دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 292781
تعداد نوشته ها : 773
تعداد نظرات : 134
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

                               مسابقه بزرگ  حماسه حضور

1- کدام گزینه در جای خالی جمله ذیل از مقام معظم رهبری قرار می گیرد؟ انتخاب فرد اصلح و داراى........ براى مقام مهم ریاست جمهورى، وظیفه‌ای شرعى و عقلى و انقلابى است.

الف- نجربه و تقوا    ب- تقوا و تدبیر   ج – تعهد و شجاعت    د – شجاعت و سیاست 

 2- در دور دوم نهمین انتخابات ریاست جمهوری، آقای دکتر محمود احمدی نژاد موفق به کسب چند درصد آرا شد؟

 الف- 55 درصد    ب- 61 درصد       ج- 63 درصد       د – 70 درصد

 3- جای خالی را پر کنید.« کسانی که با ............. آبروی ملت را می برند، روی کار نیایند. مقام معظم رهبری»

 الف- مذاکره با دشمن    ب- همسویی با دشمن    ج- توافق با دشمن    د – تسلیم شدن در برابر دشمن

 4- مقام معظم رهبری جمله « این دولت به عنوان یک دولتِ «اصولگرا» شناخته شده و رفتار و تلاشی هم که تا امروز نشان داده همین اصولگرایی را نشان می‌دهد» را در وصف کدام دولت بیان فرمودند؟

الف- دولت ششم      ب- دولت هشتم     ج- دولت نهم      د – دولت هشتم و نهم

 

 5- بهترین فرد برای ریاست جمهوری از منظر مقام معظم رهبری کیست؟ 

 الف- درد کشور را بفهمد       ب- با مردم یگانه و صمیمی باشد      ج- از فساد و اشرافیگری دور باشد          د – همه موارد

 6- مقام معظم رهبری چه ویژگی یا ویژگی هایی از دولت نهم را سبب امیدواری مردم بیان فرمودند؟

الف- وضعیت کنونی دولت   ب- وضع خاص رئیس جمهور   ج – نوع برخورد دولت با مردم   د – همه موارد

 7- مقام معظم رهبری چه شعارهایی را عامل رأی دادن مردم در دوره نهم به آقای دکتر احمدی نژاد می دانند؟

 الف- شعار عدالت طلبی   ب- شعار پایبندی به ارزشهای اسلامی   ج- شعار خط امام    د – همه موارد

 8- به تعبیر مقام معظم رهبری اکثریت قریب ‏به‏ اتفاق مردم در دوره نهم انتخابات ریاست جمهوری به چه چیزی رأی دادند؟

 الف- عدالت    ب- مردم گرایی     ج- ساده زیستی     د- ارزش های انقلاب  

9- مقام معظم رهبری چه ویژگی دولت نهم را یک کار جدید و تحول بر شمردند؟

الف- مردم گرایی    ب- تلاش بی وقفه    ج – عدالت محور بودن     د- اجتناب از اسراف و ریخت و پاش

 10- مقام معظم رهبری کدام رئیس جمهور را اهل کار، اهل ابتکار، اهل خدمت، اهل عمل، وارد میدان و خسته نشو معرفی کرده اند؟

الف- شهید محمد علی رجایی    ب- سید محمد خاتمی    ج- دکتر محمود احمدی   نژاد       د- هاشمی رفسنجانی

                                              توضیحات

 منبع سوالات   ویژه نامه ( قضاوت با شما ) دهمین انتخابات ریاست جمهوری می باشد ، جهت رفتن به ویژه نامه اینجا کلیک کنید .

شرکت کنندگان گرامی جواب سوالات را در قسمت نظرات بطور خصوصی و همراه با نام و نام خانوادگی و شماره تماس و شهر محل سکونت برای ما بفرستید.

توجه : در صورتی که جوابها را بطور عمومی در نظرات بفرستید به جوابهای شما ترتیب اثر داده نخواهد شد و از قرعه کشی حذف میشوید .

