دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 390484
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
قرار است امروز مراسم قرعه‌کشی جدول برنامه‌های نامزدهای انتخابات در صدا و سیما در حضور خبرنگاران برگزار شود.
برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در رسانه ملی از امروز جدی‌تر می‌شود به طوری که قرار است امروز مراسم قرعه‌کشی جدول برنامه‌های نامزدهای انتخابات در صدا و سیما در حضور خبرنگاران برگزار شود.در این مراسم نمایندگان نامزدها و مسوولان رسانه ملی حضور خواهند داشت.
بر اساس برنامه تنظیمی، هر یک از نامزدها 2 مستند و فیلم تبلیغاتی مربوط به خود را در اختیار صداوسیما قرار داده و طی روزهای 8 تا 11 خرداد و 16 تا 19 خردادماه از شبکه یک پخش خواهد شد.
گفتگوی جداگانه نامزدها با مردم در فرصتی 30 دقیقه‌ای برای اول خرداد تا 4 خرداد از شبکه اول سیما پیش‌بینی شده است.
شبکه 2 میزبان نامزدها در برنامه گفتگوی ویژه به مدت 45 دقیقه خواهد بود.مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش برنامه‌ها مربوط به مناظره دو به دوی نامزدهاست که در 6 برنامه 90 دقیقه‌ای در شبکه 3 تدارک دیده شده است که از 13 تا 18 خرداد (منهای روز 15 خرداد)‌ پخش می‌شود.
شبکه 4 سیما در برنامه‌ای 60 دقیقه‌ای نامزدها را به شکل جداگانه در 4 روز در مقابل پرسش‌های کارشناسان خواهد نشاند.
همچنین نامزدها علاوه بر فرصت گفتگوی 30 دقیقه‌ای در شبکه خبر (از ساعت 30/19تا20)‌ پاسخگوی سوالات ایرانیان خارج از کشور خواهند بود. شبکه جام‌جم با دعوت از نامزدها این امکان را فراهم می‌سازد تا آنها نیز دغدغه‌های خود را مطرح کنند.
براساس قرعه‌کشی، تقدم و تاخر نامزدها برای شرکت در برنامه‌ها تعیین می‌شود تا با رعایت عدالت، امکان برابری در اختیار کاندیداها قرار گیرد.

چهارشنبه سیم 2 1388
X