دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 302619
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

رئیس جمهور منتخب گفت : ملت آمدند تا به عده ای بگویند شما خود را تافته جدا بافته ندانید ، شما خود را قیم مردم ندانید ، شما خود را طبقه ممتاز ندانید، من می خواهم به اینها جمله امام را بگویم.

دکتر احمدی نژاد افزود : به من غر زده اند در این 4 سال ، چرا تو به روستاها می روی ؟ چرا بین کارگر و کشاورز و کارمند وکسبه و بازاری هستی؟ چرا با ما نمی نشینی ؟ من جمله امام را می گویم ؛به خدا یک موی این مردم را به صدها کاخ و کاخ نشینی ترجیح می دهم .

وی خطاب به مردم گفت: بت شکن شما عزیزان و ملت بزرگ ایرانید که به فضل الهی همه بت های جهان را درهم خواهید شکست.

رئیس جمهور منتخب افزود : می گویند چرا از بعضی افراد نام بردی ، آبروی نظام رفت ، آبروی کشور رفت ؛ من می خواهم به شما بگویم آبروی کشور در اجرای عدالت است؛ در تامین حقوق مردم است.

وی اضافه کرد: آیا آن زمانی که حقوق ملت ضایع می شد و منافع ملت به جیب عده قلیلی می رفت و عده کثیری در محدودیت بودند آبروی کشور نمی رفت ؟

دکتر احمدی نژاد تصریح کرد : اساس استقرار یک ملت و یک نظام، اجرای عدالت است و همه باید در برابر قانون مساوی باشند.

وی گفت : اگر ما به جایی برسیم که خدای نکرده صاحبان قدرت ، صاحبان ثروت از مجازات معاف شوند و اگر مردم ضعیف همواره گرفتار مجازات شوند؛ آنگاه است که آبروی کشور خواهد رفت و این ملت اجازه نخواهند داد کشور به آن نقطه برسد.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

رییس جمهور منتخب درسخنرانی در میدان ولیعصر و خیابان های اطراف در پاسخ به ابراز احساسات مردم گفت: خداحافظ شما و انشاء الله دست های بریده حضرت عباس (ع) نگهبان و نگهدار همه ملت عزیز ایران باشد.

احمدی نژاد افزود: من هم شما را دوست دارم و به تک تک شما از صمیم دل عشق می ورزم.

رییس جمهور منتخب در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بعضی از آنان گفتند که احمدی نژاد آمد، کار آنها خراب شد که من می خواهم بگویم احمدی نژاد کسی جز یک قطره کوچک از اقیانوس مواج ملت نیست.

احمدی نژاد افزود: من می خواهم به آنان بگویم شما در برابر این ملت هستید و چاره ای جز تسلیم در برابر این ملت ندارید.

رییس جمهور گفت: هر انتخابات آغاز دورانی جدید و آغاز دوران همدلی، شکوفایی، جهش و پرش به قله های بالاتر است.

آقای احمدی نژاد با بیان این که ملت ایران ملتی متحد است افزود: امروز خبرنگاری سوال کرد بعضی ها در گوشه و کنار کارهایی انجام می دهند، اغتشاش است، شورش است ،اعتراض است، واژه های تندی را بکار برد و من برای او یک مثالی زدم و نتیجه گیری کردم.

رییس جمهور گفت: من به این خبرنگار گفتم شما اشتباه می کنید، ملت ایران یکپارچه است؛ در یک مسابقه فوتبال50 هزار تا70 هزار تماشاچی شرکت می کند و آن کسی که تیمش باخته وقتی بیرون می آید عصبانی است و به هر دری می زند.

احمدی نژاد افزود: در انتخابات ایران40 میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین کننده اصلی بوده اند.

رییس جمهور گفت: حالا چهار تا خس و خاشاک این گوشه ها کاری می کنند بدانید این رودخانه زلال ملت جایی برای خودنمایی آنان نخواهد گذاشت.

احمدی نژاد افزود:70میلیون ملت ایران و 40میلیون شرکت کننده در انتخابات همه عزیزند، همه ملت ایرانند و همه همدلند و دولت خادم همه آنان و در خدمت همه آنهاست.

رییس جمهور منتخب گفت: رقابت ها به پایان رسید و دوره دوستی ها و ساختن ها آغاز شد اما من می خواهم بگویم ملت دو سه چیز از دولت می خواهد و دولت موظف است همه توان خود را معطوف این موارد کند.

احمدی نژاد افزود: نخست خدمت و سازندگی است و دوم حل مشکلات اقتصادی، گرانی،‌ مسکن و اشتغال است که باید با طراحی دولت و با دست توانمند ملت برطرف بشود.