مهلت شرکت : تا پایان روز یکشنبه 31 خرداد و اعلام برندگان صبح روز دوشنبه اول تیر ماه 88 می باشد .

جوایز: 10 عدد کارت هدیه 30 هزار تومانی بانک ملت به 10 نفر برنده می باشد  که پس از قرعه کشی و اعلام نتایج و بعد از تماس تلفنی با برندگان و دریافت آدرس  بوسیله پست ارسال خواهد شد .

جوایز مسابقه توسط ستاد مردمی جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد شهرستان نظرآباد تهیه شده است .

نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما موجب خرسندی و تشویق ماست .

                                       موفق و موئید باشید .

 

چهارشنبه بیستم 3 1388

دکتر احمدی نژاد امروز در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران که از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، اعلام کرد امشب در برنامه تلویزیونی به مدت 45 دقیقه به سخنان ناروای دیگر نامزدهای انتخابات در غیاب ایشان در مناظره ها و برخی تخریب ها پاسخ خواهد گفت.

ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد از ملت عزیز و بزرگوار ایران خواست که امشب پس از سخنان تلویزیونی رییس جمهور که براساس مقررات ساعت 22:30 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد، در جهت حمایت از گفتمان امام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مواضع ایشان ، طنین "الله اکبر" را در سراسر کشور بیفکنند .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

احمدی‌نژاد تاکید کرد:‌ ما نسبت به دیگران هیچ بحثی نداریم و تنها حرف خود را بیان می کنیم و در اینجا خواهم گفت که سوال این است که چرا آنها به جای یک رقابت منطقی و سالم و ارائه برنامه خود روش تخریب را در پیش گرفته‌اید و چرا به جای ارائه برنامه روش جنگ روانی را انتخاب کرده‌اید.

 

چهارشنبه بیستم 3 1388

رئیس‌جمهور گفت: آنها یک آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند. سالها را در این آمارها عوض کرده و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند. آنها سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود

به گزارش راسخون به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران که از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، با اشاره به یکی از افراد توهین‌کننده به دولت گفت: یکی از همین افراد که امروز به دولت توهین می‌کند، قرار بود برای یک جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند که برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس که شما عازم آن هستید، تظاهرات کنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن کشور برای شرکت در آن اجلاس لغو کرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار که رسانه‌های آمریکایی به صراحت اعلام کردند که اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاکمه می‌کنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم که آمریکایی‌ها که چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شرکت خواهم کرد.
وی با ذکر یک خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریکا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت که‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شرکت کنی و زمانی که پاسخ مثبت از من شنید گفت که ‌آنها گفته‌اند که تو را زندانی می‌کنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌کنم که شما در این اجلاس شرکت نکنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه کلمبیا گفت: در این دانشگاه یکی از مسئولان آمریکایی در تلویزیون گفت که رئیس دانشگاه اشتباه کرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌کنیم و این امر به حدی بود که برخی به من گفتند که این جلسه را لغو کن و من به او پاسخ دادم که آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌کنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید که پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.
رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی کاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از کاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل کردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم کرد و در موردی صحبت خواهم کرد که آنها یک نمونه آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض کردند و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، که من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم کرد.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یکی از توهین‌کنندگان به دولت گفت: من در مناظره یک مدرک تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم که آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح کنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی که فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی که اگر آن پرونده برای یک خانم دیگری بود او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.
وی افزود: تمام حرف من این بود که مگر می‌شود یک نفر قبل از اینکه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دکترا شود و همزمان که کارمند است، در دو رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور کامل تشریح خواهم کرد.
رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم که عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و کتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بکشد و کار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و کتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است که فردی که می‌خواهد استادیار بشود باید دکترا داشته باشد.
احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است که یک خانم در مدت کوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و کمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است که خانمی ظرف سه سال فوق لیسانس و دکترا را دریافت می‌کند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماما خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.
وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت کشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌کنند تا لیسانس و دکترا بگیرند و از خواب و خوراک خود می‌زنند و چگونه است که در یک دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینکه در کنکور شرکت کنند یا سر کلاس بروند مدرک دکترا داده می‌شود ؟ با دادن این مدارک، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌کش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم که از شهریه سنگین گله کرده‌اند و حرف من این است که این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌کنند ؟
رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر کرده‌اند که محل چاپ و تکثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی که ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند که ما خرافی هستیم اما خود آنها به یک تکه پارچه متوسل می‌شوند.
احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر کردند و من را به هزار فامیل متهم کرده‌اند و پاسخ این است که ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم ! یک زمانی می‌گفتند که من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند که آیت‌الله جنتی اصلا دختری ندارد که من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود که در سال 72 در اثر یک سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها سه باجناق دارم یکی در کارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یک بازنشسته و یک کوهنورد و ورزشکار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند که آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی کردند، اما من 4 تا شوهر خواهر بیشتر ندارم و کسانی که به این کارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌کنند در حالیکه هیچ کدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.
منبع : راسخون

