دسته
برندگان دومین رقابت وبلاگ نویسان تبیانی
لينكدوني
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 408452
تعداد نوشته ها : 362
تعداد نظرات : 42
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

دکتر احمدی نژاد امروز در اجتماع عظیم و پرشور مردم تهران که از میدان انقلاب تا مسجد دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، اعلام کرد امشب در برنامه تلویزیونی به مدت 45 دقیقه به سخنان ناروای دیگر نامزدهای انتخابات در غیاب ایشان در مناظره ها و برخی تخریب ها پاسخ خواهد گفت.

ستاد هماهنگی حمایت های مردمی دکتر احمدی نژاد از ملت عزیز و بزرگوار ایران خواست که امشب پس از سخنان تلویزیونی رییس جمهور که براساس مقررات ساعت 22:30 از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد، در جهت حمایت از گفتمان امام و انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و مواضع ایشان ، طنین "الله اکبر" را در سراسر کشور بیفکنند .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

رئیس‌جمهور گفت: آنها یک آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند. سالها را در این آمارها عوض کرده و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند. آنها سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود

به گزارش راسخون به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور کشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران که از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا کرده بودند، با اشاره به یکی از افراد توهین‌کننده به دولت گفت: یکی از همین افراد که امروز به دولت توهین می‌کند، قرار بود برای یک جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند که برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس که شما عازم آن هستید، تظاهرات کنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن کشور برای شرکت در آن اجلاس لغو کرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار که رسانه‌های آمریکایی به صراحت اعلام کردند که اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاکمه می‌کنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم که آمریکایی‌ها که چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شرکت خواهم کرد.
وی با ذکر یک خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریکا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت که‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شرکت کنی و زمانی که پاسخ مثبت از من شنید گفت که ‌آنها گفته‌اند که تو را زندانی می‌کنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌کنم که شما در این اجلاس شرکت نکنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه کلمبیا گفت: در این دانشگاه یکی از مسئولان آمریکایی در تلویزیون گفت که رئیس دانشگاه اشتباه کرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌کنیم و این امر به حدی بود که برخی به من گفتند که این جلسه را لغو کن و من به او پاسخ دادم که آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌کنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید که پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.
رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی کاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از کاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل کردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم کرد و در موردی صحبت خواهم کرد که آنها یک نمونه آمار را جعل کرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض کردند و سال 83 که متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یکی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض کردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، که من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم کرد.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یکی از توهین‌کنندگان به دولت گفت: من در مناظره یک مدرک تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم که آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح کنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی که فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی که اگر آن پرونده برای یک خانم دیگری بود او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.
وی افزود: تمام حرف من این بود که مگر می‌شود یک نفر قبل از اینکه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دکترا شود و همزمان که کارمند است، در دو رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور کامل تشریح خواهم کرد.
رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم که عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و کتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بکشد و کار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و کتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است که فردی که می‌خواهد استادیار بشود باید دکترا داشته باشد.
احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است که یک خانم در مدت کوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و کمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است که خانمی ظرف سه سال فوق لیسانس و دکترا را دریافت می‌کند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماما خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.
وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت کشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌کنند تا لیسانس و دکترا بگیرند و از خواب و خوراک خود می‌زنند و چگونه است که در یک دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینکه در کنکور شرکت کنند یا سر کلاس بروند مدرک دکترا داده می‌شود ؟ با دادن این مدارک، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌کش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم که از شهریه سنگین گله کرده‌اند و حرف من این است که این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌کنند ؟
رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر کرده‌اند که محل چاپ و تکثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی که ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند که ما خرافی هستیم اما خود آنها به یک تکه پارچه متوسل می‌شوند.
احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر کردند و من را به هزار فامیل متهم کرده‌اند و پاسخ این است که ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا کرده‌ایم ! یک زمانی می‌گفتند که من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند که آیت‌الله جنتی اصلا دختری ندارد که من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود که در سال 72 در اثر یک سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها سه باجناق دارم یکی در کارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یک بازنشسته و یک کوهنورد و ورزشکار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند که آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی کردند، اما من 4 تا شوهر خواهر بیشتر ندارم و کسانی که به این کارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌کنند در حالیکه هیچ کدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.
منبع : راسخون

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

یک مجله آمریکایی در گزارشی با اشاره به رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران نوشت که حجم جستجوی نام "محمود احمدی‌نژاد " در جستجوگر گوگل دو برابر حجم جستجوی نام "میرحسین موسوی " است.

