دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 302597
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

رییس جمهور گفت: ما می گوییم آقا خبر داری که پسر فلان آقا در این مملکت چه کار می کند؟ اگر خبر داری و سکوت می کنی وای بر ما و اگر خبر نداری باز هم وای بر ما.
احمدی نژاد افزود: همه ملت می دانند که بعضی از اینها در این کشور چه کار دارند انجام می دهند.

رییس جمهور گفت: آنچه که ملت می خواهد مبارزه با بعضی مفاسد است و ما می گوییم مبارزه با مفاسد، برخی می گویند شما سی سال انقلاب، نظام و خدمات را زیر سوال بردید در حالیکه ما بارها گفتیم خدمات این انقلاب ، خدمات مدیران خادم و صادق در طول این سی سال در تاریخ کشور بی نظیر است.

احمدی نژاد افزود: ما می خواهیم از ملت دفاع کنیم و انقلاب متعلق به ملت است و ساختن متعلق به ملت است.

رییس جمهور گفت: ما می گوییم چند تا گروه ، دویست نفر، دو تا حزب اینها حق ندارند خود را صاحب ملت بدانند و هر جا که می خواهند دست اندازی کنند.

احمدی نژاد افزود: مردم مبارزه با مفاسد را از مسئولان می خواهند و پای آن تا آخر ایستاده اند.

رییس جمهور گفت: مفاسد مانند آلودگی است و ریشه بی عدالتی است و یک استخر آب زلال با یک قطعه آلودگی، آلوده می شود و غیر قابل استفاده است.

احمدی نژاد افزود: عده ای می گویند باید دارای حقوق انحصاری باشند و برای خود حریمی داشته باشند و هیچ کس به آن حریم وارد نشود.

رییس جمهور گفت: همانطور که اعلام کرده ام انشاءالله بزودی برای بار دوم لایحه رسیدگی به اموال همه مسئولان در طول سی سال را به مجلس تقدیم خواهیم کرد.

احمدی نژاد افزود: ما معتقدیم اکثر مدیران کشور پاک، خادم، انقلابی و مردمی هستند اما بالاخره باید آن یک تعداد محدود ناخالصی، آلودگی و ناپاکی از بدنه مدیریت پاک شود تا همه ظرفیت های ملت جاری شود و سازندگی با چند برابر سرعت در کشور اتفاق بیفتد.

رییس جمهور گفت: امروز در ابتدای یک راه روشن و درخشان هستیم و باید دست به دست هم بدهیم و از کوچک و بزرگ ایران را بسازیم و عزت ایران را در جهان به اوج خود برسانیم.

احمدی نژاد افزود: پیامی از قول شما به آنهایی که آن طرف نشسته اند و بعضاً سعی کرده اند اثر بگذارند اما شکست خورده اند اعلام کنیم.

رییس جمهور گفت: ملت ایران اهل منطق است و اهل گفتگو برپایه احترام و عدالت است.

احمدی نژاد افزود: اما به شما اعلام می کنم دوره ای که چهار پنج کشور بنشینند و برای دنیا تعیین تکلیف کنند گذشته است ، دوره ای که دو سه کشور خود را آقا بالا سر بدانند گذشته است و دوران زورگویی به پایان رسیده است.

رییس جمهور گفت: دوره منطق ، احترام و عدالت آغاز شده است و اگر دستی با صداقت، باعدالت، بااحترام به سمت ملت ایران دراز شود استقبال می کنیم اما اگر دستی براساس فریب و خیانت دراز شود ملت ایران همان کاری را خواهد کرد که با دست آقای بوش به تاریخ پیوسته کرد.

 


يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
X