دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292776
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به دلیل عدم صدور مجوز از سوی وزارت کشور
‌مجمع ‌روحانیون راهپیمایی امروز خود را لغو کرد
جام جم آنلاین: مجمع روحانیون مبارز با صدور بیانیه ای اعلام کرد برنامه‌ای برای راهپیمایی عصر امروز شنبه ندارد. این بیانیه در پی درخواست دو روز پیش این تشکل از فرمانداری تهران برای صدور مجوز راهپیمایی از میدان انقلاب به میدان آزادی و عدم صدور این مجوز صادر شده است.

متن کامل این بیانیه که "مجید انصاری" دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز آن را در اختیار جام جم آنلاین گذاشت، چنین است: 

"ملت شریف ایران

مجمع روحانیون مبارز در اجابت پیشنهاد گسترده مردم درخواست مجوز راهپیمایی برای روز شنبه 30/3/88 کرده بود که با کمال تاسف مراجع ذیربط از صدور مجوز خودداری نمودند. بنابراین مجمع برنامه‌ای جهت راهپیمایی امروز نخواهد داشت و  اعلام می‌دارد مسوولیت حفظ امنیت و سلامت و جان مردم عزیزی که صاحب حق اعتراض با رفتار مدنی خویش هستند، با دولت و مسوولان امنیت کشور است.

مجمع روحانیون مبارز از همه طرق ممکن برای تامین خواست‌های منطقی و مشروع شما اقدام خواهد کرد و همواره خود را در کنار مردم می‌داند."

                                                  اطلاعیه وزارت کشور

روابط عمومی وزارت کشور نیز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد؛ هیچگونه مجوزی برای تجمع و راهپیمایی امروز شنبه در هیچ نقطه کشور صادر نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن اطلاعیه چنین است:

ملت شریف ایران

بدینوسیله باطلاع می رساند که شایعاتی مبنی بر اخذ مجوز راهپیمایی برای روز شنبه 30 خرداد از جریانات مختلف سیاسی در حال انتشار است که ضمن تکذیب آن باطلاع عموم مردم عزیز و هوشیار ایران می رساند، هیچگونه مجوزی برای هیچگونه تجمع و راهپیمایی در هیچ نقطه کشور صادر نشده است.

بدیهی است که با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.


دسته ها :
شنبه سیم 3 1388
X