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

یک مجله آمریکایی در گزارشی با اشاره به رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران نوشت که حجم جستجوی نام "محمود احمدی‌نژاد " در جستجوگر گوگل دو برابر حجم جستجوی نام "میرحسین موسوی " است.

به گزارش راسخون به نقل از  فارس، در حالی که رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران به آخرین روزهای خود نزدیک می‌شود مجله "فارین پالیسی " آمریکا در گزارشی تحت عنوان " برنده جنگ گوگلی ایران کیست؟ " نوشت: اطلاعات 64 میلیون کاربر اینترنت در خاورمیانه در "گوگل ترندز " ذخیره شده که نیمی از آنها در ایران زندگی می‌کنند. شاید از این طریق بتوان پی برد که در حال حاضر در ذهن رای دهندگان احتمالی ایرانی چه می گذرد.
در این گزارش‌ آمده است: نگاهی به وب می تواند اطلاعات زیادی درباره طرفداران داخلی نامزدها و میزان حمایت بین المللی از آنها در اختیار ما قرار دهد.
نفوذ اینترنت در ایران از سال 2000 به میزان بیش از 9 هزار درصد رشد کرده است. امروز بیش از یک سوم همه شهروندان ایرانی از اینترنت استفاده می‌کنند. این کاربران آنلاین به سیاست علاقمند هستند.
فارین پالسی نوشت: طی 30 روز گذشته، حجم جستجو موسوی در سطح جهان برابر نیمی از حجم جستجوی احمدی نژاد بوده است.
در بین کشورها بیشترین حجم جستجوی نام دو کاندیدا طبیعتاً در ایران صورت گرفته در حالی که اندونزی، کانادا، سوئد و سوئیس به دنبال این کشور قرار دارند.
در میان شهرها نیز بالاترین ترافیک جستجوی احمدی نژاد و موسوی متعلق به شهروندان تهرانی بوده و ساکنان جاکارتا، واشنگتن، تورنتو و لس‌آنجلس پس از تهران بیشترین علاقمندی را به جستجوی واژگان احمدی‌نژاد و موسوی از خود نشان داده‌اند.
در این میان زبان فارسی رایج‌ترین زبان مورد استفاده در جستجوهای جهانی نامزدهای ریاست جمهوری ایران لقب گرفته در حالی که زبان‌های اندونزیایی، انگلیسی و سوئدی در رتبه های بعدی قرار دارند. نکته قابل توجه علاقه اندونزیایی‌ها به انتخابات ایران است که احتمالاً قرابت‌های مذهبی ، یکی از دلایل مهم توجه مردم این کشور به انتخابات ریاست جمهوری کشورمان بوده است.
بر اساس این گزارش، در داخل ایران جستجوی "احمدی‌نژاد " به زبان فارسی بر "موسوی " برتری دارد .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388
X