دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 302584
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
سومین رئیس جمهور

با انفجار دفتر نخست وزیری در 8 شهریور 1360 ریاست جمهوری شهید رجایی دو ماه بیشتر طول نکشید و یک انتخابات زود هنگام دیگر باید برگزار شود. کاندیداتوری آیت الله خامنه‌ای در دور سوم انتخابات ریاست جمهوری منجر می‌شود که ایشان سومین رئیس جمهوری اسلامی ایران شوند. گزارشی را در همین زمینه ببینید.
جمعه هشتم 3 1388
دومین رئیس جمهور

دومین دور انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با عزل ابوالحسن بنی صدر از سمت ریاست جمهوری با حکم حضرت امام در 30 خرداد 1360 کلید خورد. شهید محمد علی رجایی دومین رئیس جمهور ایران شد. گزارشی را در همین زمینه ببینید.
جمعه هشتم 3 1388
دور اول انتخابات ریاست جمهوری

در آستانه‌ی برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم. مروری بر 9 دوره‌ی گذشته‌ی انتخابات ریاست جمهوری و کاندیداها و شرایط سیاسی آن دوران می‌تواند برای مردم و جوانان که آن دوران را به یاد ندارند راهگشا باشد. گزارشی را در همین زمینه ببینید
جمعه هشتم 3 1388
جام جم آنلاین: ایران از زمان پیروزی انقلاب اسلامی شاهد به قدرت رسیدن شش رییس جمهوری بوده است:‌ ابوالحسن بنی صدر که فرار کرد، محمدعلی رجایی که شهید شد، آیت الله خامنه ای، هاشمی رفسنجانی و سیدمحمد خاتمی که هر یک 8 سال این مقام را بر عهده داشتند و محمود احمدی نژاد که تاکنون یک دوره 4 ساله رییس جمهور بوده است. برنامه "مستند جمهور" از امروز شنبه در بخش خبری 20:30 در شبکه سوم و ساعت 21 در شبکه اول به مرور رویدادهای انتخاباتی این افراد می پردازد. گوشه هایی از این برنامه را ببینید .
جمعه هشتم 3 1388
X