رییس جمهور گفت: سومین مطلبی که ملت از دولت می خواهد عدالت است؛ همه در برابر قانون مساویند؛ در کشوری که رهبری عزیز آن اعلام می کند من هم مثل مردم یک رأی بیشتر ندارم، ملت اجازه نخواهد داد که عده ای خود را فرای قانون بدانند و بخواهند نظر خود را بر ملت تحمیل کنند.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

رییس جمهور منتخب در اجتماع عظیم مردم در میدان ولیعصر(عج) گفت: امروز ملت ایران راه عزت را انتخاب کرده است و به رغم تلاش های بدخواهان و خودخواهان این راه نورانی را تا آخر و با قدرت ادامه خواهد داد.

احمدی نژاد با بیان اینکه پیام دیگر ملت ایران ایستادگی در برابر مستکبران است افزود: بنده صبح امروز اظهار نظر شخصیتهای جهانی و تئوریسین های جبهه استکبار را در باره انتخابات می خواندم، نظرهای مختلفی می دادند اما در متن اظهار نظرهای آنها دو سه مطلب کاملاً مشترک بود.

وی گفت: اول اینکه می گفتند کار ما با ایران سخت شد، انتظار داشتند نتیجه انتخابات به گونه ای باشد که بتوانند خواسته های خود را در موضوع هسته ای و سایر مسایل مهم منطقه ای و جهانی بر ملت ایران تحمیل کنند.

وی اضافه کرد: گفتند کار ما سخت شد و دیگر نمی توانیم به راحتی کار را جلو ببریم.

احمدی نژاد افزود: موضوع مشترک دیگر که همه بالاتفاق گفتند: چاره ای نیست، مثل اینکه همه ملت ایران پای آرمانها و حقوق خود ایستاده اند.

وی گفت: آنها چاره ای جز تسلیم در برابر خواسته های به حق ملت ایران نخواهند داشت.

رییس جمهور منتخب افزود: پیام دیگر ملت ایران تصمیم و عزم ملی برای ساختن کشور است، برای پیشرفت ایران، برای پیشرفت در عرصه های گوناگون علمی ، صنعتی ، فرهنگی و اقتصادی است.

احمدی نژاد با بیان اینکه عزم ملت ایران برای رفع مشکلات و موانع است گفت: عزم ملت ایران برای تأمین نیازهای جوانان و زمینه سازی رشد و پیشرفت و تعالی جوانان است.

وی اضافه کرد: انتخابات نشان داد که ملت ایران یک خانواده بزرگ، یکدل و یکدست مصمم برای ساختن ایران و رساندن ایران به جایگاه شایسته در عرصه های جهانی است.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

احمدی نژاد در اجتماع عظیم مردم تهران

محمود احمدی نژاد با مقایسه وضعیت انتخابات اخیر با انتخابات دوره های گذشته اضافه کرد : در گذشته وقتی دولتی سر کار بود و انتخابات فرا می رسید و آن دولت هم کاندیدا بود ، وقتی که برای تبلیغ به سایر نامزدها می دادند محدود بود.

وی افزود: در این انتخابات ، از سه ماه قبل از مهلت رسمی تبلیغات شبکه های صدا و سیما در اختیار کاندیداها قرار گرفت و آنها برخلاف قانون ؛ تبلیغ ، تخریب و به رئیس جمهور قانونی در حال کار توهین کردند.

رئیس جمهور تصریح کرد: در زمان تبلیغ رسمی نیز سه نفر در برابر یک نفر بودند.

احمدی نژاد گفت: من به این وضعیت اعتراضی نکردم و حوصله کردم و به صدا و سیما هم گفتم که اشکالی ندارد شما هم با همین روش حرکت کنید تا بعداً بهانه جویی وجود نداشته باشد.

رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه حضور شما مردم پیام های گوناگونی به جهان مخابره کرد گفت: نخستین پیام ملت ایران این است که این ملت هوشیار و بیدار است و روش های تبلیغی را می شناسد و از حقوق خود آگاهانه و با اقتدار دفاع می کند.

احمدی نژاد افزود: پیام دوم ملت ایران این است که چهل میلیون نفر شرکت کننده در انتخابات بعد از انتخابات؛ همدل، یکدل، یکدست و متحد برای ساختن ایران و رساندن کشور به قله های پیشرفت آماده و در صحنه حاضر هستند.

وی در حالیکه حاضران شعارهای احمدی احمدی حمایتت می کنیم سر می دادند گفت: پیام سوم ملت ایران این است که ملت آرمانی ایران پس از سی سال انقلاب اسلامی امروز مصمم تر، محکم تر، عمیق تر و با قامتی راسخ تر پای ارزش های انقلاب و آرمان های ملت، عدالت، پاکی، مبارزه با ظلم و فساد ایستاده است و خواهد ایستاد.

رییس جمهور منتخب همچنین با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهور آمریکا به منطقه گفت: دیدید آن آقا آمد و در منطقه ما مصاحبه کرد و حرفهایی زد و من می خواهم پاسخ آن را شما بدهید.

