ایران را بسازیم و عزت ایران را در جهان به اوج خود برسانیم.

احمدی نژاد افزود: پیامی از قول شما به آنهایی که آن طرف نشسته اند و بعضاً سعی کرده اند اثر بگذارند اما شکست خورده اند اعلام کنیم.

رییس جمهور گفت: ملت ایران اهل منطق است و اهل گفتگو برپایه احترام و عدالت است.

احمدی نژاد افزود: اما به شما اعلام می کنم دوره ای که چهار پنج کشور بنشینند و برای دنیا تعیین تکلیف کنند گذشته است ، دوره ای که دو سه کشور خود را آقا بالا سر بدانند گذشته است و دوران زورگویی به پایان رسیده است.

رییس جمهور گفت: دوره منطق ، احترام و عدالت آغاز شده است و اگر دستی با صداقت، باعدالت، بااحترام به سمت ملت ایران دراز شود استقبال می کنیم اما اگر دستی براساس فریب و خیانت دراز شود ملت ایران همان کاری را خواهد کرد که با دست آقای بوش به تاریخ پیوسته کرد.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

رئیس جمهور منتخب گفت : ملت آمدند تا به عده ای بگویند شما خود را تافته جدا بافته ندانید ، شما خود را قیم مردم ندانید ، شما خود را طبقه ممتاز ندانید، من می خواهم به اینها جمله امام را بگویم.

دکتر احمدی نژاد افزود : به من غر زده اند در این 4 سال ، چرا تو به روستاها می روی ؟ چرا بین کارگر و کشاورز و کارمند وکسبه و بازاری هستی؟ چرا با ما نمی نشینی ؟ من جمله امام را می گویم ؛به خدا یک موی این مردم را به صدها کاخ و کاخ نشینی ترجیح می دهم .

وی خطاب به مردم گفت: بت شکن شما عزیزان و ملت بزرگ ایرانید که به فضل الهی همه بت های جهان را درهم خواهید شکست.

رئیس جمهور منتخب افزود : می گویند چرا از بعضی افراد نام بردی ، آبروی نظام رفت ، آبروی کشور رفت ؛ من می خواهم به شما بگویم آبروی کشور در اجرای عدالت است؛ در تامین حقوق مردم است.

وی اضافه کرد: آیا آن زمانی که حقوق ملت ضایع می شد و منافع ملت به جیب عده قلیلی می رفت و عده کثیری در محدودیت بودند آبروی کشور نمی رفت ؟

دکتر احمدی نژاد تصریح کرد : اساس استقرار یک ملت و یک نظام، اجرای عدالت است و همه باید در برابر قانون مساوی باشند.

وی گفت : اگر ما به جایی برسیم که خدای نکرده صاحبان قدرت ، صاحبان ثروت از مجازات معاف شوند و اگر مردم ضعیف همواره گرفتار مجازات شوند؛ آنگاه است که آبروی کشور خواهد رفت و این ملت اجازه نخواهند داد کشور به آن نقطه برسد.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

رییس جمهور منتخب درسخنرانی در میدان ولیعصر و خیابان های اطراف در پاسخ به ابراز احساسات مردم گفت: خداحافظ شما و انشاء الله دست های بریده حضرت عباس (ع) نگهبان و نگهدار همه ملت عزیز ایران باشد.

احمدی نژاد افزود: من هم شما را دوست دارم و به تک تک شما از صمیم دل عشق می ورزم.

رییس جمهور منتخب در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بعضی از آنان گفتند که احمدی نژاد آمد، کار آنها خراب شد که من می خواهم بگویم احمدی نژاد کسی جز یک قطره کوچک از اقیانوس مواج ملت نیست.

احمدی نژاد افزود: من می خواهم به آنان بگویم شما در برابر این ملت هستید و چاره ای جز تسلیم در برابر این ملت ندارید.

رییس جمهور گفت: هر انتخابات آغاز دورانی جدید و آغاز دوران همدلی، شکوفایی، جهش و پرش به قله های بالاتر است.

آقای احمدی نژاد با بیان این که ملت ایران ملتی متحد است افزود: امروز خبرنگاری سوال کرد بعضی ها در گوشه و کنار کارهایی انجام می دهند، اغتشاش است، شورش است ،اعتراض است، واژه های تندی را بکار برد و من برای او یک مثالی زدم و نتیجه گیری کردم.

رییس جمهور گفت: من به این خبرنگار گفتم شما اشتباه می کنید، ملت ایران یکپارچه است؛ در یک مسابقه فوتبال50 هزار تا70 هزار تماشاچی شرکت می کند و آن کسی که تیمش باخته وقتی بیرون می آید عصبانی است و به هر دری می زند.

احمدی نژاد افزود: در انتخابات ایران40 میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین کننده اصلی بوده اند.

رییس جمهور گفت: حالا چهار تا خس و خاشاک این گوشه ها کاری می کنند بدانید این رودخانه زلال ملت جایی برای خودنمایی آنان نخواهد گذاشت.

احمدی نژاد افزود:70میلیون ملت ایران و 40میلیون شرکت کننده در انتخابات همه عزیزند، همه ملت ایرانند و همه همدلند و دولت خادم همه آنان و در خدمت همه آنهاست.

رییس جمهور منتخب گفت: رقابت ها به پایان رسید و دوره دوستی ها و ساختن ها آغاز شد اما من می خواهم بگویم ملت دو سه چیز از دولت می خواهد و دولت موظف است همه توان خود را معطوف این موارد کند.

احمدی نژاد افزود: نخست خدمت و سازندگی است و دوم حل مشکلات اقتصادی، گرانی،‌ مسکن و اشتغال است که باید با طراحی دولت و با دست توانمند ملت برطرف بشود.

رییس جمهور گفت: سومین مطلبی که ملت از دولت می خواهد عدالت است؛ همه در برابر قانون مساویند؛ در کشوری که رهبری عزیز آن اعلام می کند من هم مثل مردم یک رأی بیشتر ندارم، ملت اجازه نخواهد داد که عده ای خود را فرای قانون بدانند و بخواهند نظر خود را بر ملت تحمیل کنند.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
X