به گزارش راسخون به نقل از  فارس، در حالی که رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری در ایران به آخرین روزهای خود نزدیک می‌شود مجله "فارین پالیسی " آمریکا در گزارشی تحت عنوان " برنده جنگ گوگلی ایران کیست؟ " نوشت: اطلاعات 64 میلیون کاربر اینترنت در خاورمیانه در "گوگل ترندز " ذخیره شده که نیمی از آنها در ایران زندگی می‌کنند. شاید از این طریق بتوان پی برد که در حال حاضر در ذهن رای دهندگان احتمالی ایرانی چه می گذرد.
در این گزارش‌ آمده است: نگاهی به وب می تواند اطلاعات زیادی درباره طرفداران داخلی نامزدها و میزان حمایت بین المللی از آنها در اختیار ما قرار دهد.
نفوذ اینترنت در ایران از سال 2000 به میزان بیش از 9 هزار درصد رشد کرده است. امروز بیش از یک سوم همه شهروندان ایرانی از اینترنت استفاده می‌کنند. این کاربران آنلاین به سیاست علاقمند هستند.
فارین پالسی نوشت: طی 30 روز گذشته، حجم جستجو موسوی در سطح جهان برابر نیمی از حجم جستجوی احمدی نژاد بوده است.
در بین کشورها بیشترین حجم جستجوی نام دو کاندیدا طبیعتاً در ایران صورت گرفته در حالی که اندونزی، کانادا، سوئد و سوئیس به دنبال این کشور قرار دارند.
در میان شهرها نیز بالاترین ترافیک جستجوی احمدی نژاد و موسوی متعلق به شهروندان تهرانی بوده و ساکنان جاکارتا، واشنگتن، تورنتو و لس‌آنجلس پس از تهران بیشترین علاقمندی را به جستجوی واژگان احمدی‌نژاد و موسوی از خود نشان داده‌اند.
در این میان زبان فارسی رایج‌ترین زبان مورد استفاده در جستجوهای جهانی نامزدهای ریاست جمهوری ایران لقب گرفته در حالی که زبان‌های اندونزیایی، انگلیسی و سوئدی در رتبه های بعدی قرار دارند. نکته قابل توجه علاقه اندونزیایی‌ها به انتخابات ایران است که احتمالاً قرابت‌های مذهبی ، یکی از دلایل مهم توجه مردم این کشور به انتخابات ریاست جمهوری کشورمان بوده است.
بر اساس این گزارش، در داخل ایران جستجوی "احمدی‌نژاد " به زبان فارسی بر "موسوی " برتری دارد .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388
انتصابات فامیلی و افزایش احتمال پیروزی مجدد دکتر "محمود احمدی نژاد
 کمیته اطلاع رسانی ستاد مردمی دکتر "محمود احمدی نژاد " به نقل از رییس جمهوری هر گونه انتصابات فامیلی در دولت نهم را تکذیب کرد و آن را "کذب محض " نامید.
به گزارش راسخون به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد مردمی دکتر احمدی نژاد روز چهارشنبه اعلام کرد پیرو چاپ و توزیع گسترده میلیونی شب نامه تخریبی با عنوان "شجره انتصاب فامیلی در دولت "، شخص رییس جمهوری هرگونه انتساب فامیلی اسامی عنوان شده به جز داود (برادر) و پروین (خواهر) احمدی نژاد به خود را "کذب محض " اعلام کرد.
شایان ذکر است این ستاد اعلام کرد که این گونه حرکت ها در این روزها با افزایش احتمال پیروزی مجدد دکتر "محمود احمدی نژاد " در 22 خرداد رو به افزایش است که به نوعی حرکت تروریستی به شمار می رود که انشاالله مردم فهیم و هوشیار ایران همانند تیر 84 با آرای قاطع و حداکثری خویش به دکتر محمود احمدی نژاد در 22 خرداد همه این فتنه ها را جواب کوبنده ای خواهند دارد .