احمدی نژاد افزود: او گفته است ما گرایش های جدیدی در ایران و در بین ملت ایران می بینیم آنها طراحی کردند و در یکی از کشورهای منطقه نتیجه آرای انتخابات را با دخالت خود به نوعی تغییر داده اند.
رییس جمهور منتخب تصریح کرد: او گفته است انتظار می رود ایران هم همان گونه شود.

وی خطاب به مردم با بیان اینکه این به چه معناست گفت: او گفته است آن طوری که ملت ایران پای حقوق و عزت خود ایستاده است کار را برای سیاست های استکباری ما مشکل کرده است ،خوب است رویکرد ملت ایران عوض شود.

احمدی نژاد تاکید کرد: ملت ایران پای عزت خود ایستاده و پاسخ این ملت به دشمن همان پاسخ امام حسین(ع) است که هیهات من الذله.

این جمله رئیس جمهور با شعارهای هیهات من الذله مردم همراه شد.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388

احمدی نژاد در اجتماع عظیم مردم تهران

محمود احمدی نژاد افزود : یکی از رموز اصلی که تا امروز دشمن نتوانسته است بر رای ملت ایران غلبه کند همین است که در ایران، تک تک مردم ایران یک ملت و یک ستون اند و در برابر دشمنان با قامت ایستاده ، مقاومت می کنند.

وی اضافه کرد: دوم اینکه در ایران اصل بر اخلاق ، اصل بر ارزشها ، اصل بر برادری و پاکی و صداقت است .

رئیس جمهور گفت : ملت ایران ، انقلاب ، انتخابات و حضور در صحنه را برای ارزشها و ارمانهای خود می خواهند.

وی افزود : به همین دلیل است که در طول 30 سال ملت ایران همواره به دروغ گویان ، به بی صداقتان ، به خودخواهان و کسانی که در مقابل ارزشها هستند همواره یک نه بزرگ گفته اند.

دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: انتخابات در ایران سالم ترین انتخابات است ، انتخابات متعلق به خود مردم است و مجری انتخابات؛ مردم ، ناظر انتخابات ؛ مردم ، شرکت کنندگان در انتخابات مردم اند و رقم زنندگان نهایی نتیجه انتخابات هم همین توده های انقلابی مردم اند.

رییس جمهور منتخب در اجتماع مردم تهران در میدان ولیعصر تهران گفت : قبل از آمدن، از شورای نگهبان سوال کردم آیا کسی از نامزدها تا الان به شما شکایت کرده و سندی در خصوص اشکال در انتخابات داده است که در پاسخ گفتند حتی یک شکایت از نامزدها به ما نرسیده است.

آقای احمدی نژاد افزود: انتخابات این دوره همانند انتخابات قبل بلکه سالم تر، پاک تر برگزار شد.

رییس جمهور منتخب اضافه کرد: برخی ها در داخل و خارج پیدا شده اند کاسه داغ تر از آش می گویند انتخابات مخدوش است کجای انتخابات مخدوش است.

احمدی نژاد افزود: بعضی ها دموکراسی را فقط برای خود می خواهند، ‌بعضی ها انتخابات و آزادی و سلامت انتخابات را تا ان جا قبول دارند که نتیجه به نفع خودشان باشد.

وی گفت: مانند برخی کشورهای غربی به محض اینکه ملتی بر خلاف نظر آنان رای بدهند انتخابات مخدوش است می گویند ما صددرصد برده بودیم حالا که نبردیم معلوم است اشکالی در کار است این ادعای برخی ما را یاد داستان ملا نصرالدین و قضیه اش می اندازد.

رییس جمهور منتخب تصریح کرد: یک عده در داخل و خارج از قبل جمع شده اند ما نفهمیدیم برچه اساسی با کدام منطق از کجا قلب مردم را خوانده اند.

احمدی نژاد افزود: جالب است می گویند چون ما برنده بودیم حالا که یک اتفاق دیگری افتاده پس اشکالی در کار است آخر چه کسی به شما گفته است برنده هستید.

وی گفت: جالبه یک خانمی با رسانه های غربی مصاحبه کرده و گفته است ما صددرصد برنده بودیم اما مخدوش شده است و دلیلی که بیان می کند اینست که من خودم بچه فلان منطقه هستم پس شوهر من داماد آن منطقه است مگر می شود مردم فلان منطقه به داماد ما رای ندهند.

احمدی نژاد افزود: دومین دلیل این خانم در مصاحبه با این رسانه اینست که شوهر من بچه فلان منطقه است مگر می شود بچه های این منطقه به ما رای ندهند، این استدلال کسانی است که می گویند ما برنده بودیم.

رییس جمهور منتخب در اجتماع عظیم مردم در میدان ولی عصر تهران با اشاره به علت اینکه برخی روش تخریبی را در پیش گرفته اند گفت: علت آن این است که این انتخابات با حضور گسترده مردم برگزار شد.

 

يکشنبه بیست و چهارم 3 1388
X