 
چهارشنبه بیستم 3 1388

 جمعی از اساتید دانشگاه اصفهان در نامه‌‌ای سرگشاده به هاشمی رفسنجانی تصریح کردند: حساب خود را از فرزندان و اطرافیانتان جدا کرده و به آغوش مستضعفین و محرومین که صاحبان اصلی انقلابند، برگردید.

به گزارش راسخون از اصفهان، متن کامل این نامه که نسخه‌ای از آن برای خبرگزاری ارسال شده در ادامه می‌آید:
جناب آقای هاشمی رفسنجانی از آنجا که در نامه بی‌سابقه 19/3/88 خود، خطاب به رهبری معظم انقلاب حضرت‌آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله العالی خود را دوست، همراه و همسنگر معظم‌له معرفی کرده‌اید، بد نیست با بازنگری در عملکرد چهارساله اخیر خود که از هر فرصتی برای تخریب دولت نهم استفاده کرده و بر خلاف شرع، قانون، اخلاق و انصاف، دولت را متهم به گداپروری، بی‌کفایتی کردید، یادآوری رهنمودهای معظم‌له خالی از لطف نیست، آنجا که فرمودند: امروز دولت ما یکی از محبوب‌ترین دولت‌ها بعد از مشروطه تا امروز است.( 14/3/85 )؛جهت‌گیری‌های دینی، ارزش‌‌گرایی انقلابی و اسلامی خیلی ارزش دارد، سختکوشی، تلاش فراوان، ارتباط با مردم، سفرهای استانی، جهت‌گیری عدالت، اینها خیلی قیمت دارد و من قدر این کارها را می‌دانم. من به خاطر این چیزها از دولت حمایت می‌کنم. (1/1/86)
شما با مروری بر منویات مقام معظم ولایت طی سال‌های 84 تا 88 ویژگی‌های برجسته این دولت از جمله ساده زیستی، مردم گرایی، اجتناب از اسراف و ریخت و پاش، شایسته سالاری، تلاش بی‌وقفه، قانون‌گرایی، شجاعت و قاطعیت، پیروی از آرمان‌های اسلام، تکیه بر عدالت، جهت گیری‌های دینی و اسلامی، احیای گفتمان امام و انقلاب، اعتماد به نفس بالا، تحول‌گرایی و نوآوری و کار دقیق کارشناسی را فراموش کرده‌اید.
جناب آقای رفسنجانی؛ شما که خود را عاشق رهبری می‌دانید و بر آن اصرار دارید که بدون تعارف مرید معظم‌له هستید، چرا با توجه به تأییدات مکرر حضرت ایشان از دولت نهم در مقابل دخترتان که لفظ « نکبت » را برای عملکرد این دولت بکار برد، سکوت کردید. در طول تاریخ، روحانیت معزز پیشتاز حرکات عدالت‌خواهانه بوده‌ است چرا باوجود تاییدات ویژه مقام معظم رهبری خود سکوت کرده و میدان را به فرزندان و اطرافیان خود داده‌اید تا روز به روز با مبانی اسلام و انقلاب فاصله بیشتری بگیرند و وجهه شما را طی این 30 سال خراب کنند به نحوی که در انتخابات ریاست جمهوری دولت نهم و مجلس هفتم شاهد آن بوده‌ایم، فاین تذهبون.
همسنگر قدیمی شهید بهشتی؛ آیا فراموش کرده‌اید جمله معروف آن شهید بزرگوار را که بر اثر جهالت دوستان و فریبکاری و جوسازی دشمنان مظلومانه به شهادت رسید که می‌گفت: « تکلیف یعنی خود را به زحمت انداختن، یعنی از صبح زود تا نیمه شب آرامش نداشتن». به راستی منصفانه قضاوت کنید در زمانیکه مرزهای مردم و مسئولین به این شدت پر رنگ شده و برخی مسئولین رفاه‌زده و دنیاطلب شده‌اند آیا رئیس‌جمهور پرتلاش که بارها خود را خادم ملت معرفی کرده ‌است مصداق جمله مذکور نیست. بد نیست جملات دیگری نیز از آن شهید بزرگوار یاد آوری کنیم تا همه منصفان و آزادی‌خواهان ایران اسلامی خود قضاوت کنند: "ما شیفتگان خدمتیم، نه تشنگان قدرت "، "یک یک شما باید حسابرس خودتان، جامعه‌تان و حکومتتان باشید "، "منادیان نظام ارزشی، لازم است قبل از دیگران تجسم عینی، آن نظام ارزشی باشند ".
جناب آقای هاشمی؛ آیا بهتر نیست بجای بازگویی مبارزات تاریخی خود در اوایل انقلاب، به 30 سال عملکرد خود پس از انقلاب نیز نگاهی واقع بینانه و منصفانه بیندازید‌، فاصلة طبقاتی حاکم در کدام دولت بوجود آمد‌، اباحی‌گری، فساد اخلاقی و به نام آزادی در زمان دولت اصلاحات با حمایت چه کسی شکل گرفت، شما که با اندیشه‌ها و عملکردهای دوستانتان آشنایید و بارها دولت موسوی را به چالش کشاندید و اعتقاد داشتید بی‌کفایتی دولت را نباید به بهانه جنگ نادیده گرفت و مطرح می‌کردید دولت موسوی بدترین نوع اداره سیاسی را دارد.
آقای هاشمی؛ دوران اشرافی‌گری و قیم‌مأبی برای ملت شهید پرور تمام شده ‌است، ملت هوش سیاسی وافری پیدا کرده‌اند و آشوبگری در خیابان‌ها و تهدید به فتنه‌گری راه به جایی نخواهد برد، چطور شما حماسه حضور مردم و استقبال کم‌نظیر آنان از منادی عدالت و مبارزه با فساد و تفاوت طبقاتی را در مشهد، اصفهان، تبریز، مصلای امام خمینی(ره)، اهواز نادیده می‌گیرید و سرو صدا و مزاحمت چند اراذل و اوباش فرصت‌طلب و جیره خوار را به نام مردم می‌خوانید، آیا این تهمت و افترا به مردم نیست.
شما در نامه تاریخی خود ضمن برشمردن سوابق مبارزاتی و مطرح کردن خود در کنار و به موازات رهبری، رئیس جمهور مکتبی و مردمی را متهم به گناه کبیره نمودید، نکند می‌خواهید با صحنه‌سازی و دست‌های پشت‌پرده اثبات کنید که چون آمارهای احمدی‌نژاد دروغ است، پس واقعیت غارت، چپاول ملی و ملت و کشور توسط آقاها و آقازاده‌های مافیایی نیز دروغ است و با اینکار بستگان خود و حامیان خود را تطهیر کنید، اما این راست بزرگ همچنان که شهر به شهر در مشهد، اصفهان، تبریز، ارومیه، تهران تأیید می‌شود در روز انتخابات، 22 خرداد توسط مردم بی‌پاسخ نخواهد ماند.
در پایان ما اساتید دانشگاه اصفهان هم صدا با خیل عظیم توده‌های مردم، به شما نصیحت می‌کنیم به جای تهدید و هزینه کردن از رهبری بة‌طور شفاف و صریح اگر همچنان پایبند به اصول امام و انقلاب هستید، حساب خود را از فرزندان و اطرافیان خود جدا کرده و به آغوش مستضعفین و محرومین که صاحبان اصلی انقلابند برگردید.تاریخ اسلام و انقلاب ما پر است از رویش‌ها و ریزش‌های مختلف در همه اقشار و جریانات.
رونوشتی از این نامه به دفتر مقام معظم رهبری، دفتر مراجع عظام تقلید‌، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و رییس قوه قضائیه ارسال شده ‌است.
چهارشنبه بیستم 3 1388
X